avatar

Pripučiama irklentė BEE 10,6"

  • 644XXSUP0009
  • Prekės ženklas: NO_BRAND
499 €
vnt
Prekių likutis: 1

Aprašymas

Pripučiama irklentė BEE 10.6, tai puiki irklentė už ypač patrauklią kainą. Irklentės maksimali kompresija net 22psi., o jos storis 15cm. dėl šių savybių ji yra labai standi ir nelinksta plaukiant, kas leidžia maksimaliai mėgautis plaukimu.
Irklentė yra pagaminta iš dviejų sluoksnių naujos kartos PVC DROP STITCH medžiagos. Viršutinė dalis papildomai padengta neslidžia EVA danga, kad kojos neslystų irklentei sušlapus.
Gaminant atsižvelgta į visas smulkmenas. Komplekte rasite viską ko reikia maloniam plaukimui, jums daugiau nereikės pirkti jokių irklentės priedų, įsigiję šį komplektą, galite iš karto drąsiai mėgautis plaukimu irklente. Priekyje esančios gumos tvirtai prispaus ir neleis nukristi hermetiniam maišui ar kitiems daiktams. Irklentė labai kompaktiška, supakuojama į kuprinę su visa papildoma įrangą, taigi ją galite pasiimti visur kur keliaujate.
Irklentės pompa turi manometrą kuris rodo kiek PSI yra pripūsta. Saitas, kurio vienas galas tvirtinasi prie kojos, o kitas prie irklentės, padės jums pasiekti irklentę, jei sugalvotumėte nuo jos nušokti pasimaudyti (irklentės be žmogaus su vėjo pagalba gali nuplaukti labai toli, todėl visoms irklentėms yra būtinas saitas).

Techninė informacija

Matmenys (I x P x A) 320 x 82 x 15 cm
Svoris 11 kg
Medžiaga Dropstich PVC
Komplektacija Irklentė, reguliuojamas (170-210cm.) irklas, kylis, pompa, kuprinė, remonto rinkinys
Vietų skaičius 1

Kiti taip pat domėjosi