avatar

RANKINIO KAMUOLIAI

Rodyti po: 48 72 96 120

Rankinio kamuoliai

Rankinis– – komandinio sporto žaidimas, kurio rungtynėse dvi komandos siekia pelnyti kuo daugiau įvarčių įmesdami kamuolį į priešininkų vartus. Aikštėje vienu metu žaidžia po septynis kiekvienos komandos žaidėjus (6 žaidėjai ir vartininkas). Ko gero geriausius rankinio kamuolius gamina pasaulinio garso prekės ženklas Molten. Būtent Molten rankinio kamuolys atitinka oficialius dydžio ir svorio standartus, kad žaidimas būtų smagus, malonus ir teiktų maksimalias emocijas.

 

Rankinio kamuoliai mūsų asortimente

Skorpiono takas parduotuvėje internetu galite įsigyti pačių įvairiausių rankinio kamuolių. Prekiaujame bene garsiausio kamuolių gamintojo – Molten produkcija, kuri pelniusi žaidimo mylėtojų ir profesionalų pripažinimą, naudojama visuose turnyruose. Tai yra pasauliniu mastu atpažįstamas prekės ženklas.

Skorpionas.lt parduotuvėje esantys rankinio kamuoliai nėra tik paprastas gaminys. Gamintojas labai daug investuoja į tai, kad jie būtų patvarūs, turėtų visas reikiamas fizines charakteristikas rankinio kamuoliui ir išsiskirtų savo dizainu. Būtent remiantis šiomis savybėmis ir reikėtų priimti sprendimą dėl to, kuris rankinio kamuolys jums tiks labiausiai.

Negana to, mūsų parduotuvėje rasite gausų rankiniui skirtų prekių asortimentą, ne tik kamuolius. Žaidėjai, treneriai ir rankinio klubai galės rasti gausų aksesuarų, apsaugų, treniruotėms skirto inventoriaus bei net rankinio vartų asortimentą. Patraukli produkcijos kaina leis rasti geriausią pasirinkimą sportiškiems namams arba sporto klubams, kuriuose yra ir rankinio aikštelė.

 

Rankinio kamuolių kainos

Rankinio kamuolių kainos prasideda vos nuo keliolikos eurų. Kiek žemesne kaina paprastai pasižymi vaiakms skirti kamuoliai. Brangiau kainuoja suaugusių naudojami kamuoliai. Na, o didžiausia kaina – oficialius reglamentus atitinkančio kamuolio. Priklausomai nuo gamintojo (Molten – bene vienvaldis rinkos lyderis) ir to, iš kokių medžiagų kamuolys pagamintas, kainos svyruoja nuo keliolikos, iki maždaug 70 eurų. Mes užtikriname, kad Skorpiono takas internetinėje parduotuvėje rasite platų kamuolių asortimentą geriausia kaina. Tiek mėgėjai, tiek profesionalai nesunkiai ras sau tinkamą kamuolį ar kamuolius ir galės smagiai žaisti rankinį, organizuoti turnyrus, treniruotes, mėgautis žaidimu.

 

D.U.K.

 

Kokie būna rankinio kamuoliai?

Rankinio kamuoliai yra pripučiami. Vyrų rankinio kamuoliai būna didesni bei sunkesni 3 dydžio (apie 58-60 cm skersmens ir 450 g svorio), tuo tarpu moterų bei paauglių paprastai būna 2 dydžio (54-56 cm skersmens ir 375 g svorio). Vaikų rankinio kamuoliai yra dar mažesni ir lengvesni nei suaugusiųjų - 1 dydžio (skersmuo svyruoja nuo 50 iki 52 cm, o svoris gali siekti nuo 425 iki 475g). Taip pat galima rasti ir 0 dydžio rankinio kamuolius, kurie dar vadinami mini rankinio kamuoliais

 

Kaip išsirinkti rankinio kamuolį?

Rankinio kamuolį visada reikia rinktis atsižvelgiant į sukibimą. Itin svarbu, kad žaidimo metu jūsų ranka sukibtų su kamuoliu ir neslystų, o tai galima užtikrinti renkantis tinkamos tekstūros kamuolį. Kamuolys negali slisti iš jūsų rankų net tuomet, kai jis sudrėksta. Rankinio kamuoliai yra specialiai pritaikyti naudoti vidaus patalpose ir yra pritaikyti, kad lengvai atšoktų nuo paviršiaus, todėl yra itin elastingi. Paprastai rankinio kamuoliai būna odiniai, plastikiniai arba minkšto tipo. Pačiais patvariausiais yra laikomi odiniai. Odiniai kamuoliai lengvai sugeria drėgmę bei puikiai tinka žaidimams salėje, bet ilgainiui linkę kietėti. Plastikiniai rankinio kamuoliai išlaiko savo formą, turi labai gerą sukibimą su rankomis, nepaisant visų išorinių faktorių. Tai reiškia, kad prireikus tinka naudoti tiek vidaus, tiek ir išorės sąlygomis. Tuo tarpu minkšti rankinio kamuoliai (poroloniniai) geriausiai tinka mėgėjams bei vaikams.

Taip pat itin svarbu atsižvelgti į pasirenkamo kamuolio dydį. Taiu reiškia, kad kamuolio dydis turi atitikti jūsų lytį bei amžiaus grupę. Kaip jau minėta anksčiau, rankinio kamuoliai skirstomi į 3 dydžius. Svarbu paminėti, kad daug dėmesio reikia skirti ir rankinio kamuolio svoriui. Kuo kamuolys bus sunkesnis, tuo didesnį greitį bus galima pasiekti. Jei kamuolys bus lengvesnis, tuomet reikės tikslesnių metimų.

Tai, kokį kamuolį pasirinksite visada priklauso nuo jūsų norų, amžiaus, lyties bei sąlygų, kuriomis teks žaisti.