avatar

DVIRAČIAI

ELEKTRINIAI DVIRAČIAI
Rodyti po: 48 72 96 120

Dviračiai – patogumu ir praktiškumu išsiskiriančios priemonės. Dėl to ja mielai naudojasi daugybė žmonių: tiek vaikai, tiek suaugusieji. Važiavimas dviračiu ne tik padeda atsipalaiduoti, bet ir užtikrina fizinį aktyvumą. Be to, juk žymiai smagiau keliaujant grožėtis aplinka nei sėdėti transporto grūstyje. Taigi, tai tiesiog puikus pasirinkimas tiems, kurie nori pasirūpinti geresne savijauta ir išnaudoti savo laiką produktyviau. Skorpionas.lt katalogą sudaro vyriški ir moteriški miesto, elektriniai, turistiniai, sulankstomi dviračiai. Čia rasite geriausios kainos pasiūlymus, be to, galėsite pasinaudoti greitu, patogiu prekių pristatymu.

 

SKIRTINGIEMS POREIKIAMS

 

Moteriški ir vyriški dviračiai – ne vienintelės kategorijos, į kurias skirstomos šios transporto priemonės. Pagal paskirtį, komplektaciją ir konstrukciją, dviračiai gali būti tokių tipų:

 • miesto,
 • turistiniai,
 • kalnų (MTB),
 • sulankstomi,
 • elektriniai.

Apgalvoto dizaino transporto priemonės sukurtos maksimaliai patogioms kelionėms. Domina itin tvirtas kalnų, o gal stilingas miesto dviratis? Mūsų el. parduotuvėje galite rasti tai, apie ką svajojate jau seniai.

 

SAUGUMAS IR PATIKIMUMAS

 

Visi mūsų PROPHETE dviračiai internetu atitinka saugumo reikalavimus. Priekyje sumontuotas baltos spalvos žibintas, o gale – raudonas atšvaitas. Kai kurio modelio priemonės turi ir papildomus oranžinius atšvaitus ant ratų. Patikimas ir ilgaamžis miesto dviratis leidžia mėgautis saugiomis kelionėmis net ir sutemus ar esant nepalankioms oro sąlygoms.

Patogų priemonės valdymą užtikrina rankiniai stabdžiai. Juos turi tiek moteriški, tiek vyriški dviračiai. Be to, papildomai įrengta bagažinė, ant kurios galima pritvirtinti vaikišką kėdutę. Juk džiaugtis pasivažinėjimais gamtoje kartu su šeima dar smagiau. Dauguma dviračių turi grandinių apsaugas, kurios padeda sumažinti susižeidimų ir drabužių apgadinimo tikimybę.

 

PAPILDOMA ĮRANGA, KURIOS GALI PRIREIKTI

 

Nepriklausomai nuo to, ar jus domina vyriški, ar moteriški dviračiai internetu, įsigijus juos gali prireikti ir papildomų priemonių. Todėl elektroninės parduotuvės Skorpionas.lt asortimente galite rasti:

 • vaikiškų ant dviračio tvirtinamų kėdučių,
 • šalmų,
 • pompų,
 • krepšių,
 • spynų,
 • skambučių,
 • dviračio kompiuterių,
 • žibintų,
 • daugiafunkcinių įrankių rinkinių,
 • atšvaitų,
 • dviratininkams skirtų gertuvių,
 • apsauginių pirštinių.

Pasitelkiant aksesuarus, įprasti ar sulankstomi dviračiai tampa dar patogesni, o važiavimas jais – dar malonesnis ir saugesnis. Itin patogu tai, kad šių priemonių pasirinkimas labai platus.

 

KAIP IŠSIRINKTI TAI, KO REIKIA?

 

Domina miesto dviračiai, tačiau nežinote, kaip išsirinkti? Visų pirma, rekomenduojama įvertinti, kokio tipo, pavyzdžiui, moteriško ar vyriško, transporto priemonės jums reikia. Pirmųjų rėmas yra aukštesnis, o antrųjų – labiau išlenktas. Verta apgalvoti ir tai, kur ir kaip dažnai planuojate važinėti, kokią pinigų sumą galite išleisti. Tam, kad būtų dar paprasčiau apsispręsti, verta pasitarti su parduotuvėje dirbančiais konsultantais. Įvertinę individualius poreikius, jie gali parekomenduoti optimalų variantą.

