avatar
-20%

Padel teniso raketė DUNLOP AERO-STAR PRO

  • 620DN10312140
  • Prekės ženklas: Dunlop

PREKĘ PRISTATYSIME PER: 1-3 d.d.

143,20 €
179 €
vnt
Prekių likutis: 10

Aprašymas

Dunlop AERO-STAR PRO padel teniso raketė su kuria žaidžia Ramiro Moyano pasižymi išskirtine galia. Itin kokybiška 12K japoniškos anglies konstrukcija ir apsaugos, šiai raketei užtikrina ilgesnį nusidėvėjimo laiką, suteikia raketei stabilumo.

12K Carbon - super premium klasės anglies pluoštu padengta raketės konstrukcija, kurio dėka išgaunamas maksimalus raketės našumas ir lankstumas.


Tri-Clamp - specialus raketės "kaklelio" sutvirtinimas užtikrinantis papildomą stabilumą ir kontrolę, mažesnį pasipriešinimą orui, todėl padidėja raketės mosto greitis ir manevringumas.


Ultra Gryp - speciali tekstūrinė raketės danga padės pasiekti didesni sukinio efektą.


Power Holes - revoliucinis naujas skylučių išdėstymo modelis su skirtingo skersmens skylutėmis, sutelktomis į pagrindines kamuoliuko atmušimo zonas, kad visi smūgiai būtų maksimaliai galingi.


Ultra Soft - žemo tankio elastinga EVA užpildo medžiaga derinama su tvirta išorine medžiaga sumažina raketės vibraciją, taip suteikiant daugiau komforto žaidimo metu.


DFPS (Dunlop Frame Protection System) - raketės apsauga. Raketė rėmo šonuose esanti apsauginė juosta apsaugo nuo smūgio į kortų sieneles ar grindis.

Techninė informacija

Svoris 370 g
Skirta Profesionalams
Forma Diamond
Profilis 38 mm
Užpildas Pro Eva

Kiti taip pat domėjosi