avatar
-4%

Pilvo raumenų treniruoklis EVERFIT Ab crunch master

  • 503GAABCRUNCH
  • Prekės ženklas: Everfit

PREKĘ PRISTATYSIME PER: 1-3 d.d.

47,99 €
49,99 €
vnt
Prekių likutis: 1

Aprašymas

EVERFIT AB CRUNCH MASTER puikus treniruoklis viršutinei, apatinei ir šoninei pilvo daliai treniruoti. Treniruoklis padės tinkamai atlikti pratimus ir sumažins nugaros apkrovą. Neslidi galvos atrama ir rankenos užtikrina komfortą bei saugumą mankštinantis. Paprastas mechanizmas yra lengvai valdomas, užima mažai vietos.

  • Sulenkto treniruoklio dydis 65 x 65 x 15 cm
  • Atitikimai CE-ROHS

Nuo 1954 m. Garlando siekia apjungti pramonės tradicijas su nuolatinėmis renovacijos ir naujovių tendencijomis. Siekdamas geriausiai patenkinti klientų poilsio ir sporto reikalavimus, „Garlando“ vis labiau ėmė plėtoti lyderystę sporto įrangos ir kūno rengybos srityje, pristatydamas naujas produktų linijas ir sukūręs ne vieną prekės ženklą.
Europoje užregistruotas „Garlando“ prekės ženklas „Everfit“ rodo, kad įmonė dar labiau plečia savo akiratį, pradedant nuo namų sporto inventoriaus prieinamo kiekvienam. „Everfit“ gaminiai pasižymi aukšto lygio dizainu ir konstrukcija, pagamintu Italijoje, ir nuolat tiria inovatyvius sprendimus, kad atitiktų bet kokio tipo vartotojų reikalavimus.
„Everfit“ gaminių asortimentas yra skirtas reikliai visuomenei, taip pat siekiant užtikrinti kainos ir kokybės santykį.

Techninė informacija

Matmenys (I x P x A) 65 x 88 x 64 cm
Treniruoklio svoris 5 kg

Kiti taip pat domėjosi