avatar

Dviratis treniruoklis KETTLER HOI RIDE Stone

  • 512KTHT1057400
  • Prekės ženklas: Kettler
499 €
vnt
Prekių likutis: 82

Aprašymas

KETTLER HOI RIDE turi viską, kas priverčia sportininko širdį plakti greičiau ir taip užtikrina individualią treniruočių patirtį. Kuriant treniruoklį daug dėmesio buvo skirta ne tik technologijoms, bet ir dizainui. Minimalistinis, modernus ir galingas - taip geriausiai galima apibūdinti HOI Fitness seriją.

Magnetinė stabdžių sistema

Rankinė magnetinio stabdymo sistema ir 10 reguliuojamų pasipriešinimo lygių leidžia treniruotę pritaikyti prie individualių poreikių. Nesvarbu, ar esate pradedantysis, ar nuolat sportuojantis, HOI RIDE suteikia jums galimybę siekti užsibrėžtų tikslų.

Aukšto lygio technologija, užtikrinanti sklandų veikimą

6 kg smagratis užtikrina sklandų ir tolygų judėjimą, o LCD ekrane iškart galėsite stebėti savo treniruotės duomenis, juos analizuoti ir optimizuoti savo treniruotę.

Inovatyvios ir šiuolaikiškos treniruotės

Inovacijos ir treniruočių analizė yra neatsiejama nuo KETTLER HOI treniruoklio. Jis palaiko BLE (Bluetooth Low Energy) ir ANT+ jungtis prie krūtinės diržų ir dėvimų įrenginių, todėl galite stebėti ir analizuoti treniruočių duomenis realiuoju laiku. Be to, HOI gali būti siejamas su FTMS palaikančiomis fitneso programėlėmis, tokiomis kaip Kinomap arba Zwift, todėl treniruotės tampa interaktyvios ir įvairios. Duomenų dalijimosi parinktis ir HOI Cloud leidžia lengvai ir greitai keistis treniruočių duomenimis, kad visada galėtumėte stebėti savo pažangą!

Suderinamas komfortas ir funcionalumas

KETTLER HOI RIDE sužavės ne tik savo techninėmis specifikacijomis, bet ir patogumu bei apgalvotu dizainu. Žemas treniruoklio rėmas, reguliuojamas vairas ir balnelis, puikiai tinkantis 150-200 cm ūgio žmonėms, taip pat galimybė saugiai pritvirtinti išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį.

HOI treniruoklių skirtumai:

Nuo pat pradžių, 1949 m., "Kettler" prekės ženklas simbolizuoja kokybę ir naujoves, kurias "Kettler-Werke" įkūrėjas ir buvęs prekės ženklo savininkas Heinzas Kettleris aktyviai formavo ir visuomet įnešdavo naujų akcentų į treniruoklių rinką.

Kiekvienas turi savo asmeninę istoriją, su kuria jam asocijuojasi šis prekės ženklas, ir būtent šią istoriją plėtoja ir pasakoja "Trisport AG". Nuo 2019 m. gruodžio mėn. bendrovė "Trisport AG" turi išskirtines tradicinio prekės ženklo licencijavimo teises šioje srityje.

"Mes tikime pasauliu, kuriame visi mėgaujasi fiziniais pratimais ir sveikata! Mūsų misija - sukurti fitneso ekosistemą, kuri visiems suteiktų galimybę naudotis sveikata ir fizinio aktyvumo teikiamu džiaugsmu. Nesvarbu, ar jis aukštas, žemas, storas, plonas, senas, jaunas, vyras, moteris, įvairus...: "Mes esame čia dėl judančiųjų!"

Kartu su jumis pasirūpinsime, kad jūsų treniruotė taptų svarbiausiu dienos akcentu. Kad tai pasiektume, esame įsipareigoję siekti kokybės ir nustatyti naujus dizaino ir technologijų standartus. Kuriame treniruoklius, pritaikytus jūsų namams!" -Trisport AG

Sveiki atvykę į naują judėjimą. Sveiki atvykę į KETTLER.

Techninė informacija

Garantija 24 mėn.
Maksimalus naudotojo svoris 110 kg
Transportavimo ratukai Yra
Kompiuterio parodymai Gretis, atstumas, apkrovos lygis, energijos sąnaudos, pulso dažnis, numatytosios parinktys, laikas
Programų skaičius Nėra
Maitinimo šaltinis Baterijos
Pulso matavimas Taip (per krūtinės / rankos dirželį)
Smagračio svoris 6 kg
Stabdymo sistema Magnetinė
Apkrovos reguliavimo lygiai 1 - 10
Ekranas LCD
Treniruoklio svoris 35.5 kg

Kiti taip pat domėjosi