avatar
-8%

Bėgimo takelis NORDICTRACK COMMERCIAL 2450 + iFit Coach

 • 516ICNTL19124
 • Prekės ženklas: Nordic Track
2115,08 €
2299 €
vnt
Prekių likutis: 2

Aprašymas

ATNAUJINTAS POŽIŪRIS Į NAMŲ TRENIRUOKLIUS!

Su NordicTrack Commercial 2450 bėgimo takeliu susikurk asmeninę treniruotę arba pasirink garsių pasaulių trenerių sukurtas treniruotes neišeidamas iš namų. Šis treniruoklis puikus pasirinkimas norintiems namų treniruotes perkelti į aukštesnį lygį. Dėl savo savybių ir funkcionalumo NordicTrack Commercial 2450 Jūsų treniruotę pavers ne tik naudinga, bet ir malonia.

 • Reguliuojamas ekrano pasukimo kampas
 • Didelis bėgimui skirtas plotas
 • Runners Flex™ amortizacinė sistema
 • Patogus ir funkcionalus valdymo skydelis
 • Jutiminis ekranas 22‘‘ Full Color Touchscreen
 • Reguliuojama įkalnė ir nuokalnė -3 – 12%
 • Nelimituotas treniruočių programų skaičius
 • iFIT® treniruočių platforma 1 metams
 • Ventiliatorius AutoBreeze™
 • Space Saver™ sistema (sulenkiamas) su EasyLift™ pakėlimo funkcija

Funkcionalus ekranas

Itin patogus ir funkcionalus 22‘‘ Full Color Touchscreen su nelimituotu treniruočių skaičiumi. Dideli ir patogus ekranai - tai viena iš išskirtinių treniruoklio bruožų, kuriuos nuolat tobulina gamintojas. Jų tikslas, kad vartotojai jaustų malonumą sportuodami. NordicTrack Commercial 2450 ekrane galėsite stebėti visą treniruotės statistiką (bėgimo greitį, įveiktą atstumą, sudegintas kalorijas), palaikyti tinkamą širdies ritmą ir naudotis iFIT® interaktyvia treniruočių platforma. Jūsų treniruotės patogumui ekranas yra pasukamas į šonų, todėl be jokio diskomforto galėsite atlikti pratimus net ir nulipus nuo bėgimo takelio.

Reguliuojama įkalnė

Išskirtinė įkalnė – išskirtiniai rezultatai! Dar 5 kartus daugiau sudegintų kalorijų ir galimybė treniruoti daugiau skirtingų raumenų grupių – klubų, sėdmenų ir blauzdų. Visa tai jums suteiks reguliuojama bėgimo takelio įkalnė. Vienu mygtuko paspaudimu galėsite ją reguliuoti - pakelti net iki 12% ar nuleisti iki -3%. Treniruotės metu puikiai atkartojamas vietovės reljefas suteiks išskirtinių įspūdžių ir potyrių, tarsi bėgtumėte/ eitumėte tikra trasa. Su iFIT® įkalnė reguliuosis automatiškai pagal pasirinktą maršruto reljefą.

Variklis ir greitis

Tyliai ir sklandžiai dirbantis, su savaiminio aušinimo technologija, galingas 3,6 CHP bėgimo takelio variklis, leidžia išvystyti 19km/h greitį ir puikiai tinka ilgesnėms distancijoms bėgti. Minimalus greitis 1km/h, greitis starto metu 2km/h, galima sumažinti iki 1km/h, mažinamo/didinimo intervalas kas 0,1km/h.

Papildomas komfortas

Neskaitant visų išvardintų privalumų, tokių kaip patogus ekranas, plati bėgimo juosta ar galingas variklis, dar vienas iš treniruoklio privalumų – ventiliatoriai, kurie įmontuoti treniruoklio valdymo skydelyje. Ventiliatoriai leis jums atsigaivinti ir prailginti treniruotės laiką.

NordicTrack Flex™ amortizacinė technologija sumažins apkrovą tenkančią sąnariams treniruotės metu. Esant poreikiui amortizatorius galima prislopinti, taip imituojant bėgimą keliu (kietesniu paviršiumi).

Patogus naudojimas namuose

Patentuota Space Saver™ sistema su EasyLift™ pakėlimo funkcija leis bėgimo takelį patogiai ir saugiai sulenkti į vertikalią padėtį. Bėgimo takelis lengvai ir patogiai transportuojamas specialių ratukų pagalba.

