Dunlop oficialus ATP kamuoliukas!

Dunlop oficialus ATP kamuoliukas!

2019 metai itin svarbūs Dunlop -  pasirašyta sutartis dėl oficialaus Dunlop Australian Open kamuoliuko, išleistos naujos kartos Dunlop Srixon raketės, įspūdingos žaidėjų pergalės. Be visa to, netrukus pasirodys ir nauja teniso kamuoliukų koncepcija kuri tikrai nepaliks abejingų! Bet šį kartą ne apie tai.

Pati didžiausia ir geriausia metų naujiena yra ta, kad Dunlop pasirašė 5 metų sutartį su teniso žaidėjų asociaciją (ATP) ir tapo oficialiu ATP kamuoliuku visame pasaulyje. Net 18 turnyrų iš 63 bus žaidžiami su Dunlop kamuoliuku. Tai reiškia, kad net 29% prestižinių ATP turnyrų bus žaidžiami su Dunlop. Trumpai tariant, Dunlop apima daugiausia turnyrų lyginant su konkurentais. Į šį skaičių neįeina ITF Hopman Cup, Australian Open ( kuriame Dunlop AO yra oficialus kamuoliukas).

Šis itin aukštos kokybės kamuoliukas sukurtas naudojant technologiją, kurios dėka jis tampa dar ryškesnis, žaidimo metu jį lengviau pastebėti netik žaidėjui, tačiau ir teniso entuziastams už televizoriaus ekranų ar ložių šalia kortų. Kamuoliuko branduolys,technologijos dėka, itin gerai išlaiko slėgį kamuoliuko viduje, kamuoliukas tampa patvaresnis bet kokiems oro ar dangos pasikeitimams.

Kuriant šiuos kamuoliukus, buvo atliekami testavimai su teniso mėgėjais, žaidėjais, treneriais, bei teniso veteranais. Nuostabių rezultatų dėka dabar mes turime Dunlop ATP kamuoliuką! Panašu, kad žingsnis po žingsnio, Dunlop užkariaus visa teniso elitą!