Michael Mmoh renkasi Dunlop

Kylanti Amerikos teniso žvaigždė Michael Mmoh pasirinko Dunlop

Rugpjūčio viduryje Dunlop oficialiai patvirtino, kad 22 metų ATP Turo žaidėjas Michael‘as Mmoh‘as, po nuodugnaus testavimo, pasirinko Dunlop SX 300 raketę. Amerikietis su šia rakete treniruojasi IMG akademijoje, belaukdamas artėjančio U.S. Open.

„Pastaruosius keletą mėnesių mes labai glaudžiai bendradarbiavome su Michael‘u ir džiaugiamės galėdami pranešti, kad jis yra patenkintas savąja SX 300 rakete. Žaidėjas tiki, kad tai padės sėkmingai kopti į reitingų aukštumas“, – teigė SRI teniso padalinio vadovas Masahiro Asahino. „Rakečių testavimas – tai nuodugnus procesas, kuriame dalyvauja žaidėjai. Michael‘io atveju buvo svarbu atrasti tinkamą raketę, kuri užtikrintų galingą smūgį, dinamišką sukimąsi, daugiau kontrolės ir padėtų išlaikyti nuoseklią kamuoliuko skriejimo trajektoriją žaidime. SX 300 užtikrina pakankamą sukimąsi ir preciziškumą, kad smūgis būtų tikslus. Mes visi laukiame Michael‘io pasirodymo su naująja rakete SX 300 jau šio mėnesio pabaigoje“.  

„Tenise būtinas tobulėjimas. Kasdien“, – teigia Michael‘is. „Aš esu įsitikinęs, kad tobulėjimas priklauso ne tik nuo pastangų ir įdėto darbo, bet ir nuo naudojamos ekipuotės. Raketė reikalinga ne tik tam, kad tiktų konkrečiam žaidimo stiliui, bet svarbiausia – pagerintų žaidimą. Būtent toks jausmas aplankė pradėjus žaisti su SX 300 rakete: ją testavau IMG akademijoje treniruočių su geriausiais pasaulio žaidėjais metu ir pasiekiau puikių rezultatų. Dabar su nekantrumu laukiu artėjančių turnyrų.“ 

Mmoh‘o karjera sužibo 2015m. iškovojus II vietą tarptautinės teniso federacijos (ITF) jaunių  reitinguose ir laimėjus U18 jaunių nacionalinį čempionatą Kalamazu, Mičigane. Per pastaruosius porą metų jis yra laimėjęs du ATP „Challenger“ (prieš Roberto Bautista Agut ir Mischa Zverev). Šiuo metu ATP reitinge Michael’is Mmoh’as užima 182 vietą.

 

Norite ir Jūs Dunlop SX 300? Užsisakykite jau dabar: https://www.skorpionas.lt/lt/katalogas/?search=SX+300