avatar
-5%

Išmanusis treniruoklis NORDICTRACK VAULT + iFit Coach

 • 502ICNTB15019
 • Prekės ženklas: Nordic Track

PREKĘ PRISTATYSIME PER: 1-3 d.d.

2872,80 €
3024 €
KOM
Prekių likutis: 2

Aprašymas

Perkant šį treniruoklį turėsite galimybę net 1 metus nemokamai naudotis iFIT® narystės privalumais! Pasibaigus šiam laikotarpiui, galėsite prasitęsti narystę arba naudotis standartinėmis iFIT® funkcijomis.

iFIT®, tai yra mokama prenumeruojama interaktyvi fitneso treniruočių platforma. iFIT® turi daugiau nei 14 000 treniruočių, kurias veda daugiau nei 200 ekspertų trenerių.

TAI NAUJAS, REVOLIUCINIS TRENIRUOČIŲ METODAS, PAKYLĖJANTIS JUS Į AUKŠESNĮ LYGMENĮ!

Į NORDICTRACK VAULT komplektaciją įeina :

 • 1 metų iFit COACH narystė (kurios vertė 356 €);
 • pristatymas (Lietuvoje ir Latvijoje);
 • treniruočių sistemos surinkimas;
 • treniruoklio paleidimas ir konsultacija, kaip juo naudotis;
 • NordicTrack fitneso inventoriaus rinkinys: jogos kilimėlis; gumuotų hantelių poros (2, 4, 6, 10, 12, 14 kg); 2 jogos kaladėlės; 3 juostos mankštai (light, medium, heavy); 3 pasipriešinimo gumos (10, 14, 23 kg); 2 girės (10, 14 kg); mikropluošto šluostė ekranui valyti.

Šis treniruoklis, tai išmanioji kūno rengybos studija, sukurta taip, kad tilptų bet kuriuose namuose.

NordicTrack Vault - interaktyvi išmanioji treniruočių sistema, su kuria susikursite interaktyvią sporto erdvę savo namuose ar sporto salėje. O puikiausia tai, kad išmanusis treniruoklis ne tik puikiai derės prie jūsų namų interjero, bet ir užims be galo mažai vietos.

Tai idealus pasirinkimas, jei jums labiau patinka individualios treniruotės su asmeniniu treneriu, bet sunkiai prisitaikote prie trenerio pasiūlyto grafiko, nejaučiate malonumo lankytis sporto klube ar taupote savo laiką.

Nes su VAULT galite sportuoti tiesiog namuose, ir su vis kitu online treneriu, kad netaptų nuobodu.

 • 32" HD lietimui jautrus ekranas
 • iFit® treniruočių platforma/ 1 metų šeimyninė narystė
 • Modulinės lentynos
 • ActivePulse™ technologija / suderinama su „SmartBeat“ išmaniąją apyrankę (parduodama atskirai)
 • 61 x 152 cm atspindintis ekranas
 • Minimalus surinkimas
 • Dvigubi 3" Bluetooth garsiakalbiai

Individualios treniruotės
NordicTrack Vault su 32" HD lietimui jautriu ekranu padės jums suikurti puikiausia individualią treniruotę. Tarsi veidrodis atsispindinčiame ekrane jūs galėsite ne tik stebėti iFIT® trenerio vedamą treniruotę, bet ir matyti savo judesius ir įsitikinti, kad pratimą atliekate taisyklingai.

Matykite trenerio atliekamus judesius

Jutiminis ekranas

Treniruočių įvairovė su iFIT®

Su iFit® treniruočių platforma jums atsivers plačios treniruočių galimybės. Vault saugykloje saugomi ne tik individualūs treniruočių priedai, bet ir daugybė įvairių treniruočių, tokių kaip jėgos treniruotės, HIIT ar joga. Visas jas jums praves garsiausi pasaulio iFit® treneriai 32 colių "Smart HD" jutikliniame ekrane.

Inventorius

Kokia gi treniruotė be inventoriaus? Vault treniruočių sistema pilnai sukomplektuota. Įsigydami šį treniruoklį gausite aukščiausios kokybės hantelius, svarmenimis, jogos, pilateso ir jėgos treniruočių reikmenimis. Visas inventorius patogiai sudedamas tvirtose lentynose, todėl jums nereikia papildomos vietos inventoriui laikyti.

Jėgos treniruotėms

Jogai, pilatesui

Patogu ir modernu
Patogiai ir lengvai 360° kampu pasukamas treniruoklio ekranas/durelės leis jums puikiai matyti vaizdą ekrane net jeigu treniruojatės itin saulėtame kambaryje.

360° pasisukimas

61.5" atspindintis veidrodis

Kompaktiškas treniruoklis

NordicTrack Vault - išskirtinis treniruoklis, kuris yra mažesnis už knygų lentyną, o jo vertikali saugykla (lentynos) leidžia išlaikyti erdvę taip, kaip jums patinka.

VERTIKALIOJI saugykla (lentynos)

Nerūdijančio plieno rėmas

iFIT® programa suderinama su "Apple Health™", "Garmin® Connect", "Google Fit™" ir "Strava".

Tiksliai stebėdami visus savo duomenis, galite priimti geriausius sprendimus savo sveikatai ir mėgautis sklandžia patirtimi tarp visų savo įrenginių.

iFIT® platformoje galėsite naudotis net 11 muzikos stočių. Nuo pop ir hiphopo iki klasikinio roko, šokių ir kantri – vienintelis klausimas yra: "Kurią stotį pasirinksite?"

Su iFIT® galite pasirinkiti Google Maps™ treniruočių maršrutus, asmenines treniruotes su geriausiais pasaulio treneriais arba interaktyvias treniruotes pagal savo tikslus ir pomėgius.

Kiek kainuoja iFIT® narystė?

Individuali narystė:

 • 15 USD/mėn
 • 144 USD/per metus

*Vienkartinę narystę 1 metams galima įsigyti tik iš "Apple Store" ir "Google play" parduotuvių.

Šeimos narystė:

 • 39 USD/mėn (sutaupykite net 15% perkant abonimentą metams ir mokėkite kas mėnesį po 33 USD/mėn)
 • 396 USD/per metus

*Narystės kaina priklauso nuo pageidaujamo atsiskaitymo dažnumo.

*Atkreipkite dėmesį: iFIT narystė yra nebūtina jeigu norite naudotis savo treniruokliu. Galite naudoti savo treniruoklį rankiniu režimu ir taip pat atlikti nedidelį treniruočių kiekį. Tačiau jums reikės mokamos narystės, kad galėtumėte pasiekti visą "iFIT" treniruočių biblioteką.

Surinkimas

Nordic Track - daugiau nei 25 metus klestintis ir tobulėjantis prekinis ženklas iš už Atlanto, kurio gaminami bėgimo takeliai, elipsiniai treniruokliai ir dviračiai treniruokliai, pasižymi aukščiausia kokybe ir išskirtiniu dizainu. Jungtinėse Amerikos Valstijose net 50 % bėgimo takelių yra parduodama būtent NordicTrack, o juos rekomenduoja net populiariausi fizinio parengimo treneriai iš JAV!

Su šiais treniruokliais suderinamos interaktyvios treniruočių platformos iFIT® Coach - dėka, Jūs keliausite po pasaulį neišeidami iš savo namų, o treniruotės neprailgs, nes jos bus dinamiškos ir super motyvuojančios, juk treniruositės su geriausiais pasaulio treneriais!

Techninė informacija

Garantija 24 mėn.
Matmenys (I x P x A) 61 x 36x 185 cm
Pulso matavimas Širdies ritmo diržas įsigyjamas atskirai
Ekranas 32" jutiminis HD
Treniruoklio svoris 117 kg
Papildomos treniruočių programos Neribotas su iFit interaktyvia treniruočių platforma

Kiti taip pat domėjosi