avatar
-10%
Išpardavimas

Elipsinis treniruoklis ProForm Endurance 720 E + iFit Coach

 • 514ICPFEL89720
 • Prekės ženklas: Pro Form

PREKĘ PRISTATYSIME PER: 1-3 d.d.

864,90 €
961 €
vnt
Prekių likutis: 2

Aprašymas

ATNAUJINTAS POŽIŪRIS Į NAMŲ TRENIRUOKLIUS!

Su ProForm Endurance 720 E elipsiniu treniruokliu susikurk asmeninę treniruotę arba pasirink garsių pasaulių trenerių sukurtas treniruotes neišeidamas iš namų. Šis treniruoklis puikus pasirinkimas neturintiems daug vietos, tačiau norintiems patogiai sportuoti namuose. Dėl savo savybių ir funkcionalumo, Endurance 720 E Jūsų treniruotę pavers ne tik naudinga, bet ir malonia.

 • Universalus treniruoklis visam kūnui treniruoti
 • 6“ spalvotas ekranas
 • 0-20° reguliuojama įkalnė, 5 pozicijos
 • Sąsaja su iFit® treniruočių platforma
 • Planšetės ir gertuvės laikiklis
 • 20 pasipriešinimo lygių
 • Žingsnio ilgis 46-51 cm (priklausomai nuo pasirinktos įkalnės)
 • Transportavimo ratukai

Funkcionalus valdymo skydas

Itin patogus ir funkcionalus 6“ ekranas. Endurance 720 E ekrane galėsite stebėti visą treniruotės statistiką (įveiktą atstumą, sudegintas kalorijas), palaikyti tinkamą širdies ritmą ir naudotis iFit® interaktyvia treniruočių platforma.

Sklandus veikimas

Šis elipsinis treniruoklis su 9 kilogramų priekiniu smagračiu ir inertine pasipriešinimo sistema pasižymi sklandžiu ir tolygiu veikimu. Tvirta treniruoklio konstrukcija atlaiko iki 125 kg apkrovą.

Patogus naudotis

Endurance 720 E treniruoklis lengvai ir patogiai transportuojamas specialių ratukų pagalba. Optimalus žingsnio ilgis ir plati pėdos atrama suteiks jūsų treniruotei išskirtinio komforto. O įmontuotos garso kolonėlės leis mėgautis mėgstama muzika.

Elipsinis treniruoklis Endurance 720 E suderinamas su iFit® (interaktyviu asmeniniu treneriu).

Perkant šį treniruoklį turėsite galimybę net 1 metus nemokamai naudotis iFIT® narystės privalumais! Pasibaigus šiam laikotarpiui, galėsite prasitęsti narystę arba naudotis standartinėmis iFIT® funkcijomis.

iFit® - tai revoliucinis namų fitneso prekinis ženklas, sukurtas žvelgiant į ateitį. iFit® suteiks neribotas treniruočių galimybes ir taps geriausiu pagalbininku ne tik sportuojant, bet ir kasdieniame gyvenime.

Treniruotės bet kuriame pasaulio krašte

 • Turėsite galimybe pakeliauti po egzotiškiausias pasaulio šalis. Šiandien norite treniruotis Havajuose? Jokių problemų! Pažadame, kad treniruotė jums tikrai nep
 • Interaktyvų treneris su jumis bus visą treniruotę.
 • Galimybė treniruotei panaudoti papildomą inventorių.

Grupinė treniruotė tiesiog namuose

 • Esate pripratę ir pamėgę grupines treniruotes sporto klube? Jokių kliūčių – su iFit® grupinėse treniruotėse galėsite dalyvauti tiesiog namuose.
 • Puikus ir energingas treneris jus nuolat motyvuos.

„LIVE“ treniruotės

Treniruotės su tiesiogine transliacija – taip dabar tai įmanoma su iFit® interaktyvia treniruočių platforma.

iFIT® programa suderinama su "Apple Health™", "Garmin® Connect", "Google Fit™" ir "Strava".

Tiksliai stebėdami visus savo duomenis, galite priimti geriausius sprendimus savo sveikatai ir mėgautis sklandžia patirtimi tarp visų savo įrenginių.

iFIT® platformoje galėsite naudotis net 11 muzikos stočių. Nuo pop ir hiphopo iki klasikinio roko, šokių ir kantri – vienintelis klausimas yra: "Kurią stotį pasirinksite?"

Su iFIT® galite pasirinkiti Google Maps™ treniruočių maršrutus, asmenines treniruotes su geriausiais pasaulio treneriais arba interaktyvias treniruotes pagal savo tikslus ir pomėgius.

Kiek kainuoja iFIT® narystė?

Individuali narystė:

 • 15 USD/mėn
 • 144 USD/per metus

*Vienkartinę narystę 1 metams galima įsigyti tik iš "Apple Store" ir "Google play" parduotuvių.

Šeimos narystė:

 • 39 USD/mėn (sutaupykite net 15% perkant abonimentą metams ir mokėkite kas mėnesį po 33 USD/mėn)
 • 396 USD/per metus

*Narystės kaina priklauso nuo pageidaujamo atsiskaitymo dažnumo.

*Atkreipkite dėmesį: iFIT narystė yra nebūtina jeigu norite naudotis savo treniruokliu. Galite naudoti savo treniruoklį rankiniu režimu ir taip pat atlikti nedidelį treniruočių kiekį. Tačiau jums reikės mokamos narystės, kad galėtumėte pasiekti visą "iFIT" treniruočių biblioteką.

ProForm - daugiau nei 20 metų klestintis ir tobulėjantis namų fitneso prekinis ženklas nr. 1 Amerikoje. Tai inovatyvus ir pasaulinio pripažinimo pelnęs prekinis ženklas, lyderiaujantis bėgimo takelių, elipsinių treniruoklių ir dviračių treniruoklių gamyboje. Naujausios technologijos, moderni pavarų sistema, amortizacinės pagalvės, interaktyvios treniruotės, tai tik keletas privalumų dėl kurių klientai renkasi būtent šiuos treniruoklius. ProForm treniruokliai puikus kainos ir kokybės santykis.

Techninė informacija

Garantija 24 mėn.
Matmenys (I x P x A) 173 x 66 x 182 cm
Maksimalus naudotojo svoris 125 kg
Programų skaičius Nelimituota su iFIT
Įkalnė 0 - 20 %
Smagračio svoris 11 kg
Apkrovos reguliavimo lygiai 1 - 20
Ekranas 6 colių didelio kontrasto daugiaspalvis ekranas
Treniruoklio svoris 89 kg
Žingsnio ilgis 46 - 51 cm reguliuojamas

Kiti taip pat domėjosi