avatar

Dviratis treniruoklis NORDICTRACK COMMERCIAL S27i STUDIO +iFit

 • 512ICNTEX02722
 • Prekės ženklas: Nordic Track
2130 €
vnt
Prekių likutis: 5

Aprašymas

Išskirtinio dizaino dviratis treniruoklis NordicTrack Commercial S27i – leis pasijusti taip, lyg dalyvautumėte dviračių lenktynėse ar dviračių treniruotėje su geriausiais pasaulio treneriais . Su iFit® Coach pasirink norimą maršrutą ir pirmyn! Dėl savo savybių ir funkcionalumo, NordicTrack Commercial S27i Jūsų treniruotę pavers ne tik naudinga, bet ir malonia.

 • Reguliuojama 20% įkalnė ir 10% nuokalnė
 • Jutiminis ekranas 27‘‘ Smart HD
 • 24 pasipriešinimo lygiai
 • Pridedami 2 x 1,5 kg hanteliai
 • Dvigubas gertuvės laikiklis
 • Ergonomiška sėdynė ir pedalai
 • Transportavimo ratukai
 • Dvipusiai pedalai

Dvipusiai pedalai

NordicTrack dviratis treniruoklis puikiai tiks ne tik sportininkui mėgėjui, bet ir profesionaliai sportuojančiam dviratininkui. Dviratis komplektuojamas su dvipusiais pedalais, vienoje pusėje yra tradicijai dirželiai, kuriuos galėsite naudoti su paprastais sportiniais bateliais, o kita pedalo pusė pritaikyta specialiems dviratininko batams tvirtinti.

Didelis funkcionalus jutiminis ekranas

Bene didžiausias 27” įstrižainės jutiminis Full HD ekranas užtikrina nepakartojamus įspūdžius ir pojūčius treniruojantis bet kuriame pasaulio kampelyje su iFit® ir garsiausiais asmeniniais treneriais. Jūsų patogumui ekraną galėsite pasukti net 360° laipsnių ar paversi aukštyn/žemyn 40° laipsnių kampu. Taip treniruotę galėsite tęsti net ir nesėdint ant treniruoklio.

Reguliuojama įkalnė

Išskirtinė įkalnė – išskirtiniai rezultatai! Dar daugiau sudegintų kalorijų ir nauji įspūdžiai su išskirtiniu dviračiu treniruokliu. Nesvarbu kokį maršrutą pasirinksite, pasijusite tarsi važiuodami realia trasa - NordicTrack Commercial S27i kartu su iFit® automatiškai imituos realius reljefo įkalnes iki +20% ir nuolydžius iki -10%. Dėl užburiančių vaizdų ir įkvepiančių trenerių laikas, praleistas ant dviračio treniruoklio neprailgs.

Daugiau galimybių

Kartu su treniruokliu ir iFit® treniruočių platforma (narystę 1 metams gaunate dovanų) jūs gaunate nuolat atsinaujinančių treniruočių programas, kurias sudaro vieni geriausių pasaulio trenerių. Jums tiesiog reikia pasirinkti patikusį maršrutą su kalnuotų kelių imitacija, laiko iššūkiais ar kitą. Norite kitokios treniruotės – imkite 1,5 kg hantelius ir atlikite kompleksinę treniruotę.

Patogus naudotis

Horizontaliai ir vertikaliai reguliuojama ergonomiška sėdynė, dvigubas gertuvės laikiklis, monitoriuje įmontuoti garsiakalbiai ir dviejų greičių ventiliatoriai – visa tai neatsiejami komfortiško NordicTrack Commercial S27i dviračio treniruoklio akcentai.

Tylus naudojimas

S27i veikia ypatingai tyliai. Treniruoklio magnetinis pasipriešinimas (SMR) ir smagratis veikia praktiškai be jokio triukšmo, tad treniruotė taps dar malonesnė ir netrukdys šeimos nariams.

iFit® interaktyvi treniruočių platforma

Dviratis treniruoklis NordicTrack Commercial S27i suderinamas su iFit® (interaktyviu asmeniniu treneriu).

iFit® - tai revoliucinis namų fitneso prekinis ženklas, sukurtas žvelgiant į ateitį. iFit® suteiks neribotas treniruočių galimybes ir taps geriausiu pagalbininku ne tik sportuojant, bet ir kasdieniame gyvenime.

