avatar

Taikinio rinkinys HARROWS PRO'S CHOICE COMPLETE DARTS SET

  • 840HREA404
  • Prekės ženklas: Harrows
86,99 €
vnt
Ilgesnis pristatymo terminas

Aprašymas

Profesionalus smiginio rinkinys HARROWS Pro`s Choice atitinka tarptautinių varžybų reikalavimus. Į rinkinį įeina taikinys Official Competition, kuris pagamintas iš didelės kompresijos agavos pluošto, kuris suteikia paviršiui šiurkštumo. Šis pluoštas pasižymi dideliu atsparumu drėgmei ir yra ilgaamžiškesnis, be to ištraukus strėlytę, taikinys atgauna pradinę formą, nepalikdamas žymių. Taikinio segmentus skiria aukštos kokybės plieninės vielutės su žemo profilio tvirtinimais. "Buliaus akis" be papildomų tvirtinimų, strėlyčių atšokimų sumažinimui. Taikinys įdėtas į itin tvirtą namelį, kuris puikiai papuoš jūsų interjerą, bei apsaugos sienas nuo pažeidimų žaidimo metu.

HARROWS - geriausias pasaulyje žinomas smiginio gamintojas, turintis daugiau nei 42 metų patirtį gaminant smiginio inventorių. Visa HARROWS produkcija yra kuriama ir platinama iš Anglijos. Gamintojas pelnęs pasaulinio lygio pripažinimą, daugelio tarptautinių turnyrų ir pasaulinio garso žaidėjų rėmėjas.

Techninė informacija

Medžiaga taikinys - didelės kompresijos agavos pluošto; namelis - ąžuolo spalvos
Varžybiniai išmatavimai Taip (18“x1“)
Dvipusis Ne
Komplektacija Taikinys „Official Competition“, ąžuolo spalvos name su rezultatų lentelėmis ant durelių, kreidelės, pašluostė ir BRASS DARTS strėlyčių rinkinys 2 x 3

Kiti taip pat domėjosi