iFIT - tavo treniruočių gidas

 

NAUJOS TECHNOLOGIJOS KASDIENIAME SPORTE

Spartėjant mūsų gyvenimo tempui ir keičiantis mūsų poreikiams, naujausios technologijos ateina mums į pagalbą. Norėtųsi gyventi sveikiau, nepritrūkti motyvacijos sportuojant namuose, nes negalime ar nenorime vaikščioti į sporto klubus kartu su mase kitų žmonių, ar mums tiesiog trūksta žinių kokias treniruotes rinktis?

Pasitelkus į pagalbą iFIT galėsite džiaugtis sveiku kūnu ir neblėstančia energija! Su šia programine įranga gausite tik jums pirtaikytas treniruotes, asmeninį trenerį, kuris treniruosis kartu su jumis, mitybos patarimų, taip pat galėsite stebėti ir analizuoti savo rezultatus bei dienos aktyvumą. 

 

IFIT suderinamumas su treniruokliais NORDIC TRACK bei PRO FORM

iFIT - tai revoliucinis namų fitneso prekinis ženklas, sukurtas žvelgiant į ateitį. iFit suteiks neribotas treniruočių galimybes ir taps geriausiu pagalbininku ne tik sportuojant, bet ir kasdieniame gyvenime. iFit apjungia platų treniruočių programų  ir įrenginių su iFIT pasirinkimą, Google Maps™ treniruočių maršrutus, asmenines treniruotes su viena geriausių trenerių - Jillian Michaels bei kitais, interaktyvias treniruotes pagal Jūsų miego, mitybos ir aktyvumo įpročius, automatinį statistikos stebėjimą ir daug kitų galimybių.

Visi mūsų NordicTrack ir Pro-Form treniruokliai suderinami su iFit. Integruota iFit programa treniruoklyje padės susikurti Jums nepamirštamą ir naudingą treniruotę tiesiog namuose. Google MapsTM pagalba sportuoti galite bet kurioje pasaulio vietoje neišeinant iš namų. Šiandien norite bėgti Havajuose? Jokių problemų! Pažadame, kad bėgimas jums tikrai neprailgs.

 

 

 

iFIT suderinamumas su išmaniaisiais laikrodžiais

 

iFIT.com svetainėje galite stebėti savo pažangą ir susikurti asmeninį treniruočių tvarkaraštį. Aktyviosios iFit apyrankės bei laikrodžiai padės analizuoti ir sekti savo fizinį aktyvumą. Tai pirmosios apyrankės sąveikaujančios su treniruokliu, taip sukurdamos dar efektyvesnes treniruotes.

 iFIT veikia su  Android ar IOS proramine įranga, todėl galite stebėti savo fizinį aktyvumą visur ir visada. Greitis, įveikti atstumai, sudegintos kalorijos, širdies ritmas - tai tik keli parametrai, kuriuos galite sekti su iFIT programa.

iFIT treniruočių pavyzdžių video galite peržiūrėti čia