avatar

TRENIRUOKLIAI IŠ EKSPOZICIJOS

Apgailestaujame, tačiau prekių šioje kategorijoje nėra.

Treniruokliai pigiau – iš ekspozicijos

 

Kai konkrečiai žinote, ko norite ir ieškote būdo sutaupyti, tačiau vis tiek įsigyti maksimaliai kokybišką profesionalų treniruoklį, tai jus tikrai sudomins mūsų prekių kataloge esanti kategorija – treniruokliai iš ekspozicijos. Čia bus pateikti visi treniruokliai, kurie yra mūsų fizinės parduotuvės Panevėžyje ekspozicijoje. Jų kokybė – nepriekaištinga, o naudojimo galimybės yra lygiai tokios pačios, kaip ir sandėliuojamos prekės. Vienintelis skirtumas, kuris lemia, kad šie treniruokliai parduodami pigiau yra tai, jog jie – ekspozicinės prekės.

Tai reiškia, kad kažkas galėjo juos išbandyti arba apžiūrėti parduotuvėje, kur jie buvo pateikti, kaip prekių ekspozicija. Tačiau jie vis tiek išlaikė puikią būklę ir nebuvo niekaip pažeisti. Galimi tik nežymūs įbrėžimai, kurie tikrai netrukdys maksimaliai efektyviai ir sėkmingai naudoti treniruoklį savo asmeninėje sporto salėje ar sporto klube.

Ekspozicijoje Skorpiono takas parduotuvėje yra labai daug pačių įvairiausių treniruoklių, todėl tiek sporto klubams, tiek tiems vartotojams, kurie ieško treniruoklio namams, šioje kategorijoje atsiras ne vienas patinkantis pasiūlymas. Tarp ekspozicinių prekių galima rasti jėgos arba kardio treniruoklius. Paspaudę ant prekės nuotraukos kataloge, galėsite apie ją sužinoti daugiau perskaitydami detalų aprašymą bei sužinodami visas svarbiausias technines charakteristikas. Prie beveik kiekvieno treniruoklio yra ne tik detalus aprašymas, tačiau prisegami ir pristatomieji filmukai, grafikai bei kita aktuali medžiaga, kuri turėtų padėti išsirinkti būtent tą treniruoklį, kuris jums tinka labiausiai!

Natūralu, kad čia pateikti treniruokliai visada sulaukia nuolaidos, tad pirkdami prekes iš ekspozicijos galite tikėtis pačios žemiausios kainos internetu. Jeigu jums kyla klausimų dėl prekių, drąsiai galite užduoti klausimus nurodytais kanalais arba atvykti jas apžiūrėti į mūsų parduotuvę. Prekes esančias ekspozicijoje galite paprastai išbandyti bei pažiūrėti, kaip veikia šie įrengimai. Turėsite puikią galimybę įsitikinti treniruoklių kokybe bei nepriekaištingu veikimu. Šioje kategorijoje visuomet žemiausios kainos, todėl galite tikėtis savotiškos nuolaidos, lyginant su įprastų, ne ekspozicinių prekių kainomis, nes čia kaip nuolatinis išpardavimas!

Ekspozicijoje esantys treniruokliai dažnai parduodami žemesne kaina nei pigiausi išpardavimo metu siūlomi sandėliuojami treniruokliai.