avatar

Bėgimo takelis TOORX RACER

  • 516GARACER
  • Prekės ženklas: Toorx
769 €
vnt
Prekių likutis: 4

Aprašymas

Bėgimo takelis Toorx RACER, tai puikus modelis skirtas sportuoti namuose.Treniruoklis sulenkiamas, todėl itin kompaktiškas ir patogu laikyti mažesnėse patalpose. Toorx RACER bėgimo takelis turi 2 arklio galių nuolatinės galios variklis su 3 arklio galių („Peak“), kuris leidžia pasiekti maksimalų 16 km / h greitį. Amortizavimo sistema sukurta derinant 12 elastomerusoro pagalvių sistema, bėgimui suteiks dar daugiau komforto.

  • Sulankstyto treniruoklio matmenys 113 x 72 x 152 cm;
  • Pakuotės soris 62 kg;
  • Pakuotės matmenys 177 x 76,5 x 29,5 cm;
  • Transportavimo ratukai;
  • Atitiktis CE-ROHS-EN957 standartus

Nuo 1954 m. Garlando siekia apjungti pramonės tradicijas su nuolatinėmis renovacijos ir naujovių tendencijomis. Siekdamas geriausiai patenkinti klientų poilsio ir sporto reikalavimus, „Garlando“ vis labiau ėmė plėtoti lyderystę sporto įrangos ir kūno rengybos srityje, pristatydamas naujas produktų linijas ir sukūręs ne vieną prekės ženklą.
Europoje užregistruotas „Garlando“ prekės ženklas „Toorx“ rodo, kad įmonė dar labiau plečia savo akiratį, pradedant nuo namų sporto inventoriaus. „Toorx“ gaminiai pasižymi aukšto lygio dizainu ir konstrukcija, pagamintu Italijoje, ir nuolat tiria inovatyvius sprendimus, kad atitiktų bet kokio tipo vartotojų reikalavimus.
„Toorx“ gaminių asortimentas yra skirtas reikliai visuomenei, taip pat siekiant užtikrinti kainos ir kokybės santykį.

Techninė informacija

Garantija 24 mėn.
Matmenys (I x P x A) 169 x 72 x 133 cm
Maksimalus naudotojo svoris 110 kg
Greitis 0,8-16 km/h
Programų skaičius 12
Įkalnė 0-12 %
Sulankstomas Taip
Amortizacija Taip
Bėgimo paviršiaus matmenys 43 x 132 cm

Kiti taip pat domėjosi