EL. DVIRAČIAI – Sportui ir laisvalaikiui!

ELEKTRINIAI DVIRAČIAI – Sveikatai, sportui, laisvalaikiui!

Vokietija, Danija, Olandija – ten nuvykus sunku nepastebėti vikriai kalnais ir kalneliais lengvai riedančių įvairaus amžiaus dviratininkų. Kokia jų paslaptis? O gi elektrinis dviratis! Mes esame pasiryžę jus sužavėti šia nuostabia judėjimo priemone ir paneigti labiausiai paplitusį mitą apie elektrinius dviračius!

Skeptikai garsiai šneka – elektriniai dviračiai yra ponų „išmislas“ ir jie skirti tik tinginiams! Skubame pabrėžti, kad tai yra netiesa. Kodėl?

Argumentas nr. 1. Elektrinis dviratis nėra motoroleris. Tiek paprastą, tiek elektrinį dviratį reikia minti. Nors gatvėse ir galima pamatyti pilnai elektrinių dviračių, pagal Europos Sąjungos direktyvas dviračiai, kurių net nereikia minti, jų variklio galia daugiau nei 1 KW ir kurie gali išvystyti daugiau nei 25km/h greitį, priskiriami L1E-B klasei ir yra reglamentuojami kaip motoroleriai. Atitinkamai jiems yra taikomos kitokios saugos ir kelių eismo taisyklės (šalmai, vairuotojo pažymėjimai ir pan.).

Tuo tarpu minamieji elektriniai dviračiai, apie kuriuos mes kalbame, gali išvystyti „tik“ iki 25km/h greitį, o jų motoro galia yra 250W-1kW. Jį reikia minti kaip ir paprastą dviratį, tačiau motoras padeda tai daryti lengviau.

Argumentas nr. 2. Elektriniu dviračiu galite nuvažiuoti daugiau, lengviau ir greičiau. Dėka motoro pagalbos, važiavimas dviračiu kalnuotose vietovėse tampa malonumu bet kokio amžiaus ir fizinio pasirengimo žmonėms. Šie dviračiai leidžia judėti turint sveikatos problemų, ypač vyresnio amžiaus žmonėms. Šiandien labai dažnai yra akcentuojama būtinybė kuo daugiau judėti, būtent todėl elektrinis dviratis yra viena puikiausių priemonių tai daryti. Jūsų močiutė greitai pavargsta? Jūs gyvenate kalvotoje vietoje ir kelionė dviračiu atima per daug jėgų? Seniai svajojote apie kelionę dviračiais su šeima iš Klaipėdos į Nidą, bet bijote kad neįveiksite atstumo? Elektrinis dviratis tikras išsigelbėjimas! Juo galite įveikti net iki 150km atstumą.

Argumentas Nr. 3. Elektrinis dviratis yra patogesnė transporto priemonė, nei automobilis. Visų pirma, jis padeda išvengti transporto spūsčių, nes galite važiuoti ne pagrindine gatve, o dviračių takais. Taip pat nesusidursite su parkavimo problemomis, dviratį pastatyti galėsite beveik bet kur, ir nereikės ieškoti automobilių stovėjimo aikštelės ir laisvų vietų joje. Be to, parkavimas bus visiškai nemokamas! Maža to, sugalvoję vykti į darbą elektriniu dviračiu, nuvykus jums nereikės ieškoti dušo ar persirengimo kabinos, nes dviratį minsite lengvai ir greitai. Ir jokių kuro, remonto ar automobilio draudimo mokesčių!

 

Taip pat vertėtų paminėti, kad elektriniai dviračiai yra paskutinis mados klyksmas tiek Lietuvoje, tiek visame pasaulyje. Todėl jei esate inovatorius, einate koja kojon su mada ir naujausiomis technologijomis, ši priemonė tiesiog jums skirta! Be to, šiandieninėje rinkoje rasite gana platų elektrinių dviračių pasirinkimą, galėsite įsigyti ne tik miesto, bet ir sportinius, MTB ir net sulankstomus elektrinius dviračius. Su kai kuriais iš jų galėsite įveikti iki 100km, o su kitais net iki 150km atstumą.

 

Apžvelgus visus šiuos argumentus, galima daryti išvadą, kad automobilį iškeitus į elektrinį dviratį jums padėkos ne tik jūsų kūnas, bet ir piniginė!

 

Ar jau įtikinome, kad jums reikia elektrinio dviračio? O gal elektrinis paspirtukas jums patiktų dar labiau?

 

 

Kviečiame apsilankyti mūsų internetinėje parduotuvėje ir rasti sau tinkamiausią transporto priemonę:

https://www.skorpionas.lt/lt/katalogas/dviraciai/