avatar

MOLTEN oficialus FIBA partneris jau 40 metų!

 

Didžiuojamės būdami vieninteliais oficialiais Molten atstovais Lietuvoje ir galėdami pranešti, kad šiais metais „Molten“ korporacija mini jubiliejines 40-ąsias partnerystės su FIBA metines! Kokybiškų krepšinio, rankinio, futbolo ir tinklinio kamuolių bei įrangos gamintojas Molten lygiai prieš 40 metų, t.y. 1982 m. Kolumbijoje, FIBA pasaulio čempionate pristatė savo pirmąjį oficialų varžybų kamuolį.

Per šiuos ilgai trunkančios partnerystės metus buvo sukurta nemažai įsimintinų akimirkų tarptautinio krepšinio pasaulyje. Molten neabejotinai yra laikomas vienu artimiausių FIBA šeimos narių, drauge siekia naujų aukštumų ir įsipareigoja derinti savo novatoriškas technologijas, kad FIBA čempionatuose  geriausi pasaulio krepšininkai naudotų tik aukščiausios kokybės krepšinio kamuolius.

Molten prekės ženklo šūkis „Tikram žaidimui“ apibendrina tai, ko tikimasi pasiekti per savo kuriamus produktus ir veiklą. Tai liudija Molten įsitikinimą ir požiūrį, kad tikras žaidimas įvyksta tik tada, kai nepriekaištingi kamuoliai ir sporto įranga leidžia sportininkams realizuoti visą savo potencialą ir maksimaliai išnaudoti galimybes aikštelėje.

Molten korporacijos prezidentas ir generalinis direktorius Kiyo Tamiaki teigia, kad visa Molten komanda jaučia itin didelę garbę galėdami dalyvauti kuriant FIBA rengiamų tarptautinių varžybų oficialų žaidimo kamuolį, naudojant specialų dizainą, įkūnijantį čempionato prekės identitetą. Molten nuolat siekia technologinių naujovių ir išskirtinių pasiekimų, todėl partnerystė su FIBA tokia ilgaamžė.

 

Smagu, kad galime su jumis pasidalinti tokiomis džiugiomis žiniomis apie mūsų parduodamos produkcijos gamintojų pasiekimus tarptautiniame krepšinio pasaulyje! Ir toliau sieksime sėkmingai atstovauti Molten Lietuvoje, kur šio prekinio ženklo kamuoliai tiesiog nepalieka abejingų!