Kodėl dviratis treniruoklis namuose – gera idėja?

 

Dviratis treniruoklis – ypač geras pasirinkimas mėgstantiems kardiotreniruotes arba norintiems jomis paįvairinti savo sporto rutiną. Namuose juo galima naudotis bet kuriuo metu, nesvarbu, koks oras lauke bebūtų – lytų, snigtų ar kepintų saulė. Priežasčių, kodėl verta turėti šį treniruoklį, yra ir dar daugiau. Aptarkime jas.

Daugiau patogumo

Dviračio treniruoklio ekrane galima stebėti ne tik įveiktą atstumą ar sudegintų kalorijų kiekį, bet ir širdies ritmą. Tai padeda lengviau įvertinti savo sveikatos būklę. Kai kuriuose treniruokliuose įmontuoti dvigubi garsiakalbiai, ventiliatorius ir gertuvės laikiklis – tai suteikia dar daugiau patogumo.

Tiems, kurie nori išbandyti aukščiausio lygio komfortą, puikiai tiks dviratis treniruoklis su programine įranga. Jis leidžia pasijusti taip, lyg dalyvautumėte dviračių lenktynėse ar treniruotėje su geriausiais pasaulio treneriais. Dideliame jutiminiame ekrane galima pasirinkti norimą maršrutą ir virtualiai keliauti po įvairius pasaulio kampelius.

 

Laiko taupymas

Treniruotės namuose padeda sutaupyti nemažai laiko, nes nereikia papildomai ruoštis ir kažkur vykti. Įprastai važinėjant dviračiu lauke svarbu pasirūpinti tinkama apranga, taip pat apsaugos priemonėmis – šalmu ir atšvaitais. Tačiau įsigijus dviratį treniruoklį viskas, ko jums reikia, yra tik noras ir pasiryžimas. Sutaupytą laiką patariama efektyviai išnaudoti lengvam apšilimui prieš treniruotę ir tempimo pratimams po jos. Dviratis treniruoklis labai praverčia turintiems mažų vaikų – tokiu atveju galima sportuoti neišeinant iš namų.

 

Saugus pasirinkimas

Važinėjimas dviračiu gryname ore dažniausiai suteikia daug malonumo. Nepaisant to, kartais ši veikla gali būti pavojinga, pavyzdžiui, esant nepalankioms oro sąlygoms ar važinėjant nesaugiais maršrutais. Turint dviratį treniruoklį išvengiama tokių grėsmių. Žinoma, sportuojant namuose taip pat reikėtų nepamiršti saugumo – turima įranga naudotis tik pagal paskirtį ir laikantis naudojimo taisyklių, įvertinus krūvio tinkamumą.

 

Didesnis efektyvumas

Važinėjant dviračiu lauke pakankamai dažnai atsiranda įvairių trikdžių: kiti eismo dalyviai, kelyje iškilusios kliūtys, techniniai gedimai ir t. t. Todėl treniruotės efektyvumas gali sumažėti. Sportuojant namuose nesusiduriama su tokiomis problemomis. Treniruoklis dviratis leidžia pasirinkti norimą važiavimo trukmę ir intensyvumą, kurio metu palaikoma pakankamai pastovi apkrova kūnui. Dėl šios priežasties galima sudeginti daugiau kalorijų.

Jei ir jus domina dviratis treniruoklis, peržvelkite platų Skorpionas.lt asortimentą ir išsirinkite sau tinkamiausią. Skirtingiems poreikiams pritaikyta įranga leidžia pasimėgauti kardiotreniruotėmis neišeinant iš namų. Jei nesate tikri dėl apsisprendimo, drąsiais kreipkitės į el. parduotuvės konsultantus. Jie gali atsakyti į jums rūpimus klausimus ir padėti išsirinkti. Tegul sportuoti namuose tampa dar paprasčiau ir maloniau.