-20% TOP

Irklavimo treniruoklis NORDICTRACK RW 900 + iFit 1metų narystė

 • 510ICNTEVRW15920
 • Prekės ženklas: Nordic Track
1379,20 €
1724 €
vnt
Prekių likutis: 8
Atsiėmimas parduotuvėje: 0 €

Aprašymas

Radote šią prekę pigiau? Atsiųskite nuorodą mums ir per vieną darbo dieną gausite specialų skorpionas.lt pasiūlymą. Užklausą siųskite el.paštu - info@skorpionas.lt

Perkant Irklavimo treniruoklį NORDICTRACK RW 900, papildomai gausite 12 mėnesių šeimyninę - 5 asmenų iFit COACH narystę (vertė 350 EUR)

Su iFit® galite pasirinkiti Google Maps™ treniruočių maršrutus, asmenines treniruotes su geriausiais pasaulio treneriais arba interaktyvias treniruotes pagal Jūsų pomėgius. Daugiau apie iFit® paskaityti galite čia

Viso kūno treniruotė tiesiog namuose!

Su NordicTrack RW 900 irklavimo treniruokliu susikurk asmeninę treniruotę arba pasirink garsių pasaulių trenerių sukurtas treniruotes neišeidamas iš namų. Tai puikus treniruoklis išsiskiriantis savo 22“ jutiminiu ekranu. Irklavimo treniruoklis atkartoja irklavimo judesius, kurių metu dirba visas kūnas – kojos, nugara, rankos. Tai puikus pasirinkimas norintiem turėti vieną treniruoklį viso kūno treniruotėms. Dėl savo savybių ir funkcionalumo, NordicTrack RW 900 Jūsų treniruotę pavers ne tik naudinga, bet ir malonia.

 • Universalus treniruoklis visam kūnui treniruoti
 • Jutiminis ekranas 22‘‘ Smart HD
 • Nelimituotas treniruočių programų skaičius su iFIT®
 • Pridedama iFit® treniruočių platforma
 • Inercinis smagratis
 • Magnetinis pasipriešinimas 26 lygiai, oru reguliuojamas pasipriešinimas 10 lygių
 • Inercinis smagratis
 • Ergonomiška sėdynė
 • Kojų atrama su reguliuojamu dirželiu
 • SpaceSaver® sulankstomas rėmas
 • Transportavimo ratukai
 • Du garsiakalbiai

Funkcionalus jutiminis ekranas

Net 22” įstrižainės liečiamas HD ekranas užtikrina nepakartojamus įspūdžius ir pojūčius treniruojantis bet kuriame pasaulio kampelyje su garsiausiais asmeniniais treneriais. Dideli ir patogus ekranai - tai viena iš išskirtinių treniruoklio bruožų, kuriuos nuolat tobulina gamintojas. Jų tikslas, kad vartotojai jaustų malonumą sportuodami. Naudodamiesi Google žemėlapiais arba iFit® Coach vaizdo treniruotėmis Jūs keliausite po pasaulį neišeidami iš savo namų. Pažadame, kad treniruotės tikrai neatsibos, nes su iFit®programine įranga įprastas nuobodžias bėgimo treniruotes pakeisite dinamiškomis, efektyviomis ir super motyvuojančiomis!

Magnetinis - oru reguliuojamas pasipriešinimas

Treniruoklio NordicTrack RW 900 veikimo principas – oru ir magnetais reguliuojamas pasipriešinimas. Kuo greičiau irkluosite tuo didesnis pasipriešinimas bus sukuriamas. Prie smagračio esantys magnetai leis papildomai reguliuoti pasipriešinimą (26 lygiai). Oro pasipriešinimą galėsite reguliuoti 10 skirtingų lygių (tai yra kuo lygis didesnis, tuo oro patenka mažiau ir pasipriešinimas didesnis). Treniruotės metu jausite lengvą vėjelį, tai suteiks jums papildomo komforto ir atgaivos intensyvios treniruotės metu.

Patogus naudotis

Tvirtas stabilus rėmas, plati ergonomiška sėdynė, ergonomiški pėdą fiksuojantys pedalai su reguliuojamais nailono dirželiais ir neslystančiomis atramomis kojoms, patogios rankenos, įmontuoti garsiakalbiai – visa tai neatsiejami komfortiško NordicTrack RW 900 irklavimo treniruoklio akcentai.

Atsispyrimo bėgelis

Atsispyrimo bėgelis labai svarbus pratimo atlikimo kokybei. NordicTrack RW 900 kokybiškas bėgelis suteikia treniruokliui ilgaamžiškumo ir tylesnį veikimą.

