avatar

Diskgolfas - turite tai išbandyti

Susipažinkite su Lietuvoje sparčiai populiarėjančia sporto šaka – diskgolfu.         

Diskgolfas nėra sezoninis sportas, o yra žaidžiamas visus metus. Šis sportas neturi jokių amžiaus ribojimų, o vienu metu gali žaisti labai įvairaus pajėgumo žaidėjai: vaikinai ir merginos, suaugusieji ir vaikai. Galima žaisti su šeima ir draugais, iškylaujant  gamtoje  – parkuose, miškuose. 

 

Taigi, diskgolfas - kas tai per žaidimas?

Diskgolfas labai panašus į tradicinį golfą, tik diskgolfe naudojami skraidantys diskai, kuriais bandoma pataikyti į specialų taikinį/krepšį. Žaidimo metu dalyviai nueina apie 5 km atstumą, tai lyg savotiškas sportas  – metant diską dirba ne tik kojos, bet ir visas liemuo, rankos. Metimai reikalauja tikslumo ir susikaupimo – tai puikus būdas „išvalyti“ galvą nuo pašalinių minčių ir atsipalaiduoti po sunkios darbo dienos.

 

Diskgolfą jau žaidžia daugiau nei 70 šalių, o licencijuotų žaidėjų yra virš 160 000. Tai skaičiai, atspindintys šios nuostabios sporto šakos potencialą. Galbūt netrukus ją išvysime jau ir Olimpinėse žaidynėse?

 

Diskgolfo taisyklės:

Pagrindinis žaidėjo tikslas - per kuo mažiau metimų diską  pataikyti į krepšį/taikinį. Žaidimas pradedamas nuo starto aikštelės, iš kurios yra atliekamas pirmasis metimas link krepšio. Nuo tos vietos, kur nusileido diskas, atliekamas ir antrasis metimas. Ir taip metame tol, kol pataikome į krepšį. Žaidimo taškai priklauso nuo atliktų metimų skaičiaus. Kiekvienas metimas - yra vienas taškas. Tikslas yra surinkti kuo MAŽIAU taškų, taigi kuo daugiau metimų - tuo prastesnis bus jūsų rezultatas. 

Be to, kiekvienas diskas turi skirtingas skridimo savybes, kurias nurodo ant disko esantys keturi skaičiai:

Šis žaidimas būtent ir patrauklus savo įvairove – skirtingos metimo technikos ir platus diskų arsenalas su įvairiomis savybėmis, skirtingos situacijos žaidimo metu, kurias tenka spręsti įvertinant tiek aplinkos sąlygas (vėjo stiprumą ir kryptį, riziką pataikyti į kliūtis), tiek savo galimybes.

Visus aktyvaus laisvalaikio mėgėjus kviečiame patiems išbandyti šią unikalią sporto šaką. Puikiai praleistą laiką, nepamirštamus įspūdžius bei puikias emocijas garantuojame! 

Jei pasiryžote išbandyti, rekomenduojame jums lyderiaujančio prekinio ženklo DISCMANIA diskgolfo diskus.
Šiais diskais žaidžia net ir pasaulyje patys geriausi diskgolfo žaidėjai, tokie kaip Eagle McMahon.

Susiję produktai