Naujiena NordicTrack FUSION CST!

The Future Of Gym Equipment!

Tausokite savo laiką! Su šiuo treniruokliu kalorijos deginamos net 2x greičiau. Vienas didžiausių NordicTrack Fusion CST treniruoklio privalumų yra laiko taupymas.

Patrauklus naujos kartos treniruoklis NordicTrack Fusion CST yra revoliucija Jūsų namuose. Treniruoklis greitai įgyja vis didesnį  skaičių gerbėjų. Šiuo treniruokliu galima derinti širdies ritmo ir jėgos pratimus. Tai daugiausiai kalorijų sudeginantis treniruoklis Jums. iFit išleido pirmasias treniruotes su trenerio programa treniruoklyje, kas Jus dar labiau motyvuos bei leis pasiekti dar geresnių rezultatų.

Ištvermės lavinimas treniruojantis intensyviomis kardio treniruotėmis.

Tiesa, jog NordicTrack FUSION CST sujungia jėgos treniruotes su kardio, treniruoklis yra sukurtas kalorijų deginimui ir tiems, kurie nori turėti  ir ištreniruoti tvirtus raumenis, kartu sumažinant susižeidimo galimybę iki minimumo.

Jūs galite sekti savo treniruočių informaciją, kurias veda profesionalus treneris, pridedamame 10 colių planšetiniame kompiuteryje, kuris nustato tempą ir automatiškai koreguoja pasipriešinimą – taip, kaip tai darytų Jūsų asmeninis treneris. Visi treniruočių statistiniai duomenys išsaugomi, kad būtų galima peržiūrėti bei sekti Jūsų pažangą ir įsitikinti ar pasiekiate savo tikslus.