avatar
-10%

Bėgimo takelis PROFORM Trainer 9.0 + iFit Coach

 • 516ICPFTL69921
 • Prekės ženklas: Pro Form

PREKĘ PRISTATYSIME PER: 1-3 d.d.

933,30 €
1037 €
vnt
Prekių likutis: 3

Aprašymas

ATNAUJINTAS POŽIŪRIS Į NAMŲ TRENIRUOKLIUS!

Su Proform Trainer 9.0 bėgimo takeliu susikurk asmeninę treniruotę arba pasirink garsių pasaulių trenerių sukurtas treniruotes neišeidamas iš namų. Šis treniruoklis puikus pasirinkimas neturintiems daug vietos, tačiau norintiems patogiai sportuoti namuose. Dėl savo savybių ir funkcionalumo, Proform Trainer 9.0 Jūsų treniruotę pavers ne tik naudinga, bet ir malonia.

 • Didelis bėgimui skirtas plotas
 • ProShox ™ amortizacinė sistema
 • Patogus ir funkcionalus valdymo skydelis
 • 7 colių spalvotas jutiminis ekranas
 • Reguliuojama įkalnė 10%
 • Space Saver™ sistema (sulenkiamas) su EasyLift™ pakėlimo funkcija
 • Priekiniai transportavimo ratukai

Reguliuojama įkalnė

Dar daugiau sudegintų kalorijų ir galimybė treniruoti daugiau skirtingų raumenų grupių – klubų, sėdmenų ir blauzdų. Visa tai jums suteiks reguliuojama bėgimo takelio įkalnė. Vienu mygtuko paspaudimu galėsite ją padidinti iki 10%. Su šiais treniruokliais suderintos interaktyvios treniruočių platformos „iFIT Coach Plus“ dėka (įsigyjama papildomai).

123

Funkcionalus valdymo skydas ir ekranas

Itin patogus ir funkcionalus 7 colių spalvotas jutiminis ekranas Proform Trainer 9.0 ekrane galėsite stebėti visą treniruotės statistiką (bėgimo greitį, įveiktą atstumą, sudegintas kalorijas), palaikyti tinkamą širdies ritmą ir naudotis. Su šiais treniruokliais suderintos interaktyvios treniruočių platformos „iFIT Coach Plus“ dėka (įsigyjama papildomai) galėsite keliauti po pasaulį neišeidami iš savo namų, o jūsų treniruotės neprailgs, nes jos bus dinamiškos ir motyvuojančios, juk treniruotsitės su geriausiais pasaulio treneriais!

Plati bėgimo juosta

Neslystantis, itin minkštas takelio bėgimo paviršius užtikrins realaus bėgimo pojūčius. 46 x 127 cm bėgimo juosta leis itin komfortabiliai jaustis tiek profesionaliems atletams, tiek aukštesniems žmonėms, kurių žingsnis yra didesnis. Po bėgimo juosta esanti ProShox™ amortizacinė sistema suteikia ne tik papildomo komforto, bet ir saugo sąnarius bei stuburą nuo perkrovų ir traumų bėgimo metu.

Variklis ir greitis

Tyliai ir sklandžiai dirbantis galingas 2.75 CHP bėgimo takelio variklis, leidžia išvystyti 18 km/h greitis.

Papildomas komfortas

Neskaitant visų išvardintų privalumų, tokių kaip patogus ekranas, plati bėgimo juosta ar galingas variklis, dar vienas iš treniruoklio privalumų – įmontuoti dvigubi 2 ”garsiakalbiai, kurie leis mėgautis mėgstama muzika.

Patogus naudojimas namuose

Patentuota Space Saver™ sistema su EasyLift™ pakėlimo funkcija leis bėgimo takelį patogiai ir saugiai sulenkti į vertikalią padėtį. Bėgimo takelis lengvai ir patogiai transportuojamas specialių ratukų pagalba.

Perkant šį treniruoklį turėsite galimybę net 1 metus nemokamai naudotis iFIT® narystės privalumais! Pasibaigus šiam laikotarpiui, galėsite prasitęsti narystę arba naudotis standartinėmis iFIT® funkcijomis.

iFIT®, tai yra mokama prenumeruojama interaktyvi fitneso treniruočių platforma. iFIT® turi daugiau nei 14 000 treniruočių, kurias veda daugiau nei 200 ekspertų trenerių.

