avatar

Oficialūs Olimpinių žaidynių kamuoliai 2024

Su Molten kamuoliais į Olimpines žaidynes Paryžiuje!

 

Molten (Japonija) pristato išskirtinio dizaino krepšinio ir rankinio kamuolius, skirtus Paryžiaus Olimpinėms žaidynėms, kurios vyks jau šių metų vasarą!

 

Molten yra patikimiausias FIBA partneris jau daugybę metų, tad šiais kamuoliais žaidžiama ne tik pačiuose stipriausiuose nacionaliniuose čempionatuose visame pasaulyje, tačiau ir Europos, pasaulio bei Olimpinėse žaidynėse.

 

 

 

Olimpinių žaidynių krepšinio kamuoliai sukurti pagal Tarptautinio olimpinio komiteto licenziją, remiantis visiems puikiai žinomu natūralios odos BG5000 kamuolio modeliu. Kamuolys yra papuoštas šiai progai skirtais išskirtiniais ženklais – Olimpinių žaidynių logotipu - Paris 2024 bei pagrindiniu žaidynių simboliu – olimpiniais žiedais.

  

Olimpinis rankinio kamuolys – tai Molten geriausias A5000 modelio kamuolys, taip pat papuoštas Paris 2024 Olimpiados logotipu bei olimpiniais žiedais. Tai vienintelis oficialus Tarptautinės rankinio federacijos (IHF) kamuolys.

UAB Skorpiono Takas yra oficialus MOLTEN atstovas Lietuvoje, tad labai didžiuojamės, kad MOLTEN oficialiu kamuoliu pasirinko pagrindinės Lietuvos krepšinio organizacijos, tokios kaip Lietuvos Krepšinio Federacija (LKF), Lietuvos Moterų Krepšinio Lyga (LMKL), Lietuvos Moksleivių Krepšinio Lyga (MKL), Regionų Krepšinio Lyga (RKL), Nacionalinė Krepšinio Lyga.

Kaip ir pati Molten korporacija ir toliau dedame visas pastangas, siekiant užtikrinti jog visi, tiek mėgėjai, tiek profesionalai, galėtų džiaugtis aukščiausios kokybės kamuoliais ir pateisinti šio prekinio ženklo skleidžiamą žinutę:


MOLTEN – For the real game!