avatar

Piklbolo rinkinys CROSSNET

  • 852BNCN122
  • Prekės ženklas: Crossnet
149,95 €
vnt
Prekių likutis: 6

Aprašymas

CROSSNET Pickleball - tai unikali ir linksma klasikinio piklbolo žaidimo versija, kurią gali žaisti nuo dviejų iki keturių žaidėjų. Rinkinio pagrindas - universalus piklbolo tinklas, kuris per kelias sekundes lengvai transformuojamas iš standartinio dydžio piklbolo tinklo (22 x 22') į keturių aikštelių tinklą.

Pickleball - smagus rakečių žaidimas, kurį smagu žaisti ant smėlio, žolės ar tiesiog sporto salėje. Puikiai tinka bet kokio amžiaus grupėms, mėgėjiškam ar profesionaliam žaidimui.

Rinkinį sudaro:

  • Itin tvirtas plieninis stovas su stiklo pluošto skersiniais (10 mm);
  • Crossnet tinklas (PES) su užtrauktuku;
  • Aikštelės ribų kampai;
  • Raketės 4 vnt. (40 x 20 cm)
  • Kamuoliukai 2 vnt.
  • Transportavimo krepšys

Kas yra Pickleball?

Piklbolas - tai teniso, badmintono ir pingpongo mišinys, žaidžiamas uždarose patalpose arba lauke (puikiai tinka ant smėlio ar žolės), maždaug ketvirtadaliu mažesnėje nei teniso aikštelėje ir su šiek tiek žemesniu tinklu. Šis žaidimas žaidžiamas su specialiomis raketėmis ir plastikiniais (su skylutėmis) kamuoliukais.

Piklbolas yra smagusir įtraukiantis žaidimas! Taisyklės paprastos, todėl pradedantiesiems lengva išmokti žaisti.

Kaip žaisti?

Naudojant CROSSNET nešiojamąjį piklbolio tinklelį nereikia ieškoti specialios aikštelės, jus tiesiog galite žaisti pasirinktoje vietoje, tereikia pasistatyti tinklą. Kaip ir kitose panašiose sporto šakose, piklbolio tikslas - pelnyti taškų permetant kamuoliuką per tinklą taip, kad priešininkas negalėtų jo grąžinti atgal. Žaidimą laimi pirmoji komanda arba žaidėjas, surinkęs 11 taškų ir turintis dviejų taškų pranašumą.

Piklbolas auga!

Prie Tarptautinės piklentbolo federacijos (IP) jau prisijungė daugiau kaip 80 šalių, o vis daugiau tarptautinių žaidėjų dominuoja profesionaliuose turnyruose. Piklbalo populiarumą iš dalies lemia jo prieinamumas ir paprastas mokymasis, todėl tai puiki sporto šaka įvairaus amžiaus ir įgūdžių lygio žmonėms.

CROSSNET Pickleball tinklo surinkimas:

Techninė informacija

Svoris 9,5 kg

Kiti taip pat domėjosi