avatar

ELEKTRINIAI DVIRAČIAI

Apgailestaujame, tačiau prekių šioje kategorijoje nėra.

Elektrinis dviratis – vis daugiau populiarumo sulaukianti naujovė. Tai ypač patogi priemonė, leidžianti išvengti spūsčių kelyje ir nesudėtingai įveikti net ir pakankamai ilgus atstumus. Toks dviratis puikiai tinka kelionėms į darbą, universitetą, parduotuvę ar smagiam laisvalaikio praleidimui. Skorpionas.lt kviečia plačiau susipažinti su šiomis patogumu išsiskiriančiomis priemonėmis.

Aplinkai draugiškas pasirinkimas

Šiems dviračiams nereikia benzino, todėl jie yra draugiški aplinkai. Pilnai įkrovus akumuliatorių galima nuvažiuoti net 100 ir daugiau kilometrų (priklausomai nuo konkrečios priemonės modelio). Tai itin patogus pasirinkimas tiek trumpoms, tiek ilgoms distancijoms. Kelionę galima sėkmingai tęsti net ir išsikrovus akumuliatoriui – tiesiog minant pedalus. Nepaisant to, kad elektriniai dviračiai turi variklį, jiems nereikalingos teisės.

Patogus sprendimas įvairiame amžiuje

Šios transporto priemonės valdomos paprastai, todėl tinka įvairaus amžiaus žmonėms: tiek jaunuoliams, tiek senjorams. Elektrinis dviratis palengvina kasdienybę ir leidžia džiaugtis patogiomis kelionėmis. Galbūt šiuo metu kaip tik ieškote dovanos aktyvią gyvenseną propaguojančiai močiutei ar naujausioms technologijoms neabejingam studentui? Tuomet kodėl gi neapsvarsčius tokio dviračio?

Skirtingiems poreikiams pritaikytos priemonės

Elektrinių dviračių asortimentas pakankamai platus, todėl galima įsigyti sau labiausiai tinkantį ir patinkantį. Skirtingo dizaino ir galingumo transporto priemonės pritaikytos įvairiems poreikiams. Moterys dažniausiai renkasi dviračius su išlenktu rėmu, kurie yra itin patogūs ir elegantiški. Jie gali būti įvairių spalvų: nuo neutralių baltų iki ryškių raudonų, mėlynų ir panašiai.

Vyriški elektriniai dviračiai turi aukštesnį rėmą ir pasižymi sportišku dizainu. Taip pat jie dažniausiai būna didesni nei moteriški. Tiek vieno, tiek kito tipo priemonėse sumontuota bagažinė, ant kurios patogu pritvirtinti vaikišką kėdutę arba pirkinių krepšį. Elektrinis dviratis gali turėti ne tik standartinio dydžio, bet ir mažesnius ratus. Jame įrengta reguliuojamo aukščio rankena ir sėdynė. Todėl ši transporto priemonė labai universali. Platus rėmas atrodo labai originaliai, todėl jei norite patraukti aplinkinių dėmesį – šis pasirinkimas kaip tik jums.

Tvirtos ir ilgaamžiškos medžiagos

Daugumos elektrinių dviračių rėmai gaminami iš tvirto ir lengvo aliuminio. Tai leidžia užtikrinti priemonių ilgaamžiškumą ir patogumą. Ličio jonų akumuliatoriai pasižymi patikimumu – pilnai juos įkrovus galima be vargo nuvažiuoti net ir labai ilgus atstumus. Kai kurie elektriniai dviračiai turi itin modernius variklius, padedančius taupyti energiją.

 

Kaip išsirinkti elektrinį dviratį?

 

Renkantis sau labiausiai tinkančią transporto priemonę, patariama įvertinti jos:

 

  • Tipą. Kaip ir standartiniai dviračiai, taip ir elektriniai gali būti skirtingų tipų: pritaikytų važiavimui mieste arba bekele. Todėl gerai apgalvokite, kokius maršrutus renkatės dažniausiai. Ieškantiems kompaktiško varianto puikiai tinka sulankstomas elektrinis dviratis – jį patogu transportuoti ir saugoti.

 

  • Svorį. Dažniausiai tokio tipo transporto priemonės sveria 20–30 kg. Jos užtikrina stabilų ir komfortišką važiavimą. Pagal poreikius galima pasirinkti ir lengvesnį sulankstomą elektrinį dviratį. Konkretaus modelio specifikacijos pateiktos prekės aprašyme.

 

  • Variklio veikimo būdą. Elektriniai dviračiai gali turėti skirtingų tipų variklį: pradedantį veikti minant pedalus arba su akumuliatoriumi. Pastarasis įsijungia paspaudus mygtuką.

 

  • Komplektaciją. Rinkdamiesi dviratį atkreipkite dėmesį, ar jis turi žibintus, bagažinę, patogų variklio valdiklį ir kitus jums aktualius privalumus.

 

Įvertinus individualius poreikius ir technines el. dviračio specifikacijas, kur kas lengviau priimti optimalų spendimą.

 

DUK

 

Kada verta rinktis dviratį su varikliu, kuris įsijungia minant pedalus?

 

Tokios transporto priemonės rekomenduojamos tiems, kurie ieško greito ir lengvai valdomo kalnų dviračio. Itin patogus pasirinkimas – elektrinis dviratis, kurio galią galima reguliuoti pagal poreikius.

 

Nuo ko priklauso tokios transporto priemonės svoris?

 

Elektriniai dviračiai yra sunkesni už standartinius, nes turi variklį ir bateriją. Jų svoris priklauso ir nuo mechanizmo dydžio, taip pat – medžiagos, iš kurios pagamintas rėmas. Norint maksimalaus komforto, patariama rinktis transporto priemonę su mažu, bet galingu varikliu – būtent tokius ir turi dauguma šiuolaikinių el. dviračių.

 

Kodėl važiuojant tokiu dviračiu pirmą kartą gali būti sunku išlaikyti pusiausvyrą?

 

Pagrindinė to priežastis – kitoks svorio centras, kuris priklauso nuo baterijos ir variklio padėties. Jei vis nepavyksta išlaikyti pusiausvyros, rekomenduojama išbandyti dviratį, kurio baterija sumontuota žemiau.

 

Kiek verta mokėti už tokią transporto priemonę?

 

Tai jūsų asmeninis pasirinkimas. Jei planuojate elektrinį dviratį naudoti dažnai, pavyzdžiui, važiuoti į darbą, tuomet patariama investuoti daugiau. Tuomet būsite tikri, kad įsigijote tvirtą, greitą ir patikimą transporto priemonę.

 

Elektrinis dviratis – praktiškas ir patogus pasirinkimas norintiems palengvinti savo keliones. Skorpionas.lt galite įsigyti jums patinkančią priemonę. Iškilus klausimams drąsiai kreipkitės – padėsime priimti geriausią sprendimą.