avatar

IFIT - interaktyvi treniruočių platforma

iFit – tai interaktyvi treniruočių platforma, sukurta, kad atliktumėm daugiau, geriau ir greičiau. Be to, svarbiausia, besimėgaudami  visu treniruočių procesu!

Ši interaktyvi treniruočių platforma suteiks galimybę sportuoti su asmeniniu treneriu tiesiog namuose, bet kokiu oru, sutaupant ne tik laiką, tačiau ir pinigus (nereikės nei mokėti už sporto klubo abonementą, nei po darbo vakarais skubėti per kamščius į treniruotę). O ir sportuoti galėsite bet kuriuo jums patogiu paros metu!

 

 

MĖGAUKITĖS neribotu skaičiumi skirtingų iFit treniruočių! Pradedant tempimo pratimais, joga ar pilatesu, baigiant aukšto intesyvumo HIIT ar net bokso treniruotėmis.

Galėsite rinktis iš treniruočių su savo kūno svoriu, hanteliais, ar net įdomių treniruočių ant bėgimo takelio, elipsinio ar dviračio. Patikėkite, ant bėgimo takelio galima ne tik bėgti!

 

 

Pamirškite monotoniją, sportas turi būti efektingas ir smagus! iFit dėka į pagalbą jums atskubės profesionalus treneris, kurį išsirinksite patys iš itin plataus sąrašo – jame puikuojasi net ir tokie profesionalūs sportininkai kaip daugkartinis Pasaulio plaukimo čempionas Michael Phelps.

 

 

Kad būtų smagiau ir apčiuopiamų rezultatų pasiekti būtų lengviau, rinkitės iš treniruočių, kurios nufilmuotos sporto salėje arba lauke, šalyse tokiose kaip Havajai, Brazilija ar net Antarktida! Taip galėsite ne tik sportuoti, tačiau ir mėgautis nuostabiais vaizdais, pažinti kitas šalis – net nepastebėsite kaip prabėgs treniruotės laikas!

 

 

Jei nuspręsite naudotis iFit platformą kartu su NordicTrack arba Proform treniruokliu, galėsite susiplanuoti savo maršrutą su GoogleMaps ir įsivaizduoti, kad bėgate/važiuojate savo miesto gatvėmis, o treniruoklis pats automatiškai reguliuos visas įkalnes, nuolidžius bei posūkius!


 

 

O gal treniruojatės Bostono maratonui ar Tour de France lenktynėms? Tuomet pasirinkę šias trasas galėsite pasiruošti net neišėję iš namų – treniruoklis tiksliai atkartos visą maršrutą.

 

 

 

O kad jūsų treniruotės su iFit būtų dar sėkmingesnės, šioje platformoje taip pat rasite įvairius pokalbių kambarius, kur galėsite bendrauti ar net varžytis su kitais žmonėmis iš viso pasaulio, jungtis į „live“ treniruotes, rasite gausybę mitybos patarimų ir receptų, todėl siekti rezultatų bus dar lengviau.

 

 

Įsigyjant treniruoklius NordicTrack ir Proform rasite integruotą iFit platformą bei gausite dovanų nemokamą narystę!

Sudominome? Susisiekite su mumis dėl platesnės informacijos ar konsultacijos, mielai Jums padėsime.

 

Atsisiųskite iFit čia: