Naujasis Incline X22i

Asmeninis treneris ir kelionės aplink pasaulį neišeinant iš namų!

 

Pristatome Jums naująjį NordicTrack® bėgimo takelį - Incline Trainer X22i.

Šis bėgimo takelis išsiskiria ne tik ypatingai dideliu HD ekranu, tačiau ir tuo, kad leidžia Jums sudeginti iki 5 kartų daugiau kalorijų nei įprastas bėgimo takelis!

22” įstrižainės liečiamas HD ekranas užtikrina nepakartojamus įspūdžius ir pojūčius treniruojantis bet kuriame pasaulio kampelyje su garsiausiais asmeniniais treneriais. Naudodamiesi Google žemėlapiais arba „iFIT Coach Plus“ vaizdo treniruotėmis Jūs keliausite po pasaulį neišeidami iš savo namų. Pažadame, kad treniruotės tikrai neatsibos, nes su iFIT® programine įranga įprastas nuobodžias bėgimo treniruotes pakeisite dinamiškomis, efektyviomis ir super motyvuojančiomis!

NordicTrack® X22i yra tinkamas ne tik pažengusiems bėgikams, bet ir pradedantiesiems. Naudodamiesi  įkalnės/nuokalnės funkcija (nuo -6net iki 40) galite dirbti su skirtingomis raumenų grupėmis, nusistatyti savo tikslą ir jo kryptingai siekti, bei pasiruošti Jūsų norimai veiklai lauke. NordicTrack® X22i idealiai tinka žmonėms, norintiems pagerinti savo fizinę būklę ir išvaizdą. Dėl užburiančių vaizdų ir įkvepiančių trenerių laikas, praleistas ant bėgimo takelio neprailgs.

ICON kompanija, gaminanti NordicTrack® bėgimo takelius yra viena iš pažangiausių ir didžiausių takelių gamintojų rinkoje. Nors Europoje jie vis dar naujiena, Jungtinėse Amerikos Valstijose NordicTrack® takeliai reitinguojami pačiose aukščiausiose pozicijose, o juos rekomenduoja net patys geriausi fizinio parengimo treneriai!

Mes jums garantuojame – turėdami NordicTrack® bėgimo takelį namuose tikrai nenusivilsite!