„Augantys“ mokykliniai baldai

Pasiruoškime naujiems mokslo metams kartu!

Skubame pristatyti praktiškus ir ilgaamžius KETTLER „augančius“ baldus Jūsų vaikams!

Šiuolaikiški tėveliai vis dažniau siekia vaikus auginti kuo sveikiau: sveiki maisto produktai, ekologiški žaislai, aktyvus laisvalaikis, ne išimtis ir taisiklinga vaikų laikysena. Kadangi vaikai vis daugiau laiko praleidžia žaisdami ar mokydamiesi prie rašomojo stalo, labai svarbu taisiklinga vaikų laikysena. Todėl siūlome aukštos kokybės vokiečių firmos KETTLER ergonomiškus rašomuosius stalus ir kėdes, spinteles prie stalo ir jų aksesuarus.

KETTLER firma baldus vaikams ir paaugliams gamina jau daugiau nei 60 metų. Tai itin kruopščiai ir atsakingai suprojektuoti vokiški baldai, pagaminti pagal aukščiausias technologijas iš kokyškiausių medžiagų, atitinkantys visus kokybės ir saugumo reikalavimus. Nesenstantis ir minimalistiniai dizainai sukuria šiuolaikišką atmosferą ir užtikrina patrauklią gyvenamąją aplinką nuo pradžios iki mokslų baigimo.

KETTLER baldai yra itin ergonomiški, patvirtinti nepriklausomo Miuncheno ergonomijos instituto. Rašomiesiems stalams reguliuojasi aukštis nuo 54 iki 83 cm bei stalviršio pasvirimo kampas iki 28o, yra ratukai padarantys stalą dar mobilesniu.

Augančiose ergonominėse kėdėse reguliuojasi kėdės aukštis, įsėdimo gylis, kėdės atlošas, patogiai išformuota sėdimoji dalis ir kėdės nugarėlė.