Pasirūpinkite dar smagesniu ir patogesniu laisvalaikiu. Skorpionas.lt asortimente – ne tik vyriški ir moteriški dviračiai, bet ir jiems skirti aksesuarai. Jei turite klausimų apie konkrečias prekes, kreipkitės. Atsakysime į juos ir padėsime priimti sprendimą.

 

ĮVAIRŪS DVIRAČIŲ AKSESUARAI

 

Įvairios dviračių prekės, jų aksesuarai gali būti itin naudingi mėgaujantis kelionėmis dviračiu. Teisingai parinkti dviračių aksesuarai gali paversti jūsų dviratį puikia transporto priemone, kuria naudotis ypač patogu. Visgi neretai kyla klausimų, kaip teisingai pasirinkti juos. Šioje skiltyje aptarsime keleto aksesuarų naudingumą, funkcijas.

 

 • Šalmai. Tai būtinas aksesuaras, padėsiantis jums apsisaugoti nuo sužeidimų ar net išgelbėti gyvybę nelaimės atveju. Skorpionas.lt kataloge rasite patvarius, tvirtus žinomų gamintojų šalmus.
 • Pritvirtinami krepšiai. Tai – itin praktiški dviračių aksesuarai, talpinantys įvairius daiktus, kurių gali prireikti kelionės metu. Mūsų kataloge rasite kelių dydžių krepšių.
 • Gertuvės. Šie aksesuarai padės ištverti karštas dienas ir intensyvias keliones. Pas mus rasite įvairių talpų gertuvių už puikią kainą – tereikia išsirinkti.
 • Žibintai. Tai – jūsų saugumą užtikrinantis aksesuaras. Juos patariame rinktis itin atidžiai, ypač, jei dažnai keliaujate tamsiuoju paros metu.
 • Skambučiai. Juos naudodami kelyje liksite pamatyti ir išgirsti tiek pėsčiųjų, tiek atsitiktinių gyvūnų. Mūsų pristatomi skambučiai išsiskiria žaismingu, stilingu dizainu, ypač patraukliu vaikams. Tad išsirinkite sau patinkantį ir džiaukitės saugesnėmis kelionėmis.

Skorpionas.lt kataloge pristatomos įvairios dviračių prekės, padėsiančios mėgautis kelionėmis dar labiau. Visi aukščiau aprašyti dviračių aksesuarai patalpinti mūsų kataloge. Viskas, ko reikia – apsibrėžti poreikius, išsirinkti ir užsisakyti.

 

DUK

 

 1. IŠ KOKIOS MEDŽIAGOS DAŽNIAUSIAI GAMINAMAS DVIRAČIO RĖMAS?

Aliuminio, plieno arba anglies pluošto. Bene populiariausi šiuo metu yra aliumininiai dviračių rėmai, kurie pasižymi lengvumu ir patvarumu.

 

 1. KIEK VIDUTINIŠKAI SVERIA DVIRATIS?

Tai priklauso nuo jo konstrukcijos ir komplektacijos. Pavyzdžiui, miesto dviratis gali sverti 16, o turistinis – 19 kg. Optimalus transporto priemonės svoris priklauso nuo kiekvieno žmogaus individualiai.

 

 1. AR DVIRAČIUOSE SUMONTUOTAS APŠVIETIMAS?

Taip, dviračiai turi priekyje ir gale sumontuotus žibintus. Juose dažniausiai naudojamos LED lemputės, kurios pasižymi ilgaamžiškumu ir efektyvumu.

 

 1. KOKIE GALI BŪTI DVIRAČIŲ STABDŽIAI?

Diskiniai ir V tipo. Pirmieji pasižymi stipresne stabdymo jėga, yra ilgaamžiai ir mažiau veikiami išorės veiksnių, be to, deformuoti ratlankiai neturi įtakos jų efektyvumui. Antrieji išsiskiria savo universalumu, lengvumu, paprastumu ir, dažniausiai, nedidele kaina.

