TRENIRUOKLIAI

Kaina
   
Prekių ženklai
DVIRAČIAI TRENIRUOKLIAI
ELIPSINIAI TRENIRUOKLIAI
BĖGIMO TAKELIAI
Rodyti po: 48 72 96 120

Treniruoklių pasirinkimas šiuo metu išties didžiulis. Kiekvienas sportuojantis tikriausiai turi bent vieną savo mėgstamiausią: dviratį, bėgimo takelį ar kitą. Juos ir dar daugiau galite rasti plačiame Skorpionas.lt asortimente. Kviečiame sužinoti apie mūsų pasiūlą daugiau.

Dviračiai – nuo standartinių treniruoklių iki ergometrų

Vienas iš populiariausių variantų, kuriuos renkasi pakankamai didelė dalis sportuojančių, yra dviračiai. Juose integruoti matuokliai leidžia patogiai stebėti skirtingus rodiklius:

• laiką,
• įveiktą atstumą,
• greitį,
• mynimo dažnį,
• pulsą.

Tai padeda lengviau pasirinkti adekvatų krūvį ir įvertinti savo kūno būklę. Kai kurie dviračiai turi reguliuojamą 20 % įkalnę ir 10 % nuokalnę, daug skirtingų pasipriešinimo lygių, jutiminį ekraną – tai padeda užtikrinti dar efektyvesnes treniruotes. Patogumo suteikia ergonomiška sėdynė ir pedalai, gertuvės laikiklis.

Tokie treniruokliai puikiai tinka tiek pradedantiesiems, tiek sportuojantiems jau ilgą laiką. Reguliariai jais naudojantis galima ne tik pagražinti kūno formas, bet ir pagerinti širdies veiklą ir padidinti ištvermę. Dviračių ergometrų apkrova matuojama vatais (kas 5 W), todėl jie ypač tinka reabilitacijai.

Daugelio favoritas – elipsinis treniruoklis

Asortimente gausu ir daugelio pamėgtų elipsinių treniruoklių. Jie pasižymi išskirtiniu funkcionalumu ir universalumu, todėl puikiai tinka visam kūnui treniruoti. Modernios priemonės turi LCD ekraną, planšetės ir gertuvės laikiklį. Galima pasirinkti įvairias treniruočių programas ir skirtinus pasipriešinimo lygius. Rankenose įmontuoti EKG pulso jutikliai leidžia stebėti ir sekti širdies ritmą. Elipsiniai treniruokliai su priekiniu smagračiu ir magnetine pasipriešinimo sistema veikia itin sklandžiai ir tolygiai.

Universalieji bėgimo takeliai

Bėgimo takelius gerai žino tiek sportuojantys, tiek ne. Jie turi funkcionalius valdymo skydus ir ekranus, kur galima lengvai pasirinkti norimus treniruotės parametrus: įkalnę, greitį ir panašiai. Dauguma šio tipo priemonių sukurtos taip, kad jas būtų patogu naudoti namuose. Pakėlimo funkcija leidžia saugiai sulenkti bėgimo takelį į vertikalią padėtį – tuomet jį lengva transportuoti.

Irklavimo treniruoklis – norintiems kažko naujo

Norintiems išbandyti kažką naujo verta apsvarstyti irklavimo treniruoklius. Juose esantis kompiuteris pateikia įvairius rodmenis:

• yrių skaičių per minutę,
• bendrą yrių skaičių,
• treniruotės laiką,
• generuojamą energiją.

Tokio tipo treniruokliai padeda aktyvuoti visus kūno raumenis, todėl fizinė veikla tampa dar efektyvesnė. Apkrovos lygių sistema leidžia pasirinkti individualų krūvį.

Didelis ir kitų priemonių pasirinkimas

Elektroninės parduotuvės Skorpionas.lt asortimente galima rasti ir kitokių treniruoklių, tokių kaip:

• jėgos staklės,
• universalūs suoliukai,
• profesionalams skirta įranga.

Kiekvienas, norintis paįvairinti rutiną ar tiesiog įsigyti sau labiausiai patinkančią priemonę, gali tai padaryti itin paprastai. Be to, internetu galima užsisakyti ir treniruokliams skirtų priedų, pavyzdžiui, pulso matuoklių, kardiodiržų, traukos rankenų ir panašiai.

Ieškote sporto įrangos savo treniruotėms. Skorpionas.lt specialistai turi jums ką pasiūlyti. Iškilus klausimams, nedvejodami kreipkitės – pakonsultuosime ir padėsime apsispręsti. Patikimi ir funkcionalūs treniruokliai – priemonės, galinčios padėti pasiekti dar geresnę fizinę formą.