avatar
-7%

Irklavimo treniruoklis ProForm Sport RL + iFit 1metų narystė

 • 510ICPFRW48120
 • Prekės ženklas: Pro Form

Prekę pristatysime per: 1-3 d.d.

491,97 €
529 €
vnt
Prekių likutis: 13

Aprašymas

Perkant dviratį treniruoklį ProForm SPORT RL, papildomai gausite 1 metų iFit narystę

Su iFit® galite pasirinkiti Google Maps™ treniruočių maršrutus, asmenines treniruotes su geriausiais pasaulio treneriais arba interaktyvias treniruotes pagal Jūsų pomėgius. Daugiau apie iFit paskaityti galite čia

Viso kūno treniruotė tiesiog namuose!

ProForm SPORT RL irklavimo treniruoklis atkartoja irklavimo judesius, kurių metu dirba visas kūnas – kojos, nugara, rankos. Tai puikus pasirinkimas norintiem turėti vieną treniruoklį viso kūno treniruotėms derinant ir kardio ir jėgos treniruotes. Dėl savo savybių ir funkcionalumo, ProForm SPORT RL Jūsų treniruotę pavers ne tik naudinga, bet ir malonia. Dėl magnetinės pasipriešinimo sistemos treniruotę veikimas yra sklandus ir be pašalinio triukšmo. Ergonomiškos formos sėdynė ir dideli pedalai su reguliuojamais nailoniniais dirželiais užtikrina didesnį komfortą net ir ilgų treniruočių metu.

 • Universalus treniruoklis visam kūnui treniruoti
 • Daugybe treniruočių programų skaičius su iFIT®
 • Ergonomiška sėdynė
 • Kojų atrama su reguliuojamu dirželiu
 • Inercinis smagratis
 • Skaitmeninis reguliuojamas pasipriešinimas 24 lygiai
 • SpaceSaver® sulankstomas rėmas
 • Transportavimo ratukai
 • Du garsiakalbiai

Funkcionalus valdymo skydas ir ekranas

Itin patogus valdymo skydas ir ekranas. Lengvai valdomas, vos keleto paspaudimų pagalba pakeisite treniruotės parametrus (greitį, sudegintas kalorijas ir kitus parametrus). Valdymo monitorius reguliuojamas vertikaliai, todėl juo bus patogu naudotis bet kokio ūgio vartotojui.

Skaitmeninis reguliuojamas pasipriešinimas

Treniruoklio ProForm SPORT RL veikimo principas – skaitmeninis reguliuojamas pasipriešinimas. Tai reiškia kad pasipriešinimą galėsite didinti ar mažinti vos vienu mygtuko paspaudimu. Pasipriešinimą galėsite reguliuoti 24 skirtingais lygiais.

Patogus naudotis

Tvirtas stabilus rėmas, plati ergonomiška sėdynė, ergonomiški pėdą fiksuojantys pedalai su reguliuojamais nailono dirželiais ir neslystančiomis atramomis kojoms, patogios rankenos, įmontuoti garsiakalbiai – visa tai neatsiejami komfortiško ProForm SPORT RL irklavimo treniruoklio akcentai.

SpaceSaver® dizainas

Patentuota Space Saver™ sistema leis treniruoklio rėmą patogiai, saugiai sulenkti ir užfiksuoti. Todėl treniruoklis puikiai tinka mažesnėms patalpoms ir neužima daug vietos. ProForm SPORT RL lengvai ir patogiai transportuojamas specialių ratukų pagalba.

iFit® - tai revoliucinis namų fitneso prekinis ženklas, sukurtas žvelgiant į ateitį. iFit® suteiks neribotas treniruočių galimybes ir taps geriausiu pagalbininku ne tik sportuojant, bet ir kasdieniame gyvenime. Ši platforma apjungia platų treniruočių programų ir įrenginių su iFit® pasirinkimą, Google Maps™ treniruočių maršrutus, asmenines treniruotes su geriausiais pasaulio treneriais, interaktyvias treniruotes pagal Jūsų miego, mitybos ir aktyvumo įpročius, automatinį statistikos stebėjimą ir daug kitų galimybių.

Treniruotės bet kuriame pasaulio krašte

 • Turėsite galimybe pakeliauti po egzotiškiausias pasaulio šalis.
 • Interaktyvų treneris su jumis bus visą treniruotę.
 • Galimybė treniruotei panaudoti papildomą inventorių

Grupinė treniruotė tiesiog namuose

 • Esate pripratę ir pamėgę grupines treniruotes sporto klube? Jokių kliūčių – su iFIT® Coach grupinėse treniruotėse galėsite dalyvauti tiesiog namuose.
 • Puikus ir energingas treneris jus nuolat motyvuos.

„LIVE“ treniruotės

Treniruotės su tiesiogine transliacija – taip dabar tai įmanoma su iFIT® Coach interaktyvia treniruočių platforma.

iFIT® Coach visada turi prieigą prie populiariausių ir žinomiausių dainų grojeraščio, todėl turėsite galimybę sportuoti su muzika ir gera nuotaika.

ProForm - daugiau nei 20 metų klestintis ir tobulėjantis namų fitneso prekinis ženklas nr. 1 Amerikoje. Tai inovatyvus ir pasaulinio pripažinimo pelnęs prekinis ženklas, lyderiaujantis bėgimo takelių, elipsinių treniruoklių ir dviračių treniruoklių gamyboje. Naujausios technologijos, moderni pavarų sistema, amortizacinės pagalvės, interaktyvios treniruotės, tai tik keletas privalumų dėl kurių klientai renkasi būtent šiuos treniruoklius. ProForm treniruokliai puikus kainos ir kokybės santykis.

Su šiais treniruokliais suderinamos interaktyvios treniruočių platformos iFIT® Coach - dėka, Jūs keliausite po pasaulį neišeidami iš savo namų, o treniruotės neprailgs, nes jos bus dinamiškos ir super motyvuojančios, juk treniruositės su geriausiais pasaulio treneriais!

Techninė informacija

Garantija 24 mėn.
Matmenys (I x P x A) 221x56 x119 cm
Maksimalus naudotojo svoris 115 kg
Transportavimo ratukai Yra
Kompiuterio parodymai Kalorijos, atstumas, pasipriešinimas, yriai, yriai per minutę, laikas, vatai.
Sulankstomas Taip
Apkrovos reguliavimo lygiai 1 - 24
Sėdynė Ergonomiška
Ekranas Backlit
Treniruoklio svoris 48 kg

Kiti taip pat domėjosi