avatar

Elipsinis treniruoklis NORDICTRACK FREESTRIDER FS14i + iFit Coach

 • 514ICNTEL71620
 • Prekės ženklas: Nordic Track

PREKĘ PRISTATYSIME PER: 19-29 d.d.

1435 €
vnt
Prekės nėra

Aprašymas

ATNAUJINTAS POŽIŪRIS Į NAMŲ TRENIRUOKLIUS!

Su NordicTrack FREESTRIDER FS14i elipsiniu treniruokliu susikurk asmeninę treniruotę arba pasirink garsių pasaulių trenerių sukurtas treniruotes neišeidamas iš namų. Šis treniruoklis puikus pasirinkimas neturintiems daug vietos, tačiau norintiems patogiai sportuoti namuose. Dėl savo savybių ir funkcionalumo, NordicTrack FREESTRIDER FS14i Jūsų treniruotę pavers ne tik naudinga, bet ir malonia.

 • Universalus treniruoklis visam kūnui treniruoti
 • Jutiminis ekranas 14‘‘ Full Color
 • Reguliuojama įkalnė -10° / +10°
 • Neribotas skaičius treniruočių programų naudojant iFit
 • Pridedama iFit® treniruočių platforma
 • Planšetės ir gertuvės laikiklis
 • 26 pasipriešinimo lygių
 • Reguliuojamas žingsnio ilgis iki 81 cm (priklausomai nuo įkalnės pasirinkimo)
 • Transportavimo ratukai
 • Ventiliatorius AutoBreeze™

Jutiminis ekranas

Itin patogus ir funkcionalus 14‘‘ Full Color jutiminis ekranas. Dideli ir patogus ekranai - tai viena iš išskirtinių treniruoklio bruožų, kuriuos nuolat tobulina gamintojas. Jų tikslas, kad vartotojai jaustų malonumą sportuodami. NordicTrack FREESTRIDER FS14i ekrane galėsite stebėti visą treniruotės statistiką ( įveiktą atstumą, sudegintas kalorijas), palaikyti tinkamą širdies ritmą ir naudotis iFit® Coach interaktyvia treniruočių platforma.

Reguliojama įkalnė

Šio elipsinio treniruoklio išskirtinumas – reguliuojama įkalnė nuo -10 iki +10°. Pasvyrimo kampas jums leis sudeginti daugiau kalorijų ir treniruotę paversti dar efektyvesne.

Sklandus veikimas

Šis elipsinis treniruoklis su 9 kilogramų priekiniu smagračiu ir magnetine pasipriešinimo sistema pasižymi sklandžiu ir tolygiu veikimu. Tvirta treniruoklio konstrukcija atlaiko iki 170 kg apkrovą.

Patogus naudotis

NordicTrack FREESTRIDER FS14i treniruoklis lengvai ir patogiai transportuojamas specialių ratukų pagalba. Optimalus žingsnio ilgis suteiks jūsų treniruotei išskirtinio komforto. Ventiliatorius leis jums atsigaivinti ir prailginti treniruotės laiką. O įmontuotos garso kolonėlės leis mėgautis mėgstama muzika.

Elipsinis treniruoklis NordicTrack FREESTRIDER FS14i suderinamas su iFit® Coach (interaktyviu asmeniniu treneriu).

Treniruoklio surinkimas: https://youtu.be/GWxgGrNdmVQ

Perkant šį treniruoklį turėsite galimybę net 1 metus nemokamai naudotis iFIT® narystės privalumais! Pasibaigus šiam laikotarpiui, galėsite prasitęsti narystę arba naudotis standartinėmis iFIT® funkcijomis.

iFit® yra revoliucinis namų fitneso prekės ženklas, sukurtas galvojant apie ateitį. iFit® suteiks jums neribotas treniruočių galimybes ir bus geriausias jūsų pagalbininkas ne tik treniruotėje, bet ir kasdieniame gyvenime.

„LIVE“ treniruotės

Treniruotės su tiesiogine transliacija – taip dabar tai įmanoma su iFIT® Coach interaktyvia treniruočių platforma.

iFIT® programa suderinama su "Apple Health™", "Garmin® Connect", "Google Fit™" ir "Strava".

Tiksliai stebėdami visus savo duomenis, galite priimti geriausius sprendimus savo sveikatai ir mėgautis sklandžia patirtimi tarp visų savo įrenginių.

iFIT® platformoje galėsite naudotis net 11 muzikos stočių. Nuo pop ir hiphopo iki klasikinio roko, šokių ir kantri – vienintelis klausimas yra: "Kurią stotį pasirinksite?"

Su iFIT® galite pasirinkiti Google Maps™ treniruočių maršrutus, asmenines treniruotes su geriausiais pasaulio treneriais arba interaktyvias treniruotes pagal savo tikslus ir pomėgius.

Kiek kainuoja iFIT® narystė?

Individuali narystė:

 • 15 USD/mėn
 • 144 USD/per metus

*Vienkartinę narystę 1 metams galima įsigyti tik iš "Apple Store" ir "Google play" parduotuvių.

Šeimos narystė:

 • 39 USD/mėn (sutaupykite net 15% perkant abonimentą metams ir mokėkite kas mėnesį po 33 USD/mėn)
 • 396 USD/per metus

*Narystės kaina priklauso nuo pageidaujamo atsiskaitymo dažnumo.

*Atkreipkite dėmesį: iFIT narystė yra nebūtina jeigu norite naudotis savo treniruokliu. Galite naudoti savo treniruoklį rankiniu režimu ir taip pat atlikti nedidelį treniruočių kiekį. Tačiau jums reikės mokamos narystės, kad galėtumėte pasiekti visą "iFIT" treniruočių biblioteką.

Nordic Track - daugiau nei 25 metus klestintis ir tobulėjantis prekinis ženklas iš už Atlanto, kurio gaminami bėgimo takeliai, elipsiniai treniruokliai ir dviračiai treniruokliai, pasižymi aukščiausia kokybe ir išskirtiniu dizainu. Jungtinėse Amerikos Valstijose net 50 % bėgimo takelių yra parduodama būtent NordicTrack, o juos rekomenduoja net populiariausi fizinio parengimo treneriai iš JAV!

Techninė informacija

Garantija 24 mėn.
Matmenys (I x P x A) 150 x 76 x 188 cm
Maksimalus naudotojo svoris 170 kg
Transportavimo ratukai Yra
Kompiuterio parodymai Kalorijos, atstumas, pulsas, pasipriešinimas, laikas, greitis
Programų skaičius Nelimituota su iFIT
Įkalnė -10-10%
Smagračio svoris 9 kg
Apkrovos reguliavimo lygiai 26 lygių su SMR (tylus magnetinis pasipriešinimas) sistema;
Ekranas 14 colių spalvotas jutiminis ekranas
Žingsnio ilgis Reguliuojamas iki 81 cm

Kiti taip pat domėjosi