avatar

Lauko teniso raketė DUNLOP FX500 (27") G2

  • 621DN10335794
  • Prekės ženklas: Dunlop
149 €
vnt
Prekių likutis: 4

Aprašymas

FX 500 - tai greitis, galia ir komfortas! Jei ieškote manevringos raketės, kuri padėtų greitai užsimoti ir tinkamai užsukti kamuoliuką, tuomet ši raketė būtent jums! Ištobulintos technologijos padeda tiksliau smūgiuoti, sumažina vibraciją, padidina stabilumą ir taip užtikrina komfortą žaidimo metu.

Technologijos:

POWER BOOST - žaiskite su didesne galia, didesniu kamuoliuko atmušimo plotu ir didesniu komfortu. Nauja įvorių išdėstymo struktūra sukuria didesnį atmušimo plotą, taip padidinant galimybę kontroliuoti savo smūgius.

POWER BOOST FRAME GEOMETRY - didesnė galia ir stabilumas. Aerodinaminė galingos galvos forma, moderniai atrodantis kotas su platesniu raketės kaklu užtikrina didesnį stabilumą.

FLEX TOUCH - naujas KURARAYPLASTICS CO. LTD unikalus aukštos kokybės termoplastinio elastomero junginys raketei suteikia daugiau elastingumo ir geriau spolina vibraciją.

SONIC CORE - atlikite stipresnius, švaresnius smūgius ir jauskite didesnį komfortą! Ši itin elastinga medžiaga slopina smūgį ir iki 37% sumažina rėmo vibraciją, todėl smūgiuojant jaučiamas didesnis komfortas ir sumažėja traumų tikimybė.

POWER GRID - geresnis valdymas, daugiau galios ir sukimosi. PowerGrid String Tech - sukuria 30% didesnį atmušimo plotą, tolygiai paskirstydama galią po visą stygų tinklą, todėl kamuoliuką lengviau smūgiuoti į raketės viršų

Raketės parduodamos nestyguotos.

Techninė informacija

Ilgis 27 inch
Dydis G2
Stygų tinklas 16 x19
Svoris be stygų 300 g
Balansas 320 mm
Lanko dydis 100 in²
Rėmo storis 23-26-23 mm
Stygos Be stygų
Standumas 71

Kiti taip pat domėjosi