Dunlop vėl geriausias!

Dunlop vėl geriausias!

 

Praėjo 10 metų kol Dunlop ištrūko iš SportsDirect glėbio. Tikri teniso entuziastai tai prilygina fenikso prisikėlimui iš pelenų, mat sugrįžus į motininę kompaniją, į Dunlop vėl pradėta žiūrėti kaip į vieną iš stipriausių brend‘ų. SRI (Sumitomo Ruber Industry) – viena didžiausių ir galingiausių kompanijų ne tik Japonijoje, tikslingai siekia Dunlop vėl iškelti į aukštumas. Tai puikiai atspindi naujasis jų šūkis ,,MAKE DUNLOP GREAT AGAIN“. Tačiau kad ir kaip tai optimistiškai skambėtų, SRI kaip tarė, taip ir padarė!

Pačios naujausios Dunlop raketės gaminamos pagal specialiais, patentuotos technologijas, iš aukščiausios kokybės HM6 karbono. Nepaisant to, neabejojame, kad esate girdėję apie didžiausių ovacijų sulaukusį, 2018 metų ,,Didžiojo kirčio‘‘ ,,Wimbledon“ turnyrą laimėjusį – Kevin Anderson, kuris taipogi renkasi tik geriausias Dunlop raketes. Kas greičiausia ir atnešė neregėtą pergalę. SRI neapsistoja tik su raketėmis, juk tikslas parodyti pasauliui, kad DUNLOP išties yra geriausias!

,,Australian Open’’ tai pirmasis ,,Didžiojo kirčio‘‘ (en. Grand Slam) turnyras vykstantis  Sausio mėnesį.  Kaip jau galima nuspėti iš pavadinimo, šis turnyras vyksta Australijoje, kur  stipriausi žaidėjai  grumiasi dėl laimėtojo titulo, bei 23 milijonų dolerių pinginių prizų. Populiariausias ,,Didžiojo kirčio‘‘ turnyras ,,Australian Open’’ siekdamas dar labiau sustiprinti turnyro populiarumą susijungė su geriausiu kamuoliukų gamintoju – Dunlop, ko pasėkoje turime naujos kartos ,,Australian Open’’ kamuoliuką, kuris savo techniniais parametrais smarkiai lenkia prieš tai buvusį kamuoliuką. Pasirašytas 5 metų kontraktas su šio turnyro organizatoriais tik dar kartą patvirtina, kad Dunlop tvirtu žingsniu grįžta į teniso pasaulio elitą.

Naujieji Dunlop Australian Open kamuoliukai pagaminti iš aukščiausios kokybės medžiagų, naudojant naujausias technologijas. Kamuoliukas yra ilgaamžiškesnis bei patvaresnis nei senasis ,,Australian Open“ kamuoliukas. Dėl jo kietumo, net drėgnas oras nepadarys žalos kamuoliuko kokybei. 

Įdomiausia tai, kad tai tikrai nėra pabaiga! Dideli pokyčiai laukiantys Dunlop nenustos džiuginti Dunlop mėgėjų. Aukštos kokybės tenisą netrukus apibudins vienas žodis – DUNLOP!