avatar

SMIGINIS

Rodyti po: 48 72 96 120

Mėgstate žaisti smiginį, o galbūt dar tik svarstote jį išmėginti? El. parduotuvės Skorpionas.lt asortimente galite rasti didelį tam skirto inventoriaus pasirinkimą tiek mėgėjams, tiek profesionalams. Smiginio strėlytės, taikiniai ir dar daugiau – viską, ko reikia šiam žaidimui, rasite vienoje vietoje.

Taikiniai, sienos apsaugos ir kilimėliai

Smiginio lenta (taikinys) gali būti pagaminta iš įvairių medžiagų:

  • didelės kompresijos popieriaus ritinio,

  • agavų pluošto,

  • plastiko.

Pažengusieji ir profesionalai naudoja tik agavų pluošto taikinius, kurie pasižymi aukšta kokybe, ilgaamžiškumu ir leidžia pajusti tikrą malonumą žaidžiant šį žaidimą. Be to, ištraukus strėlytę iš tokio taikinio, beveik nelieka jokios skylutės – taikinys greitai atgauna pradinę formą. Svarbu atkreipti dėmesį ir į taikinio segmentus skiriantį vielos tinklelį. Kuo viela plonesnė, tuo labiau sumažinama strėlytės atšokimo galimybė – pataikyti į norimą segmentą tampa žymiai lengviau.

Plastikiniai taikiniai, arba tie, kurie pagaminti iš presuoto popieriaus, yra labiau skirti mėgėjams. Jie nėra tokie ilgaamžiai, o presuoto popieriaus taikiniuose išlieka strėlyčių skylutės. Tačiau šių taikinių kainos pakankamai žemos ir puikiai tinka įdomiam laisvalaikio praleidimui namuose.

Skorpionas.lt asortimente taip pat rasite elektroninių taikinių. Nors jie ir pagaminti iš plastiko, šie taikiniai turi mažą kompiuteriuką, kuris automatiškai skaičiuoja jūsų ir jūsų priešininkų taškus. Taip pat juose yra galimybė pasirinkti iš daugybės skirtingų smiginio žaidimų.

Siekiant, kad smiginio strėlytės nepažeistų sienos ar kito paviršiaus, gali būti naudojamos specialios apsaugos. Jos ne tik funkcionalios, bet ir patraukliai atrodo. Smiginio lenta su aksomine apdaila atrodo kur kas prabangiau. Tam, kad žaisti būtų dar patogiau, galima naudoti guminius kilimėlius, kurie suteikia stabilumo žaidėjui. Be to, ant jų nubrėžtos tarptautinius standartus atitinkančios metimo linijos.

Strėlytės įvairiems poreikiams

Tam, kad smiginis suteiktų kuo daugiau malonumo, verta pasirūpinti ir tinkamomis strėlytėmis. Plastikiniams bei elektroniniams taikiniams naudojamos strėlytės plastikiniais antgaliais, visiems kitiems – strėlytės su metaliniais antgaliais.

Jei renkatės plastikinio antgalio strėlytes – nepamirškite įsigyti papildomo antgaliukų rinkinio, nes jie labai greitai lūžta, ypač jei strėlytę mesdami pataikysite į sieną.

Nors iš pirmo žvilgsnio smiginis gali pasirodyti labai paprastas žaidimas, siekiant perprasti jo subtilybes, dažniausiai prireikia nemažai laiko. Pavyzdžiui, ar žinojote, kad smiginio strėlytės turi ne tik keičiamus antgalius, tačiau ir kotelius bei sparnelius? Ir kad tiek kotelių, tiek sparnelių tipų yra visa galybė. Visi jie pagaminti pagal skirtingas technologijas, skirtingų formų bei tekstūrų, ir visa tai labai įtakoja strėlytės skriejimo greitį bei trajektoriją?

O taip pat norime atkreipti dėmesį, kad strėlytės būna ir skirtingų svorių, kuris priklauso nuo žaidėjo amžiaus, pajėgumo ir jo pasirinkto žaidimo stiliaus.

Rekomenduojame kreiptis į mūsų kolektyvą: padėsime jums išsirinkti tinkamiausią smiginio inventorių, kuris pateisintų visus lūkesčius bei poreikius, be to, atsakysime į visus rūpimus klausimus.