Perkant šį treniruoklį turėsite galimybę net 1 metus nemokamai naudotis iFIT® narystės privalumais! Pasibaigus šiam laikotarpiui, galėsite prasitęsti narystę arba naudotis standartinėmis iFIT® funkcijomis.

Treniruotės bet kuriame pasaulio krašte

 • Turėsite galimybe pakeliauti po egzotiškiausias pasaulio šalis. Šiandien norite treniruotis Havajuose? Jokių problemų! Pažadame, kad treniruotė jums tikrai neprailgs.
 • Interaktyvų treneris su jumis bus visą treniruotę.
 • Galimybė treniruotei panaudoti papildomą inventorių

Grupinė treniruotė tiesiog namuose

 • Esate pripratę ir pamėgę grupines treniruotes sporto klube? Jokių kliūčių – su iFit® Coach grupinėse treniruotėse galėsite dalyvauti tiesiog namuose.
 • Puikus ir energingas treneris jus nuolat motyvuos.

„LIVE“ treniruotės

Treniruotės su tiesiogine transliacija – taip dabar tai įmanoma su iFit® Coach interaktyvia treniruočių platforma.

iFIT® programa suderinama su "Apple Health™", "Garmin® Connect", "Google Fit™" ir "Strava".

Tiksliai stebėdami visus savo duomenis, galite priimti geriausius sprendimus savo sveikatai ir mėgautis sklandžia patirtimi tarp visų savo įrenginių.

iFIT® platformoje galėsite naudotis net 11 muzikos stočių. Nuo pop ir hiphopo iki klasikinio roko, šokių ir kantri – vienintelis klausimas yra: "Kurią stotį pasirinksite?"

Su iFIT® galite pasirinkiti Google Maps™ treniruočių maršrutus, asmenines treniruotes su geriausiais pasaulio treneriais arba interaktyvias treniruotes pagal savo tikslus ir pomėgius.

Kiek kainuoja iFIT® narystė?

Individuali narystė:

 • 15 USD/mėn
 • 144 USD/per metus

*Vienkartinę narystę 1 metams galima įsigyti tik iš "Apple Store" ir "Google play" parduotuvių.

Šeimos narystė:

 • 39 USD/mėn (sutaupykite net 15% perkant abonimentą metams ir mokėkite kas mėnesį po 33 USD/mėn)
 • 396 USD/per metus

*Narystės kaina priklauso nuo pageidaujamo atsiskaitymo dažnumo.

*Atkreipkite dėmesį: iFIT narystė yra nebūtina jeigu norite naudotis savo treniruokliu. Galite naudoti savo treniruoklį rankiniu režimu ir taip pat atlikti nedidelį treniruočių kiekį. Tačiau jums reikės mokamos narystės, kad galėtumėte pasiekti visą "iFIT" treniruočių biblioteką.

Nordic Track - daugiau nei 25 metus klestintis ir tobulėjantis prekinis ženklas iš už Atlanto, kurio gaminami bėgimo takeliai, elipsiniai treniruokliai ir dviračiai treniruokliai, pasižymi aukščiausia kokybe ir išskirtiniu dizainu. Jungtinėse Amerikos Valstijose net 50 % bėgimo takelių yra parduodama būtent NordicTrack, o juos rekomenduoja net populiariausi fizinio parengimo treneriai iš JAV!

Su šiais treniruokliais suderinamos interaktyvios treniruočių platformos iFIT® Coach - dėka, Jūs keliausite po pasaulį neišeidami iš savo namų, o treniruotės neprailgs, nes jos bus dinamiškos ir super motyvuojančios, juk treniruositės su geriausiais pasaulio treneriais!

Techninė informacija

Maitinimo šaltinis 230 V

Kiti taip pat domėjosi