avatar
-7%

Bėgimo takelis TOORX RACER

  • 516GARACER
  • Prekės ženklas: Toorx

PREKĘ PRISTATYSIME PER: 1-3 d.d.

650,07 €
699 €
vnt
Prekių likutis: 1

Aprašymas

Bėgimo takelis Toorx RACER, tai puikus modelis skirtas sportuoti namuose.Treniruoklis sulenkiamas, todėl itin kompaktiškas ir patogu laikyti mažesnėse patalpose. Toorx RACER bėgimo takelis turi 2 arklio galių nuolatinės galios variklis su 3 arklio galių („Peak“), kuris leidžia pasiekti maksimalų 16 km/h greitį. Amortizavimo sistemą sudaro 12 amortizacinių pagalvių, todėl bėgimas takeliu taps dar daugiau komfortiškas.

  • Sulankstyto treniruoklio matmenys 113 x 72 x 152 cm;
  • Transportavimo ratukai;
  • Atitiktis CE-ROHS-EN957 standartus

Nuo 1954 m. Garlando siekia apjungti pramonės tradicijas su nuolatinėmis inovacijos ir naujovių tendencijomis. Siekdama geriausiai patenkinti klientų poilsio ir sporto poreikius, „Garlando“ vis labiau ėmė plėtoti lyderystę sporto įrangos ir kūno rengybos srityje, pristatydama naujas produktų linijas ir sukūrusi ne vieną prekės ženklą.
Europoje užregistruotas prekės ženklas „Toorx“ rodo, kad įmonė nori dar labiau išplėsti savo akiratį ne tik profesionalioje, tačiau ir namų fitneso srityje. „Toorx“ gaminiai pasižymi aukšto lygio dizainu ir konstrukcija, pagaminta Italijoje.

„Toorx“ gaminių asortimentas yra skirtas net ir reikliausiems vartotojams, taip pat siekiant užtikrinti gerą kainos ir kokybės santykį. „Toorx“ asortimentas neapsiriboja tik treniruokliais profesionalioms sporto salėms, namų naudojimui, jie užsiima ir smulkiojo inventroriaus gamyba.

„Toox „ gaminių linija suskirstyta į Professional, Light Commercial, Chrono Pro Line ir Chrono Line.

Techninė informacija

Garantija 24 mėn.
Matmenys (I x P x A) 169 x 72 x 133 cm
Maksimalus naudotojo svoris 110 kg
Greitis 0,8-16 km/h
Programų skaičius 12
Pulso matavimas Pulso jutikliai rankenose
Įkalnė 0-12 %
Sulankstomas Taip
Amortizacija Taip
Bėgimo paviršiaus matmenys 43 x 132 cm

Kiti taip pat domėjosi