avatar

HOI FRAME RACER - siekiantiems tobulumo

Pristatome Jums naujos kartos stilingą, inovatorišką ir absoliučiai išskirtinę dviračių - treniruoklių seriją HOI by KETTLER.


Šios treniruoklių serijos dizainą kūrė Apple kompanijos dizaineris Julianas Hönigas ir Londono agentūra „Forpeople“. Kiekviena detalė apgalvota, kad pateisintų lūkesčius net ir pačių išrankiausių vartotojų.


Modernus ir prabangus dizainas ne tik papuoš Jūsų namus, bet ir suteiks išskirtinius pojūčius treniruojantis, nes jie iš kitų treniruoklių išsiskiria savo funkcionalumu:

  • Speciali rėmo konstrukcija užtikrina išskirtinį stabilumą net ir treniruojantis didžiausiu intensyvumu.
  • Indukcinė stabdymo sistema garantuos sklandų ir tylų treniruoklio veikimą.
  • tiek vairas, tiek balnelis gali būti reguliuojamas vertikaliai ir horizontaliai, tad atrasite tik jums tinkamiausią padėtį.
  • 7 colių TFT jutiklinis ekranas suteikia išsamią svarbiausių treniruočių duomenų apžvalgą, visišką ryšį su pasirinktiniais savais įrenginiais ir FTMS programėlėmis.
  • O su Kinomap arba Zwift netgi galėsite mėgautis interaktyviomis treniruotėmis gamtos apsuptyje ir numinti dešimtis kilometrų nė nepastebėję.

 

Kinomap yra didžiausia pasaulyje vaizdo įrašų platforma, su kuria galite treniruotis bet kuriame pasaulio krašte, nes ji siūlo tūkstančius vaizdo įrašų, nufilmuotų skirtinguose pasaulio kampeliuose.
Atsisiųskite programėlę į savo išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį, prijunkite įrangą ir pradėkite interaktyvias treniruotes jau dabar!

 

Zwift yra internetinis dviračių žaidimas ir treniruočių programa, leidžianti vartotojams važiuoti, treniruotis ir varžytis virtualiame pasaulyje. Važiuoti su draugais ir atrasti smagias kūno rengybos treniruotes yra greita ir paprasta, kai naudojate Zwift.