 

 1. KOKIAS PAVARAS – VIDINES AR IŠORINES – GERIAU RINKTIS?

Tiek vienos, tiek kitos turi savų privalumų. Vidinių pavarų sistema yra ilgaamžė ir reikalaujanti mažai priežiūros. Ją turintys PROPHETE dviračiai internetu puikiai tiks ramiam pasivažinėjimui.

Išorinių pavarų sistemos yra naudojamos dažniau. Jos pasižymi plačiu pavarų diapazonu ir paprastumu. Tokias sistemas turinčius dviračius rekomenduojama rinktis tiems, kurie mėgsta važinėti lauko keliukais, kalvotomis vietovėmis.

 

 1. KAIP PASIRINKTI TINKAMIAUSIĄ RĖMO DYDĮ?

Renkantis dviratę transporto priemonę, nesvarbu, moteriški dviračiai tai ar vyriški, nederėtų pamiršti atsižvelgti į rėmo dydį. Lemiamas kriterijus – dviračiu važinėsiančio žmogaus ūgis.

 

 1. KOKS RATŲ DYDIS – TINKAMIAUSIAS?

Svarstant, kokio dydžio naujojo dviračio ratai turėtų būti, pravartu susipažinti su standartiniais matmenimis. Jie paprastai yra susiję su šios transporto priemonės tipais.

 • <16 colių. Dažniausiai tai – miesto dviračiai, skirti vaikams. Jų ratai mažesni, kaip ir pats dviračio rėmas.
 • 20–24 coliai. Tai vidutinio dydžio transporto priemonės, geriausiai pritaikytos paaugliams.
 • 27–29 coliai. Tokio dydžio ratais pasižymi suaugusiems skirti vyriški ir moteriški dviračiai internetu.

 

Renkantis dviratį internetu, šios žinios gali padėti lengviau nuspręsti, ar dominanti transporto priemonė jums tiks. Taip pat pravartu žinoti, kad moteriški ar vyriški dviračiai plačiais ratais geriau tinka važiuoti vietovėse, kur nėra lygių, asfaltuotų kelių. Tad jei dažniausiai riedėsite tvarkingais dviračių takais, geriausiai tiks miesto dviračiai, pasižymintys didelio skersmens ratais ir siauromis padangomis.

Jei kyla klausimų dėl kitokių dviračio matmenų arba norite pasidomėti daugiau, nedvejokite ir susisiekite su mumis: mielai padėsime ir patarsime renkantis naująją, sveikesnę transporto priemonę.

 

 1. KODĖL SVARBU TINKAMAS DVIRAČIO DYDIS?

Jis svarbus dėl dviratininko saugumo ir patogumo. Išsirinkę netinkamo dydžio dviratį, galite jaustis nepatogiai ar net susižeisti. Nesvarbu, tai vyriški dviračiai ar moteriški: dydis visais atvejais svarbus.

Tikimės, kad ši skiltis padės apsispręsti kokio visgi dviračio reikia ir kaip jį pasirinkti. Jei vis dar kyla klausimų ar norite pasikonsultuoti, nedvejokite ir susisiekite su mumis. Mūsų konsultantai kaip mat jums padės ir patars.

 

Apžiūrėkite mūsų katalogą – esame įsitikinę, kad rasite tai, kas patenkins jūsų poreikius ir norus. Skorpionas.lt elektroninė parduotuvė – patikimiausia Jūsų aktyvaus laisvalaikio pagalbininkė. Vyriški, moteriški, miesto ar krosiniai, įprasti ar sulankstomi dviračiai internetu – čia pasirinkimas padeda įgyvendinti įvairiausias svajones. Prekiaujame gaminiais tik tų prekių ženklų, kurių oficialiais platintojais Lietuvoje esame. Todėl kokybė ir rūpestingas aptarnavimas – garantuoti.