Bėgimo takelis NordicTrack Commercial 2450 suderinamas su iFIT® Coach (interaktyviu asmeniniu treneriu).

iFit® - tai revoliucinis namų fitneso prekinis ženklas, sukurtas žvelgiant į ateitį. iFit® suteiks neribotas treniruočių galimybes ir taps geriausiu pagalbininku ne tik sportuojant, bet ir kasdieniame gyvenime.

Perkant šį treniruoklį turėsite galimybę net 1 metus nemokamai naudotis iFIT® narystės privalumais! Pasibaigus šiam laikotarpiui, galėsite prasitęsti narystę arba naudotis standartinėmis iFIT® funkcijomis.

Treniruotės bet kuriame pasaulio krašte

 • Turėsite galimybe pakeliauti po egzotiškiausias pasaulio šalis. Šiandien norite treniruotis Havajuose? Jokių problemų! Pažadame, kad treniruotė jums tikrai neprailgs.
 • Interaktyvų treneris su jumis bus visą treniruotę.
 • Galimybė treniruotei panaudoti papildomą inventorių

Grupinė treniruotė tiesiog namuose

 • Esate pripratę ir pamėgę grupines treniruotes sporto klube? Jokių kliūčių – su iFit® Coach grupinėse treniruotėse galėsite dalyvauti tiesiog namuose.
 • Puikus ir energingas treneris jus nuolat motyvuos.

„LIVE“ treniruotės

Treniruotės su tiesiogine transliacija – taip dabar tai įmanoma su iFit® Coach interaktyvia treniruočių platforma.

iFIT® programa suderinama su "Apple Health™", "Garmin® Connect", "Google Fit™" ir "Strava".

Tiksliai stebėdami visus savo duomenis, galite priimti geriausius sprendimus savo sveikatai ir mėgautis sklandžia patirtimi tarp visų savo įrenginių.

iFIT® platformoje galėsite naudotis net 11 muzikos stočių. Nuo pop ir hiphopo iki klasikinio roko, šokių ir kantri – vienintelis klausimas yra: "Kurią stotį pasirinksite?"

Su iFIT® galite pasirinkiti Google Maps™ treniruočių maršrutus, asmenines treniruotes su geriausiais pasaulio treneriais arba interaktyvias treniruotes pagal savo tikslus ir pomėgius.

Kiek kainuoja iFIT® narystė?

Individuali narystė:

 • 15 USD/mėn
 • 144 USD/per metus

*Vienkartinę narystę 1 metams galima įsigyti tik iš "Apple Store" ir "Google play" parduotuvių.

Šeimos narystė:

 • 39 USD/mėn (sutaupykite net 15% perkant abonimentą metams ir mokėkite kas mėnesį po 33 USD/mėn)
 • 396 USD/per metus

*Narystės kaina priklauso nuo pageidaujamo atsiskaitymo dažnumo.

*Atkreipkite dėmesį: iFIT narystė yra nebūtina jeigu norite naudotis savo treniruokliu. Galite naudoti savo treniruoklį rankiniu režimu ir taip pat atlikti nedidelį treniruočių kiekį. Tačiau jums reikės mokamos narystės, kad galėtumėte pasiekti visą "iFIT" treniruočių biblioteką.

Nordic Track - daugiau nei 25 metus klestintis ir tobulėjantis prekinis ženklas iš už Atlanto, kurio gaminami bėgimo takeliai, elipsiniai treniruokliai ir dviračiai treniruokliai, pasižymi aukščiausia kokybe ir išskirtiniu dizainu. Jungtinėse Amerikos Valstijose net 50 % bėgimo takelių yra parduodama būtent NordicTrack, o juos rekomenduoja net populiariausi fizinio parengimo treneriai iš JAV!

Techninė informacija

Garantija 24 mėn.
Matmenys (I x P x A) 199 X 90 X 164 cm
Maksimalus naudotojo svoris 135 kg
Greitis 0-19 km/h
Nuokalnė 0-3 %
Transportavimo ratukai Yra
Įkalnė 0 - 12%
Variklio galia 3,6 CHP
Sulankstomas Taip
Amortizacija Runners Flex™
Bėgimo paviršiaus matmenys 51 x 152 cm
Ekranas 22" Smart HD lietimui jautrus ekranas (reguliuojamas pakreipimo ir pasukimo kampas)
Treniruoklio svoris 111 kg
Papildomos treniruočių programos Neribotas su iFit interaktyvia treniruočių platforma
Ventiliatorius Autobreeze

Kiti taip pat domėjosi