avatar

HOI - arčiau gamtos!

 

Išskirtinio dizaino, prabangi KETTLER HOI treniruočių inventoriaus linija, sukurta galvojant ne tik apie funkcionalias treniruotes namuose, bet ir Jūsų namų interjerą. Dabar sporto inventorius gali būti išskirtinė jūsų namų detalė ir puiki priemonė palaikyti formą.

 

 

KETTLER HOI linijos inventorius pagamintas Austrijoje iš itin tvirtos riešutmedžio medienos,  kuri gaunama iš tvariai prižiūrimų miškų.

Alyvuotas graikinis riešutmedis užtikrina gerą sukibimą treniruotės metu ir yra malonus liesti. Be to, šios rūšies mediena pasižymi antibakterinėmis savybėmis.

Pasiekite geresnių sportinių rezultatų mėgaudamiesi šiuo prabangiu ir tvariu treniruočių inventoriumi!

 

Pilvo raumenų treniruoklis

Stangresnis pilvukas ir stipresni nugaros raumenys su HOI pilvo raumenų treniruokliu. Su šiuo treniruokliu atliksite paprastus, tačiau labai efektyvius pratimus ne tik pilvui ir nugarai, bet ir treniruosite sėdmenis, rankų ir pečių raumenis. Iš riešutmedžio ir uosio medienos pagamintas AB-Wheel turi neslystančią juostą, todėl jį galima naudoti ant bet kokių grindų nebijant jų sugadinti ar susižeisti.

Atramos atsispaudimams

HOI atramos atsispaudimams perkels atsispaudimus į aukštesnį lygį. Dėl didesnės judesio amplitudės rankų, krūtinės, nugaros ir pečių raumenys treniruojami dar intensyviau, o rezultatai pasiekiami greičiau. Ergonomiškos formos rankenos užtikrina gerą sukibimą net ir esant prakaituotiems delnams ir yra patogios riešams. Didžiausia apkrova vienai rankenai yra iki 100 kg, t. y. iš viso iki 200 kg. Atramos apačioje yra neslystančios pagalvėlės, todėl įrankį galima naudoti ant bet kokių grindų nebijant susižeisti.

 

Šokdynė

HOI šokdynė su alyvuotomis riešutmedžio rankenomis ne tik atrodo stilingai, bet ir yra ideali treniruočių priemonė lavinanti greitį, ištvermę ir koordinaciją. “Greičio” šokdynė su viduje įmontuotais guoliais ir plienine virve leidžia išvystyti didesnį šokinėjimo greitį. Puikiai tinka apšilimui, aerobikai, kardio, gimnastikos bei bokso treniruotėm.