Bėgimo takelis Proform Trainer 9.0 suderinamas su iFit® (interaktyviu asmeniniu treneriu).

Treniruotės bet kuriame pasaulio krašte

 • Turėsite galimybe pakeliauti po egzotiškiausias pasaulio šalis. Šiandien norite bėgti Havajuose? Jokių problemų! Pažadame, kad bėgimas jums tikrai neprailgs.
 • Interaktyvų treneris su jumis bus visą treniruotę.
 • Galimybė treniruotei panaudoti papildomą inventorių

Grupinė treniruotė tiesiog namuose

 • Esate pripratę ir pamėgę grupines treniruotes sporto klube? Jokių kliūčių – su iFIT® grupinėse treniruotėse galėsite dalyvauti tiesiog namuose.
 • Puikus ir energingas treneris jus nuolat motyvuos.

„LIVE“ treniruotės

Treniruotės su tiesiogine transliacija – taip dabar tai įmanoma su iFIT® interaktyvia treniruočių platforma.

iFIT® programa suderinama su "Apple Health™", "Garmin® Connect", "Google Fit™" ir "Strava".

Tiksliai stebėdami visus savo duomenis, galite priimti geriausius sprendimus savo sveikatai ir mėgautis sklandžia patirtimi tarp visų savo įrenginių.

iFIT® platformoje galėsite naudotis net 11 muzikos stočių. Nuo pop ir hiphopo iki klasikinio roko, šokių ir kantri – vienintelis klausimas yra: "Kurią stotį pasirinksite?"

Su iFIT® galite pasirinkiti Google Maps™ treniruočių maršrutus, asmenines treniruotes su geriausiais pasaulio treneriais arba interaktyvias treniruotes pagal savo tikslus ir pomėgius.

Kiek kainuoja iFIT® narystė?

Individuali narystė:

 • 15 USD/mėn
 • 144 USD/per metus

*Vienkartinę narystę 1 metams galima įsigyti tik iš "Apple Store" ir "Google play" parduotuvių.

Šeimos narystė:

 • 39 USD/mėn (sutaupykite net 15% perkant abonimentą metams ir mokėkite kas mėnesį po 33 USD/mėn)
 • 396 USD/per metus

*Narystės kaina priklauso nuo pageidaujamo atsiskaitymo dažnumo.

*Atkreipkite dėmesį: iFIT narystė yra nebūtina jeigu norite naudotis savo treniruokliu. Galite naudoti savo treniruoklį rankiniu režimu ir taip pat atlikti nedidelį treniruočių kiekį. Tačiau jums reikės mokamos narystės, kad galėtumėte pasiekti visą "iFIT" treniruočių biblioteką.

ProForm - pasaulinė namų treniruoklių lyderė. Dėl pažangiausių amortizavimo ir elektronikos technologijų tobulėjimo bei nuolat didėjančio patikimumo augimo ProForm treniruokliai tapo Nr.1 fitneso entuziastų pasirinkimu visame pasaulyje. Šiuos treniruoklius reklamuoja net patys populiariausi fizinio parengimo treneriai iš JAV! ProForm teigia, kad didžiausias dėmesys yra skiriamas inovacijoms ir kokybei.

Su šiais treniruokliais suderinamos interaktyvios treniruočių platformos iFIT® Coach - dėka, Jūs turėsite galimybę keliauti po visą pasaulį neišeidami iš namų ir daugiau laiko praleisdami su šeima. Jums nereikės rinktis vieno asmeninio trenerio sporto salėje, nes galėsite išbandyti įvairiausias streniruotes su daugybe skirtingų sporto trenerių iš viso pasaulio.

Techninė informacija

Garantija 24 mėn.
Matmenys (I x P x A) 67 x 85 x 144 cm
Maksimalus naudotojo svoris 135 kg
Greitis 0-18 km/h
Transportavimo ratukai Yra
Įkalnė 0-10 %
Variklio galia 2,75 CHP
Sulankstomas Taip
Dėklas aksesuarams Taip
Amortizacija ProShox™
Bėgimo paviršiaus matmenys 46 x 127 cm
Ekranas 7 colių spalvotas jutiminis ekranas
Treniruoklio svoris 100 kg

Kiti taip pat domėjosi