Pristatome 2020 metų Harrows naujienas!

Per praėjusius metus Harrows komanda intensyviai dirbo, kad sukurtų ir savo klientams pateiktų naują savo produktų asortimentą!

Pagrindinis Harrows tikslas yra nuolat tobulinti technologijas, ieškoti naujienų ir visą surinktą patirtį bei informaciją perkelti į naujus rinkoje pirmaujančius smiginio gaminius.

Kiekvienas naujai kuriamas gaminys yra itin atidžiai ir kruopščiai tobulinamas. Dėka pažangių apdirbimo technologijų, intensyvių bandymų, sudėtingų projektavimo etapų Harrows nauji gaminiai  yra išskirtiniai savo kokybe bei technologijomis!

 

PARAGON 90%

 

„Paragon“ strėlytės:  ypatingo frezavimo, savo sudėtyje turinčios 90% Volframo bei daugybę kontrastingų pjūvių, kurios puikiai atspindi visas Harrows apdirbimo technologijas.

 

Padalintas į 10 simetriškų segmentų, strėlytė pirmą kartą pristato „QuadCut“ technologiją  40 it deimanto nušlifuotų  sukibimo zonų, išskirstytų iki tobulumo. Todėl garantuojamas nuoseklus paleidimas ir kontrolė.

Kiekvienos strėlytės pagaminimas užtrunka tik 30 minučių ir tai yra šios pramonės šakos apdirbimo viršūnė. Sudėtingas 5 pakopų CNC procesas, sujungtas su dvejomis dengimo fazėmis, paverčia „Paragon“ strėlytes meno kūriniu tiek vizualiai, tiek technologiškai!

 

„Paragon“ strėlytės gaminamos naudojant  „Midi Aqua Supergrip Carbon“ kotelius ir naujausiais „Paragon“ sparneliais. „Steeltip“ strėlytės  yra gaminamos  21g, 22g, 23g, 24g, 25g ir 26g. „Softip“ 18 ir 20 g.

 

 

PARAGON sparneliai

Spausdinti ant kietos 100 mikronų chromo medžiagos, Paragon sparneliai yra 6 skirtingų spalvų.

 

AVANTI 90%

Sukurtas naudojant aukščiausios klasės įpurškiamąjį volframą, Harrows pristato „Avanti“ strėlytes.

Padalytos į 7 iškilias sukibimo zonas, „Avanti“ strėlytėse esantys skirtingi pjūviai suteikia žaidėjui išskirtinį jausmą jas laikant rankose. 

Tolygiai su kotelio ilgiu strėlytės sukibimo kompozicija yra kūginės formos. „Avanti‘ strėlytės subalansuotos vidutiniškai, todėl puikiai tiks bet kokiam žaidėjo paėmimui: priekyje, viduryje ar gale.

Po kelių sluoksnių dengimo ir pakartotinio pjovimo procesų, „Avanti“ strėlytės  pristatomos kaip akį traukiančių trijų spalvų derinys: juoda, sidabrinė ir stulbinančiai smaragdo žalia. „Avanti“  strėlytės gaminamos kartu su  „Midi Green Supergrip Carbon“ koteliais, ir  naujosiomis  „Avanti“ sparneliais.

„Steeltip“ strėlytės yra gaminamos  21g, 22g, 23g, 24g, 25g ir 26g. „Softip“ strėlytės - 18 ir 20 g.

 

 

AVANTI sparneliai

Spausdinti ant kietos 100 mikronų chromo medžiagos, Avanti sparneliai yra 6 skirtingų spalvų.

 

NOCTIS  90%

 

„Noctis“ 90% diapazonas rodo, kad subtilumas yra nepakankamai įvertintas. Juoda, rami pilka ir sidabrinė spalvos be vargo papildo vienas kitą, kad sukurtų šią stilingą strėlytę.

Galima rinktis tiek lygiagretų, tiek „statinaitės“ kotelio formą, „Noctis“ derina nuoseklų sukibimą  ir viliojančią estetiką. Apversta sfera suimama centre, simetriškai suėmus kotelį per jo ilgį užtikrinamas pastovus pojūtis metimo metu. „Noctis“ strėlytės gaminamos su  „Midi Silver Supergrip Carbon“ koteliais, ir naujais „Prime“ sparneliais. „Steeltip“ strėlytės yra gaminamos 21g, 22g, 23g, 24g, 25g ir 26g (lygiagreti forma) ir 23g, 24g ir 25g („statinaitės forma“). „Softip“ strėlytės lygiagrečios formos 18g, 20g ir 22g.

 

STRIX 90%

Tikslumas yra nepaprastai svarbus, kai apdirbamas sudėtingas sukibimas per visą kotelio ilgį, o tai liudija pažangias CNC priemones, kurias turi Harrows.

Subtilūs įvairaus pločio ir gylio žiediniai pjūviai, uždengia visą kotelį, užtikrina tvirtą sukibimą, nepaisant to, ties kuria vieta žaidėjas laiko strėlytę.

Strėlytė yra padengta sunkiu titano nitridu ir įpjaunamos dar kartą, kad būtų išgautas įspūdingas juodos ir sidabrinės spalvos atspalvis.

„Strix“ siūlomas dviejų formų: apvali, skirta žaidėjams, ieškantiems strėlytės, kurios svorio svertas būtų priekyje ir lygiagreti – populiari strėlytė, kurios svorio svertas viduryje. „Strix“ strėlytės gaminamos  su „Midi Red Supergrip Carbon“ koteliais, ir naujais „Prime“ sparneliais.

„Steeltip“ strėlytės gaminamos 21g, 23g, 24g ir 25g (apvali / kreivinė forma) ir 22g, 23g, 24g ir 26g (lygiagreti forma). „Softip“ strėlytės - 18, tiek 20 g.

 

 

VICE 90%

 „Vice“ strėlytės buvo sukurtos pirmiausia siekiant sukurti unikalią ir intensyvią sukibimo seką.  Kūginė forma buvo tiksliai pagaminta, kad būtų galima pasirinkti pjūvius, kurių plotis, gylis ir forma skiriasi. To rezultatas - savitas sukibimas per visą strėlytės kotelio ilgį, sukuriantis pastovų metimo pojūtį.

„Vice“ strėlytės gaminamos su „Midi Blue Supergrip Fusion“ koteliais ir naujais „Prime“ sparneliais.

„Steeltip“ strėlytės gaminamos 21g, 22g, 23g, 24g, 25g ir 26g. „Softip“ - 18 ir 20 g.

 

VESPA

„Vespa“ yra naujausias Harrows žalvarinių strėlyčių asortimento gaminys.

Ryškūs, žiediniai išilginiai pjūviai per visą kotelio ilgį sujungiamos taip, kad „Vespa“ strėlytės suteikia tikrai nepakartojamą pojūtį.

Strėlytės kotelis padengtas kietu matiniu sidabru, kad būtų sukurtas volframo vaizdas. Galiausiai pridedami 5 elektriniai mėlyni žiedai, kad strėlytė tikrai išsiskirtų.

„Vespa“ strėlytės gaminamos su „Midi Blue Supergrip“ koteliais ir naujais „Prime“ sparneliais.

 

„Steeltip“ strėlytės yra gaminamos  21g, 22g, 23g ir 24g. „Softip“ -  16 ir 18 g.

 

VELOS sparneliai

Skirtingas dizainas, ta pati ikoninė forma.

Dabar galima įsigyti visiškai naują „Velos“ sparnelių spalvų asortimentą.

Spausdinti iš aukštos kokybės 100 mikronų medžiagos, naujieji „Velos“ sparneliai yra 6 ryškių spalvų.

 

IMPERIAL dėklas

„Imperial“ yra naujausias Harrows dėklų asortimente!

Sukurtas rimtam smiginio žaidėjui, „Imperial Case“ turi didžiausią talpą iš visų „Harrows“ ankstesnių dėklų.

 

Į dėklą telpa:

  • 12 strėlyčių
  • 36 skyreliai smulkmenoms
  • 4 tinkliniai skyreliai smulkmenoms
  • 1 didelis skyrius, atskirtas užtrauktuku.

Korpusas pagamintas iš tvirtos EVA medžiagos, siekiant užtikrinti apsaugą ir korpuso ilgaamžiškumą, turi rankeną nešimui.

 

 

MACHINED POINTS

Po ilgo projektavimo proceso ir kruopštaus testavimo Harrows sukūrė naują dinamišką antgalių diapazoną.

Pagaminti Anglijoje iš tiksliai apdoroto grūdinto plieno, jie yra trijų unikalių dizainų; Lance, Ridge ir Sabre.

 

LANCE MACHINED POINTS

Atlikdami nuodugnius rinkos tyrimus, kurdami naujus antgalius Harrows skyrė daug dėmesio į šiuos punktus: patvarumą, suėmimo vietą ir sukibimą su taikiniu, norint sumažinti taikinio pažeidimus. Harrows puikiai pasisekė įgyvendinti visus šiuos tikslus.

Patvarumas buvo nepaprastai svarbus projektavimo procese. Testavimo išvados buvo vienodos, kuo daugiau pjūvių antgalyje, tuo pjūvio vieta tampa silpnesnė. Harrows naujai apdirbti taškai yra pagaminti iš storesnio plieninio strypo, o visos suėmimo vietos yra platesnės nei pagrindinis korpusas.

RIDGE MACHINED POINTS

Sukibimas su taikiniu yra patobulintas dėl 2 subtilių apvalių išsikišimų antgalio gale, kurie būdingi visuose modeliuose. Suapvalinta konstrukcija apsaugo nuo taikinio pažeidimų, po kiekvieno strėlytės paleidimo.

Visi 3 modeliai yra juodos ir sidabrinės spalvos, kurių ilgis yra 32 mm, 35 mm ir 38 mm.

 

 

APEX points

Harrows išplėtė LANCE, SABRE ir  RIDGE antgalių asortimentą ir APEX serijoje.

Pagaminta naudojant tas pačias medžiagas ir pasižymint visomis įprastų apdirbtų antgalių eksploatacinėmis savybėmis, „Apex“ antgaliai buvo sukurti su didesnėmis dizaino variacijomis.

 

LANCE, RIDGE, SABRE APEX POINTS

Harrows sukūrė APEX  antgalius su kakleliu, kad idealiai susijungtų du strėlytės kotelius. Žaidėjams kurie suima strėlytę būtent ties susijungimo vieta, sukuria švelnesnį ir patogesnį laikymą. Taip pat dėl aerodinaminės konstrukcijos padidėja atšokimo nuo taikinio apsauga.

Visi trys dizainai yra galimi dviejų ilgių: 26 mm ir 30mm.