avatar
-24%

Dviratis treniruoklis NORDICTRACK R35 + iFit Coach

 • 512ICNTEX14921
 • Prekės ženklas: Nordic Track

PREKĘ PRISTATYSIME PER: 1-3 d.d.

987,24 €
1299 €
vnt
Prekių likutis: 14

Aprašymas

Commercial R35 - itin patogus horizontalus dviratis treniruoklis. Dviratį minsite patogiai sėdėdami, taip neapkraudami nugaros, todėl šis treniruoklis puikiai tinka reabilitacijai ar vyresnio amžiaus žmonėms. Kad treniruočių metu būtų užtikrinta optimali ergonomika, dviratį galite individualiai pritaikyti pagal savo poreikius (sėdynė reguliuojama tiek horizontaliai, tiek vertikaliai, vairas – vertikaliai).

Dviratis treniruoklis NORDICTRACK R35

 • 14'' spalvotas jutiminis ekranas
 • 26 pasipriešinimo lygiai (Digital QuickResistance®)
 • Horizontalus sėdynės reguliavimas
 • Maksimalus vartotojo svoris 160 kg
 • Ventiliatorius, 2 colių Bluetooth® garsiakalbiai
 • Transportavimo ratukai
 • Rankiniu būdu reguliuojamas magnetinis stabdys

Funkcionalus jutiminis ekranas

14” įstrižainės liečiamas HD ekranas užtikrina nepakartojamus įspūdžius ir pojūčius treniruojantis bet kuriame pasaulio kampelyje su garsiausiais asmeniniais treneriais. Naudodamiesi Google žemėlapiais arba iFit® Coach vaizdo treniruotėmis Jūs keliausite po pasaulį neišeidami iš savo namų. Pažadame, kad treniruotės tikrai neatsibos, nes su iFit® programine įranga įprastas nuobodžias bėgimo treniruotes pakeisite dinamiškomis, efektyviomis ir super motyvuojančiomis!

Patogus naudotis

Žemas treniruoklio profilis, todėl bus lengva ir patogu ant jo užlipti, o horizontaliai reguliuojama ergonomiška sėdynė ir keli ventiliatoriaus AutoBreeze™ rėžimai leis jaustis komfortiškai visos treniruotės metu.

Treniruoklio surinkimas: https://youtu.be/uTcg9HWYLD8

Perkant šį treniruoklį turėsite galimybę net 1 metus nemokamai naudotis iFIT® narystės privalumais! Pasibaigus šiam laikotarpiui, galėsite prasitęsti narystę arba naudotis standartinėmis iFIT® funkcijomis.

iFit®- tai revoliucinis namų fitneso prekinis ženklas, sukurtas žvelgiant į ateitį. iFit® suteiks neribotas treniruočių galimybes ir taps geriausiu pagalbininku ne tik sportuojant, bet ir kasdieniame gyvenime. Ši platforma apjungia platų treniruočių programų ir įrenginių su iFit® pasirinkimą, Google Maps™ treniruočių maršrutus, asmenines treniruotes su geriausiais pasaulio treneriais, interaktyvias treniruotes pagal Jūsų miego, mitybos ir aktyvumo įpročius, automatinį statistikos stebėjimą ir daug kitų galimybių.

Treniruotės bet kuriame pasaulio krašte

 • Turėsite galimybe pakeliauti po egzotiškiausias pasaulio šalis. Šiandien norite treniruotis Havajuose? Jokių problemų! Pažadame, kad treniruotė jums tikrai neprailgs.
 • Interaktyvų treneris su jumis bus visą treniruotę.
 • Galimybė treniruotei panaudoti papildomą inventorių

Grupinė treniruotė tiesiog namuose

 • Esate pripratę ir pamėgę grupines treniruotes sporto klube? Jokių kliūčių – su iFit® Coach grupinėse treniruotėse galėsite dalyvauti tiesiog namuose.
 • Puikus ir energingas treneris jus nuolat motyvuos.

„LIVE“ treniruotės

Treniruotės su tiesiogine transliacija – taip dabar tai įmanoma su iFit® Coach interaktyvia treniruočių platforma.

iFIT® programa suderinama su "Apple Health™", "Garmin® Connect", "Google Fit™" ir "Strava".

Tiksliai stebėdami visus savo duomenis, galite priimti geriausius sprendimus savo sveikatai ir mėgautis sklandžia patirtimi tarp visų savo įrenginių.

iFIT® platformoje galėsite naudotis net 11 muzikos stočių. Nuo pop ir hiphopo iki klasikinio roko, šokių ir kantri – vienintelis klausimas yra: "Kurią stotį pasirinksite?"

Su iFIT® galite pasirinkiti Google Maps™ treniruočių maršrutus, asmenines treniruotes su geriausiais pasaulio treneriais arba interaktyvias treniruotes pagal savo tikslus ir pomėgius.

Kiek kainuoja iFIT® narystė?

Individuali narystė:

 • 15 USD/mėn
 • 144 USD/per metus

*Vienkartinę narystę 1 metams galima įsigyti tik iš "Apple Store" ir "Google play" parduotuvių.

Šeimos narystė:

 • 39 USD/mėn (sutaupykite net 15% perkant abonimentą metams ir mokėkite kas mėnesį po 33 USD/mėn)
 • 396 USD/per metus

*Narystės kaina priklauso nuo pageidaujamo atsiskaitymo dažnumo.

*Atkreipkite dėmesį: iFIT narystė yra nebūtina jeigu norite naudotis savo treniruokliu. Galite naudoti savo treniruoklį rankiniu režimu ir taip pat atlikti nedidelį treniruočių kiekį. Tačiau jums reikės mokamos narystės, kad galėtumėte pasiekti visą "iFIT" treniruočių biblioteką.

Nordic Track - daugiau nei 25 metus klestintis ir tobulėjantis prekinis ženklas iš už Atlanto, kurio gaminami bėgimo takeliai, elipsiniai treniruokliai ir dviračiai treniruokliai, pasižymi aukščiausia kokybe ir išskirtiniu dizainu. Jungtinėse Amerikos Valstijose net 50 % bėgimo takelių yra parduodama būtent NordicTrack, o juos rekomenduoja net populiariausi fizinio parengimo treneriai iš JAV!

Techninė informacija

Maksimalus naudotojo svoris 160 kg
Transportavimo ratukai Yra
Kompiuterio parodymai Laikas, atstumas, greitis, vatais, RPM, kalorijos, širdies ritmas
Maitinimo šaltinis 230 V
Smagračio svoris 14 kg
Stabdymo sistema Magnetinė
Apkrovos reguliavimo lygiai 1 - 26
Ekranas 14 colių spalvotas jutiminis ekranas
Treniruoklio svoris 71 kg

Kiti taip pat domėjosi