avatar

Elipsinis - dviratis treniruoklis PROFORM HYBRID + 30 dienų iFit narystė

 • 514ICPFEL03717
 • Prekės ženklas: Pro Form
409 €
vnt
Prekių likutis: 19

Aprašymas

ATNAUJINTAS POŽIŪRIS Į NAMŲ TRENIRUOKLIUS!

Paįvairink savo treniruotes su elipsiniu – dviračiu treniruokliu ProForm HYBRIDE. Tai tarsi treniruoklis du viename, su kuriuo galėsite pasirinkti ar atlikti kardio treniruotę su sėdimu dviračiu treniruokliu ar visą kūną tonizuojančią elipsinio treniruoklio treniruotę. Su ProForm HYBRIDE susikurk asmeninę treniruotę arba pasirink garsių pasaulių trenerių sukurtas treniruotes neišeidamas iš namų. Šis treniruoklis puikus pasirinkimas neturintiems daug vietos, tačiau norintiems patogiai sportuoti namuose. Dėl savo savybių ir funkcionalumo, ProForm HYBRIDE Jūsų treniruotę pavers ne tik naudinga, bet ir malonia.

 • Puiki viso kūno treniruotė
 • Patogus ir funkcionalus valdymo skydelis
 • 16 skirtingų treniruočių programų
 • Sąsaja su iFit® treniruočių platforma
 • Suderinama su iPod®
 • Planšetės ir gertuvės laikiklis
 • 16 pasipriešinimo lygių
 • Žingsnio ilgis 38 cm (15 colių)
 • Transportavimo ratukai
 • Planšetas - įsigyjamas atskirai

Funkcionalus valdymo skydas

Itin patogus ir funkcionalus 16 treniruočių programų, LCD ekranas. Lengvai valdomas, vos keleto paspaudimų pagalba pakeisite treniruotės parametrus (greitį, sudegintas kalorijas ir kitus parametrus).

Sklandus veikimas

Šis elipsinis – dviratis treniruoklis su 6 kilogramų galiniu smagračiu ir magnetine pasipriešinimo sistema pasižymi sklandžiu ir tolygiu veikimu. Tvirta treniruoklio konstrukcija atlaiko iki 115 kg apkrovą.

Patogus naudotis

ProForm HYBRIDE treniruoklis lengvai ir patogiai transportuojamas specialių ratukų pagalba. Horizontaliai reguliuojamos sėdinės dėka treniruoklį prisitaikysite pagal savo ūgį. O optimalus žingsnio ilgis ir plati pėdos atrama suteiks jūsų treniruotei išskirtinio komforto.

Širdies veikla

Treniruoklio rankenose įmontuoti EKG pulso sensoriai leis nuolat stebėti ir sekti širdies ritmą treniruotės metu.

iFit® Coach interaktyvi treniruočių platforma

Elipsinis – dviratis treniruoklis ProForm HYBRIDE suderinamas su iFit® Coach (interaktyviu asmeniniu treneriu).

iFit® - tai revoliucinis namų fitneso prekinis ženklas, sukurtas žvelgiant į ateitį. iFit® suteiks neribotas treniruočių galimybes ir taps geriausiu pagalbininku ne tik sportuojant, bet ir kasdieniame gyvenime. Ši platforma apjungia platų treniruočių programų ir įrenginių su iFit® pasirinkimą, Google Maps™ treniruočių maršrutus, asmenines treniruotes su geriausiais pasaulio treneriais, interaktyvias treniruotes pagal Jūsų miego, mitybos ir aktyvumo įpročius, automatinį statistikos stebėjimą ir daug kitų galimybių.

Treniruotės bet kuriame pasaulio krašte

 • Turėsite galimybe pakeliauti po egzotiškiausias pasaulio šalis. Šiandien norite bėgti Havajuose? Jokių problemų! Pažadame, kad bėgimas jums tikrai neprailgs.
 • Interaktyvų treneris su jumis bus visą treniruotę.
 • Galimybė treniruotei panaudoti papildomą inventorių

Grupinė treniruotė tiesiog namuose

 • Esate pripratę ir pamėgę grupines treniruotes sporto klube? Jokių kliūčių – su iFIT® Coach grupinėse treniruotėse galėsite dalyvauti tiesiog namuose.
 • Puikus ir energingas treneris jus nuolat motyvuos.

„LIVE“ treniruotės

Treniruotės su tiesiogine transliacija – taip dabar tai įmanoma su iFIT® Coach interaktyvia treniruočių platforma.

iFIT® Coach visada turi prieigą prie populiariausių ir žinomiausių dainų grojeraščio, todėl turėsite galimybę sportuoti su muzika ir gera nuotaika.

ProForm - daugiau nei 20 metų klestintis ir tobulėjantis namų fitneso prekinis ženklas nr. 1 Amerikoje. Tai inovatyvus ir pasaulinio pripažinimo pelnęs prekinis ženklas, lyderiaujantis bėgimo takelių, elipsinių treniruoklių ir dviračių treniruoklių gamyboje. Naujausios technologijos, moderni pavarų sistema, amortizacinės pagalvės, interaktyvios treniruotės, tai tik keletas privalumų dėl kurių klientai renkasi būtent šiuos treniruoklius. ProForm treniruokliai puikus kainos ir kokybės santykis.

Su šiais treniruokliais suderinamos interaktyvios treniruočių platformos iFIT® Coach - dėka, Jūs keliausite po pasaulį neišeidami iš savo namų, o treniruotės neprailgs, nes jos bus dinamiškos ir super motyvuojančios, juk treniruositės su geriausiais pasaulio treneriais!

Kodėl verta sportuoti su ProForm HYBRIDE treniruokliu

 • Mokslininkų įrodyta, kad bent 10 min. sporto pakelia nuotaiką visai dienai.
 • Sportas stiprina imuninę sistemą. Todėl reguliariai sportuojantys mažiau serga.
 • Geresnis fizinis pasirengimas ir savijauta. Treniruotės metu stiprinami raumenys ir gerinama sąnarių būklė.
 • Sportas – ilgaamžiškumo receptas. Sportuojant gerėja širdies darbas, stiprėja kaulai, išgydomas/ nugaros skausmas.
 • Sportuojant žmogaus smegenys gauna papildomai deguonies, todėl gerėja jų veikla. Medicinoje atlikti tyrimai tik patvirtina informaciją, kad žmonės tampa kūrybiškesni, žvalesni, jų dieną neima miegas.

Elipsinis treniruoklis – bene populiariausias kardio treniruoklis, puikiai tiksiantis jūsų namuose. Elipsiniai treniruokliai stiprina širdį, kojų, sėdmenų, nugaros ir rankų raumenis, tačiau ypač mažai apkrauna nugarą ir sąnarius.

Techninė informacija

Garantija 12 mėn.
Matmenys (I x P x A) 180 x 64 x 154 cms
Maksimalus naudotojo svoris 159 kg
Transportavimo ratukai Yra
Programų skaičius 16
Pulso matavimas Pulso jutikliai rankenose
Smagračio svoris 7 kg
Stabdymo sistema Magnetinė
Apkrovos reguliavimo lygiai 1 - 16
Ekranas LCD
Treniruoklio svoris 66 kg
Žingsnio ilgis 38 cm
Papildomos treniruočių programos Neribotas su iFit interaktyvia treniruočių platforma (įsigyjama atskirai)

Kiti taip pat domėjosi