VASARIS – FITNESO mėnuo!

VASARIS – FITNESO mėnuo! O ką daryti, jei nenoriu eiti į sporto klubą?

Neturite laiko lankytis sporto salėje? O gal jų tiesiog nemėgstate? Nesinori bėgti į lauką lietui lyjant? Tačiau labai norite palaikyti tinkamą kūno formą bei jaustis puikiai? O negalite eiti į sporto klubą nes neturite kur palikti savo mažųjų? Tokiu atveju, tikru išsigelbėjimu jums gali tapti treniruotės namuose. Ir ne, mes neturime omenyje tų nuobodžių atsilenkimų ar atsispaudimų. Šiandieninėje rinkoje apstu smulkaus treniruočių inventoriaus, kurį ne tik galima įsigyti už prieinamą kainą, tačiau ir su juo atlikti daugybę skirtingų, universalių pratimų visiems kūno raumenims lavinti. Sakote, netiesa? Apžvelkime keletą jų:

 

KETTLER TRENIRUOKLIS CROSS RACK

Tai kompaktiškas mini treniruoklis jūsų namams, užimantis tik 90x88x75 cm ploto. Su juo galima atlikti daugiau nei 30 įvairių pratimų viso kūno raumenims, ir, kas svarbiausia, pakuotėje rasite lankstinuką su visų pratimų pavyzdžiais! Tad jums nereikės niekur toli ieškoti ar laužyti galvos, ką čia su tuo treniruokliu nuveikti.

Su šiuo Cross Rack galite atlikti tempimo pratimus prieš ir po treniruotės, lavinti koordinaciją ir atlikti įvairius jėgos pratimus. Sporto salėje jums reikėtų mažiausiai 3 treniruoklių, o čia galite išsiversti su vienu!

Treniruočių video galite pažiūrėti štai čia:

O įsigyti šį treniruoklį:

MULTIFUNKCINIS TRENIRUOKLIS KETTLER CROSS RACK

 

SVELTUS ELASTIBAND JUOSTA TRENIRUOTĖMS

Ne, tai nėra tiesiog paprasta tampyklė. Ši unikali treniruočių juosta yra padalinta į 8 kilpas, su ja treniruojantis galite atlikti virš 40 įvairių pratimų ir treniruoti pilvo presą, sėdmenis, kojas, rankas, nugarą ir krūtinės raumenis. Šį mini treniruoklį galite laisvai vežtis su savimi į kelionę, mankštintis darbe, o ir namuose jis tikrai neužims daug vietos. Kaip ir su anksčiau pristatytu Kettler treniruokliu, Elastiband pakuotėje taip pat rasite lankstinuką su visais pratimų pavyzdžiais, kurį galite tiesiog pasikabinti ant sienos. Be to, prireikus, ir youtube.com rasite įvairių video su šiomis treniruotėmis.

Ši juosta bereikalingai neapkrauna jūsų raumenų, ją galite naudoti ir reabilitaciniais tikslais, po traumų. Ją išsirinkti galite net keleto stiprumų: 10kg, 15kg ir 20kg. Pažadame, kad su Elastiband jūsų treniruotės taps žymiai įdomesnės!

Juostą įsigyti galite čia:

JUOSTA MANKŠTAI SVELTUS ELASTIBAND

 

FUNKCINIS RAUMENŲ TRENIRUOKLIS SVELTUS SUSPENDER

Šis funkcinis raumenų treniruoklis taip pat yra labai kompaktiškas, tvirtinamas prie durų, skersinio ar net medžio, tad galite treniruotis ne tik namuose, bet ir lauke. Tokius panašius treniruoklius galite pamatyti net ir sporto klubuose! Su juo galima atlikti daugybę įvairių pratimų visiems kūno raumenims. Be to, galite juo atlikti net ir tempimo pratimus. Be to, patys lengvai pasireguliuosite pratimų sudėtingumo laipsnį pasirinkdami atitinkamą kampą, kuriuo atliekate pratimus. Būtent todėl šis treniruoklis tinka įvairaus fizinio pasirengimo žmonėms. Net ir įprasti atsispaudimai, kojų pritraukimai taps žymiai įvairesni, bei taip greitai jums neatsibos. Be to, treniruodamiesi su šiuo treniruokliu vienu metu treniruosite net keletą raumenų grupių, todėl ir rezultatą pasieksite žymiai greičiau. Mes išbandėme – tikrai verta!

 

Šį treniruoklį galite įsigyti štai čia:

FUNKCINIS RAUMENŲ TRENRIUOKLIS SVELTUS SUSPENDER