avatar

PASPIRTUKAI

Rodyti po: 48 72 96 120


Dauguma vaikų tiesiog dievina aktyviai leisti laisvalaikį. Judėjimas naudingas ne tik jų fizinei, bet ir emocinei būklei. Galbūt šiuo metu kaip tik ieškote praktiškos ir smagios dovanos savo mažiesiems? Tuomet paspirtukas vaikams galėtų būti puikus pasirinkimas. Elektroninės parduotuvės Skorpionas.lt asortimente rasite platų šių priemonių pasirinkimą.

Skirtingo amžiaus mažiesiems

Tam, kad naujasis pirkinys atitiktų individualius vaiko poreikius, rekomenduojama atidžiai įvertinti jo amžių. Paspirtukai gali būti skirti mažiesiems nuo 2, 4 ar 5 metų amžiaus. Priklausomai nuo to skiriasi jų dizainas ir svoris, kurį gali atlaikyti (pavyzdžiui, 20 arba 100 kg – šiuos gali naudoti ir suaugę). Neapgalvotai parinkta priemone naudotis ne tik sudėtinga, bet ir nesaugu. Jei nesate tikri dėl savo sprendimo, visuomet galite pasikonsultuoti su mūsų specialistais.

Patikimi, patogūs ir ilgaamžiai

Vokiški „Kettler“ paspirtukai vaikams pasižymi tvirtumu ir lengvumu – jų rėmas pagamintas iš aliuminio. Greitai sulankstomas mechanizmas leidžia šias priemones patogiai transportuoti. Šio modelio paspirtukas vaikams savo priekyje turi reguliuojamą rankeną. Todėl jį galima nešti persimetus per petį ar tiesiog laikant rankoje. Dar daugiau patogumo suteikia paminkštintos rankenos, nuo kurių taip neslystama net ir delnams suprakaitavus.

Tam, kad važiuoti net ir nelygia kelio danga būtų malonu, paspirtukai turi guolinius ratukus. Priklausomai nuo priemonės modelio, jie gali būti skirtingų dydžių (5, 6, 8 colių). Neslystantis padas padeda užtikrinti stabilumą, o jautri kojinė stabdžių sistema – saugų ir greitą sustojimą. Tvirta aliumininė kojelė leidžia tvarkingai pasistatyti savo transporto priemonę.

Paspirtukai vaikams iki 4 metų išsiskiria savo dizainu. Siekiant užtikrinti maksimalų saugumą, jų gale sumontuotas ne vienas, bet du mažesni ratukai. Todėl užtikrinamas didesnis stabilumas. Šios priemonės turi ir reguliuojamo aukščio vairą, kurio pasisukimas yra ribotas. Taip sumažinama traumų ar kitų susižeidimų tikimybė.

Papildomos saugumo priemonės

Tam, kad paspirtukas vaikams netaptų sveikatos sutrikdymo priežastimi, rekomenduojama atkreipti dėmesį ir į papildomas saugumo priemones. Vertėtų pasirūpinti, kad šalmas ir atšvaitai būtų naudojami tiek važiuojant dviračių taku, tiek žaidimų aikštelėje ar kitoje vietoje.

Domina vaikiški paspirtukai? Elektroninės parduotuvės Skorpionas.lt asortimente galite rasti didelį jų pasirinkimą. Patikimos ir žaismingu dizainu išsiskiriančios priemonės padės pasirūpinti aktyviu mažųjų laisvalaikiu. Juk tai bene geriausias būdas gerai nuotaikai ir savijautai užtikrinti. Turite klausimų? Drąsiai kreipkitės – esame pasiruošę į juos atsakyti ir suteikti visą reikalingą informaciją.

 

DUK

 

1. Nuo kelerių metų vaikai gali naudotis paspirtukais?

 

Tai priklauso nuo konkrečios priemonės modelio ir vaiko sugebėjimų. Triračiai paspirtukai, kurie leidžia lengviau išlaikyti pusiausvyrą, dažniausiai būna skirti mažiesiems nuo 2 metų amžiaus. Tokios priemonės padeda lavinti vaiko koordinaciją ir judesius.

 

Paspirtukai vaikams, turintys du ratukus, įprastai gali būti naudojami nuo 4–5 metų amžiaus. Tam, kad išsirinkti būtų paprasčiau, ši informacija pateikiama Skorpionas.lt prekių aprašymuose.

 

2. Ar mažasis pernelyg greitai neišaugs paspirtuko?

 

Daugeliu atvejų paspirtukas vaikams būna naudojamas bent keletą metų. Tiek triratės, tiek dviratės transporto priemonės turi reguliuojamo aukščio vairą, todėl net ir mažiesiems paaugus, jos vis dar tinka – tereikia sureguliuoti šią paspirtuko dalį. Tačiau svarbu nepamiršti įvertinti maksimalaus leistino svorio.

 

Vyresniems vaikams skirti paspirtukai dažniausiai neturi amžiaus limito, iki kurio jie gali būti naudojami.

 

3. Kaip gaminant paspirtukus užtikrinamas vaikų saugumas?

 

Svarbu pabrėžti, kad užsiimant bet kokia aktyvia fizine veikla visuomet išlieka rizika susižeisti. Kelių ir alkūnių nubrozdinimai, mėlynės – tai, ko neišvengia tikriausiai nei vienas vaikas. Prieš leisdami naudotis paspirtuku, tėvai turėtų pasirūpinti mažųjų saugumu: parinkti važinėjimui tinkamą vietą (atokiau nuo gatvės), suteikti reikiamas apsaugas (pavyzdžiui, šalmą, kelių, alkūnių apsaugos priemones) ir atidžiai įvertinti vaiko fizinį pasiruošimą.

 

Triračiai paspirtukai vaikams turi ne tik atšvaitus, bet ir riboto pasisukimo vairą. Todėl, nesuvaldžius transporto priemonės, sumažėja tikimybė patirti traumą ar kitus sužalojimus. Kai kurių modelių paspirtukams papildomo stabilumo suteikia didelis priekinis ratas.

 

Paspirtukas vaikams nuo 4–5 metų amžiaus turi jautrią kojinę stabdžių sistemą, kuri užtikrina greitą ir saugų sustojimą.

 

4. Ar paspirtukams suteikiama garantija?

 

Taip, dažniausiai jos trukmė yra 24 mėn. Informacija apie tai pateikiama prekių aprašymuose.

 

5. Ar užsisakius prekę, ji pristatoma į namus?

 

Taip, paspirtukai pristatomi Jūsų nurodytų adresu visoje Lietuvoje, taip pat ir kitose Europos Sąjungos šalyse. Daugiau apie taikomus pristatymo mokesčius ir sąlygas galite sužinoti čia.