Viename treniruoklyje - VISA treniruočių salė

Ir net asmeninis treneris kartu!

 

Patrauklus naujos kartos treniruoklis NordicTrack Fusion CST - tai revoliucija Jūsų namuose! 

Šiuo treniruokliu galima atlikti kardio, tempimo, vikrumo ir jėgos pratimus. Ir jis viso labo užims tik mažą kampelį Jūsų namuose!

Daugiau jokių klubų abonementų, stumdymosi ir laukimo eilėje prie treniruoklių sporto klubuose, nušalusios nosies bėgiojant lauke žiemos vakarais ar tingių vakarų ant sofos!

 

FUSION CST - tai jūsų geriausias draugas, kuris padės pasiekti užsibrėžtus tikslus greičiau, saugiau ir smagiau! Ir štai kodėl:

 

1. Įsigjus FUSION CST jums dovanosime iFIT narystę, o su ja gausite ir asmeninį trenerį, kuris jus motyvuos, diktuos pratimų  tempą, skatins nepasiduoti ir parinks treniruotes pagal jūsų poreikius ir tikslus. Prie šio treniruoklio nereikia stovėti ir galvoti, ką čia su juo nuveikus - galėsite rinktis iš daugybės paruoštų treniruočių programų, priklausomai nuo to koks jūsų tikslas - kardio, raumenų auginimas, kūno tonuso stiprinimas, vikrumo lavinimas ir pan. Taip pat galėsite riktis ir trenerį, su kuriuo norite treniruotis.

 

2. Komplekte prie treniruoklio yra pridėta planšetė, tai reiškia kad jums nereikia įsigyti nieko papildomai. Ready to go!

 

3. Visos treniruotės prasideda tempimo pratimais, kaip ir pridera, todėl net ir treniruojantis namuose viską darysite teisingai ir apsaugosite save nuo galimų traumų.

 

4. Kartu su iFIT naryste gausite ir galimybę registruoti ir stebėti savo pažangą, gausite daugybę patarimų ir receptų sveikai mitybai, todėl rezultatų pasieksite dar greičiau!

 

5. Jei bijote kad FUSION CST treniruotės jums bus per sunkios, nuraminsime, kad patys galite reguliuoti pasipriešinimo lygį ir treniruotes rinktis pagal savo fizinį pasirengimą.

 

6. O svarbiausia, treniruotis su tuo pačiu treniruokliu galėsite ne tik patys, bet ir visa šeima!