SpaceSaver® dizainas

Patentuota Space Saver™ sistema leis treniruoklio rėmą patogiai, saugiai sulenkti ir užfiksuoti. Todėl treniruoklis puikiai tinka mažesnėms patalpoms ir neužima daug vietos. NordicTrack RW 900 lengvai ir patogiai transportuojamas specialių ratukų pagalba.

iFit® Coach interaktyvi treniruočių platforma

Dviratis treniruoklis NordicTrack RW 900 suderinamas su iFit® Coach (interaktyviu asmeniniu treneriu).

iFit®- tai revoliucinis namų fitneso prekinis ženklas, sukurtas žvelgiant į ateitį. iFit® suteiks neribotas treniruočių galimybes ir taps geriausiu pagalbininku ne tik sportuojant, bet ir kasdieniame gyvenime. Ši platforma apjungia platų treniruočių programų ir įrenginių su iFit® pasirinkimą, Google Maps™ treniruočių maršrutus, asmenines treniruotes su geriausiais pasaulio treneriais, interaktyvias treniruotes pagal Jūsų miego, mitybos ir aktyvumo įpročius, automatinį statistikos stebėjimą ir daug kitų galimybių.

Treniruotės bet kuriame pasaulio krašte

 • Turėsite galimybe pakeliauti po egzotiškiausias pasaulio šalis. Šiandien norite treniruotis Havajuose? Jokių problemų! Pažadame, kad treniruotė jums tikrai neprailgs.
 • Interaktyvų treneris su jumis bus visą treniruotę.
 • Galimybė treniruotei panaudoti papildomą inventorių

Grupinė treniruotė tiesiog namuose

 • Esate pripratę ir pamėgę grupines treniruotes sporto klube? Jokių kliūčių – su iFIT® Coach grupinėse treniruotėse galėsite dalyvauti tiesiog namuose.
 • Puikus ir energingas treneris jus nuolat motyvuos.

„LIVE“ treniruotės

Treniruotės su tiesiogine transliacija – taip dabar tai įmanoma su iFIT® Coach interaktyvia treniruočių platforma.

iFIT® Coach visada turi prieigą prie populiariausių ir žinomiausių dainų grojeraščio, todėl turėsite galimybę sportuoti su muzika ir gera nuotaika.

Nordic Track - daugiau nei 25 metus klestintis ir tobulėjantis prekinis ženklas iš už Atlanto, kurio gaminami bėgimo takeliai, elipsiniai treniruokliai ir dviračiai treniruokliai, pasižymi aukščiausia kokybe ir išskirtiniu dizainu. Jungtinėse Amerikos Valstijose net 50 % bėgimo takelių yra parduodama būtent NordicTrack, o juos rekomenduoja net populiariausi fizinio parengimo treneriai iš JAV!

Su šiais treniruokliais suderinamos interaktyvios treniruočių platformos iFIT® Coach - dėka, Jūs keliausite po pasaulį neišeidami iš savo namų, o treniruotės neprailgs, nes jos bus dinamiškos ir super motyvuojančios, juk treniruositės su geriausiais pasaulio treneriais!

Kodėl verta sportuoti:

 • Mokslininkų įrodyta, kad bent 10 min. sporto pakelia nuotaiką visai dienai.
 • Sportas stiprina imuninę sistemą. Todėl reguliariai sportuojantys mažiau serga.
 • Geresnis fizinis pasirengimas ir savijauta. Treniruotės metu stiprinami raumenys ir gerinama sąnarių būklė.
 • Sportas – ilgaamžiškumo receptas. Sportuojant gerėja širdies darbas, stiprėja kaulai, išgydomas/ nugaros skausmas.
 • Sportuojant žmogaus smegenys gauna papildomai deguonies, todėl gerėja jų vei Medicinoje atlikti tyrimai tik patvirtina informaciją, kad žmonės tampa kūrybiškesni, žvalesni, jų dieną neima miegas.

Irklavimo treniruoklis pats universaliausias treniruoklių tipas, kuriuo treniruojantis dirba visi įmanomi kūno raumenys, tiek viršutinė, tiek apatinė kūno dalys, taip pat gerėja širdies veikla ir didėja plaučių tūris. Judesius atliekant teisingai tai puiki kardio treniruotė, kurio metu dėl didesnio pasipriešinimo sudeginama 2-3 kartus daugiau kalorijų nei ant dviračio treniruoklio. Užtenka po 20 minučių reguliarių treniruočių, kad pasiektumėte matomus rezultatus.

Techninė informacija

Garantija 24 mėn.
Maksimalus naudotojo svoris 130 kg
Transportavimo ratukai Yra
Kompiuterio parodymai Yrių kiekis per minutę, bendras yrių kiekis, laikas/500m, generuojama energija.
Programų skaičius Neribotas su iFit interaktyvia treniruočių platforma
Sulankstomas Taip
Apkrovos reguliavimo lygiai 26 lygių su SMR (tylus magnetinis pasipriešinimas) sistema;
Pėdų atramos Atrama su reguliuojama kilpa
Sėdynė Ergonomiška padidinta
Ekranas 22" Smart HD lietimui jautrus ekranas