Mokslo metai jau ant nosies!

AR JAU PRADĖJOTE RUOŠTIS NAUJIESIEMS MOKSLO METAMS?

KETTLER mokykliniai baldai – tai, ko norite savo vaikui!

 

Esame tikri, kad jau esate girdėję apie šauniuosius KETTLER treniruoklius, stalo teniso stalus ar vaikiškus dviratukus, bet ar žinote, kad dar viena KETTLER stiprioji pusė tai mokykliniai baldai vaikams? Visame pasaulyje pripažinti ir lygių neturintys vaikiški baldai yra geriausia, ko galite linkėti savo vaikui prasidedant mokslams, ir štai kodėl:

  • Stalai yra ergonomiški, jų aukštis lengvai reguliuojasi hidrauliniu mechanizmu, o augantis rašomasis stalas - tai investicija į Jūsų vaiko sveikatą. Galėsite būti tikri, kad stalas niekada nebus mažajam per aukštas, ar per žemas. Jis nesėdės susikūprinęs, todėl niekada neskaudės nugaros. Visi stalai tinkami vaikams iki 1,50m ūgio.

               

 

  • Stalai gaminami tik iš aukščiausios kokybės, netoksiškų medžiagų ir visi jie turi TÜV ir GS sertifikatus. Pirkdami tokius produktus galite būti užtikrinti jų kokybe ir saugumu bei patikimumu.

                

  • Visi baldai yra 100% pagaminti Vokietijoje, todėl gamintojui yra paprasčiau patikrinti bei užtikrinti jų kokybiškumą, o į kliento namus pristatyti tik pačias geriausias prekes.

 

               

 

  • KETTLER prie stalų taip pat siūlo to paties dizaino komodas su stalčiais, kuprinių bei planšetų laikiklius, kėdes bei daugelį kitų priedų, todėl nereikės sukti galvos ir ieškoti panašių baldų ir priedų jūsų vaiko kambariui.

  • Visi stalai turi paslėptus ratukus, todėl jį bus lengva perstumti į kitą vietą.

                 

  • Paviršiaus plokštės kampą taip pat galima reguliuoti, priklausomai nuo vaiko poreikių.

                 

  • Stalai turi integruotus stalčius, tai palengvins stalą vaikui visuomet laikyti tvarkingą, o ir tėveliams bus mažiau vargo, nes daiktai visuomet bus sudėti į savo vietas!

              

  • Na o ką jau kalbėti apie patį baldų dizainą – šviesų, linksmai nuteikiantį ir modernų, puikiai prisitaikantį bet kokiame interjere!

 

Garantuojame, kad šis stalas ne tik augs kartu su jūsų vaiku, tačiau ir taps jam patogiausia žaidimo, pamokų ruošos arba kūrybinės veiklos erdve. 

 

Susiję produktai