Išskirtiniai KETTLER teniso stalai

Rašyti kreida ant  teniso stalo?!

GALIMA!

Pristatome jums naujuosius  KETTLER stalo teniso stalus visiškai atsparius lauko sąlygoms - Sketch Pong ir Urban Pong. Negana to, ant jų net galima piešti kreidelėmis! Ar gali būti geresnė pramoga jums ir jūsų vaikams?

Ant stalo galėsite ne tik užrašyti rezultatą, tačiau ir papuošti jį piešiniais, priklausomai nuo nuotaikos. Išskirtinio dizaino teniso stalai padės jums ištrūkti iš kasdieninės rutinos!

Abejojate, ar jums reikia stalo teniso stalo? Pastaraisiais metais šis žaidimas labai išpopuliarėjo ir pavergė jaunų žmonių laisvalaikį. Nors šis žaidimas negali būti žaidžiamas bet kur ir bet kada, tačiau įtraukia net ir didžiausius skeptikus. Ypatingai judrus rakečių sportas ugdo ištvermę, lavina kūną bei puikiai emociškai nuteikia. Žaidimo metu intensyviausiai dirba rankų raumenys, tačiau visi staigūs atmušimui reikiami judesiai išjudina ir visą kūną, lavina jūsų reakciją. Kas sakė, kad sportas negali būti pramoga?

Šie unikalūs KETTLER stalai skirti žaisti tiek lauke, tiek ir patalpoje - galite juos palikti bet kokiu metų laiku, jie yra atsparūs vandeniui, drėgmei, šalčiui, saulės spinduliams bei šilumai. Stalai yra kompaktiški, tvirti ir stabilūs, patogiai ir paprastai sulankstomi, o žaidimo plokštė pagaminta net iš 22 mm storio aliuminio!

Komplekte yra tinklelis, automatiškai įtempiamas išlankstant teniso stalą, tad nereikia niekuo rūpintis papildomai.

Kettler stalai pagaminti Vokietijoje, tad atitinka net ir aukščiausios kokybės bei saugos reikalavimus. Be to, jie atitinka tarptautinių turnyrų standartus, kad galėtumėte pasijusti tikras profesionalas ir mėgautis stalo tenisu taip, kaip mėgaujasi tikri šio žaidimo asai!

 

KAIP APSISPRĘSTI, KURĮ TENISO STALĄ GERIAU PASIRINKTI - VIDAUS AR LAUKO SĄLYGOMS?     

Renkantis stalą, visuomet svarbu atsižvelgti į jo kompaktiškumą. Pirmiausia išsiaiškinkite, ar stalas sulankstomas – taip ne tik sutaupysite vietos, bet ir galėsite žaisti vienas. Dar geriau, jei sulankstant stalą tinkliukas užsilenkia savaime – nereikės jo papildomai nuimti ar užlenkti pačiam. Ratukai palengvins transportavimą – kuo didesni, tuo lengviau bus stalą gabenti net nelygiais paviršiais. Labai svarbu, kad jie turėtų stabdžius, kurie išlaikytų stabilumą viso žaidimo metu. Kettler stalo teniso staluose ne tik rasite visus šiuos privalumus, bet ir dar daugiau – galėsite išsirinkti stalą su kamuoliukų bei rakečių dėtuvėmis, kad jos visuomet būtų ranka pasiekiamos ir daugiau nereikėtų sukti galvos, kur jas laikyti.

      Vidaus sąlygoms skirti stalai nėra atsparūs kintančioms oro sąlygoms, tačiau suteikia puikų kamuoliuko šuolį ir yra pigesni nei tie, kurie skirti laikyti lauke. Nors ir skirti laikyti viduje, šie stalo teniso stalai neturi būti laikomi drėgnose patalpose (pvz., sandėliuke ar garaže), nes drėgmė sukels stalviršio paviršiaus įtrūkimus. Jie taip pat deformuosis, jei paliksite lauke saulėtą dieną nors ir trumpą laiką. Tuo tarpu lauko stalai yra atsparūs smūgiams ir gali būti saugiai laikomi ištisus metus, nes naujausių technologijų pagalba sukurti būti ilgaamžiais. Taip pat lauko stalas labiau rekomenduojamas, jei stalą esate numatę laikyti drėgnesnėje patalpoje, pvz. rūsyje, garaže.

PROFESIONALAUS STALO TENISO STALO IŠMATAVIMAI: