avatar

Sportas namuose vyrams

Skorpiono takas internetinėje parduotuvėje yra gausus asortimentas treniruoklių ir sporto inventoriaus, kuris bus naudingas ir tinkamas vyrams, norintiems sportuoti namuose. Sportas namuose vyrams gali padėti sustiprinti kūną, pagražinti linijas, išryškinti raumenis, atsikratyti papildomų kilogramų arba pagerinti savijautą. Kad ir iš kurios pusės bežiūrėsite – sportuoti namuose yra naudinga, todėl norime jums pasiūlyti kokybišką įrangą sportui namų sąlygomis, kad turėtumėte pakankamai motyvacijos bei galėtumėte džiaugtis geriausiais rezultatais.

 

Sportas namuose vyrams - privalumai

 

Pradėti kalbėti apie sportavimo namuose privalumus, reikėtų nuo to, kad sportuoti galite pagal savo grafiką, norus ir galimybes. Jeigu sporto klube abonementas galioja ribotą laiką, o kai kurie planai apriboja jūsų laisvę lankytis (pvz., po darbo arba savaitgaliais), tai namuose jūs sportuojate tada, kai jums patogu. Nereikės eiti iš darbo, planuoti laisvo laiko arba aukoti kitus hobius, nes rasite tinkamą momentą tuomet, kai jums tai tinka.

Galite susikurti sau motyvuojančią atmosferą. Pasileiskite tokią muziką, kokią mėgstate ir kokia jus motyvuoja, arba sportuokite tyloje, užuot būdami priversti klausyti tai, kas groja sporto klube. Na ir kaip paskutinį pliusą galima pabrėžti sutaupomą laiką. Kadangi nereikia ruoštis eiti ir važinėti į sporto klubą, turite daugiau laisvo laiko, nors atliekate tokio pat intensyvumo treniruotę.

 

Sporto pratimai namuose vyrams su savo kūno svoriu

 

Sportas namuose vyrams tikrai nėra apribojamas turimo inventoriaus kiekiu. Jeigu norite, visuomet atsiras daugybė pratimų, kuriuos galite daryti ir su savo kūno svoriu. Štai keli iš jų, kuriuos gali daryti kiekvienas!

  • 1 pratimas – atsigulkite ant nugaros, rankas ištieskite virš galvos taip, kad kūnas sudarytų tiesią liniją ir suimkite jas. Sulenkite kelius, tačiau pėdas laikykite pilnai padėtas ant žemės/grindų. Laikydami rankas suimtas, darykite atsilenkimo judesį taip, kad įsitemptų pilvo presas.
  • 2 pratimas – pratimą pradėkite atsispaudimo padėtyje. Šokite į priekį taip, kad abi kojos atsidurtų ten, kur rankos. Grįžkite į pradinę padėtį šokdami arba greitu žingsniu. Kartokite.
  • 3 pratimas – įeikite į atsispaudimo padėtį. Pakelkite vieną koją nuo žemės ir traukite tos pačios pusės kelį prie tos pačios pusės rankos alkūnės.
  • 4 pratimas – suimkite rankomis už skersinio. Užtikrinkite platų paėmimą, kad delnai būtų kiek plačiau nei pečiai. Rekomenduojama suimti plačiausia įmanoma padėtimi, kiek dar jaučiatės komfortiškai. Tuomet bandykite prisitraukti taip, kad smakrą iškeltumėte aukščiau skersinio. Paprastai kalbant – darykite prisitraukimus plačiai suėmę už skersinio.

 

Inventorius vyrams, sportuojantiems namuose

 

Sportas namuose vyrams didžiausią naudą atneš tuomet, kai turėsite tinkamą inventorių ir treniruoklius sportui namų sąlygomis. Pradžioje rekomenduotume įsigyti šokdynę apšilimui. Su ja galėsite šiek tiek išjudinti visus kūno raumenis bei apšilti prieš jėgos ar kito pobūdžio treniruotę. Taip pat pravers ir jogos/gimnastikos kilimėlis, kuris padeda patogiau sportuoti namų sąlygomis. Ant kilimėlio galėsite patogiai daryti dar daugiau pratimų. Nepamirškite ir hantelių. Jie būtini raumenų stiprinimui, o lengvesnio svorio hanteliai puikiai tinka ir apšilimui. Galiausiai įsigykite gumas, su kuriomis taisyklingai ir tiksliai atliksite dar daugiau pratimų bei masažinį volą, padedantį atpalaiduoti raumenis ir padaryti tempimo pratimus.

 

Inovatyvi sporto įranga efektyvioms ir įdomioms treniruotėms namuose

 

Bėgimo takelis NordicTrack Incline X32I

 

Tai – daug geriau nei įprastas bėgimo takelis, nes NordicTrack X32I – leis įprastas treniruotes paversti įdomesnėmis ir sukelti sau didesnį iššūkį. Su šiuo treniruokliu atliksite geresnę cardio treniruotę ir greičiau pasieksite užsibrėžtų rezultatų. Užuot tiesiog bėgioję ant lygaus bėgtakio, galėsite vaikščioti įkalne ir sudeginti iki 5x daugiau kalorijų tik vaikščiojant!

https://www.youtube.com/watch?v=3KF5ogFPoLw

 

NordicTrack Vault - išskirtinis treniruoklis ir sporto salė su asmeniniu treneriu viename įrenginyje!

 

NordicTrack Vault yra idealus pirkinys tiems, kurie nori pakeisti savo sportavimo įpročius ir gauti maksimalią naudą sportuodami namuose. Tai yra tarsi jūsų asmeninis treneris namuose, kuris užtikrins, kad visi atliekami sporto pratimai namuose teiktų didžiausią naudą. NordicTrack Vault turi integruotą ekraną, kuriame galėsite matyti visą aktualią statistiką bei vaizdus, rodančius tinkamą pratimo atlikimą. Na, o pačiam NordicTrack Vault viduje yra daugybė sportinio inventoriaus, reikalingo pilnai treniruotei!

https://www.youtube.com/watch?v=1NZnh39qxr8

 

NordicTrack S22i Studio dviratis - treniruoklis

 

S22i – bene geriausias NordiTrack dviratis – treniruoklis. Šalia to, kad galėsite itin patogiai susireguliuoti mynimo padėtį ir rinktis vieną iš 24 pasipriešinimo režimų, dar turėsite ir 22 colių įstrižainės LED ekraną išmanioms treniruotėms. Tikrai puiki investicija!

https://www.youtube.com/watch?v=K-hmE0Ek4aY

 

Panatta ECORACER bėgimo takelis

 

Šis bėgimo takelis yra vienas inovatyviausių bei unikaliausių savo kategorijos produktų rinkoje. Jis yra mechaninis, kas reiškia, kad jam nereikalinga elektros energija. ECORACER veikia itin tyliai, todėl puikiai tinka namams. Reguliuokite sudėtingumo lygį bėgant bei patogiai atlikite cardio treniruotes ant vieno iš moderniausių bėgimo takelių rinkoje.

https://www.youtube.com/watch?v=ZmilhCgWgoM