avatar

Elipsinis treniruoklis KETTLER HOI CROSS+ Blueberry green

  • 514KTCT1062900
  • Prekės ženklas: Kettler
1400 €
vnt
Prekių likutis: 2

Aprašymas

KETTLER HOI CROSS+ turi viską, kas priverčia sportininko širdį plakti greičiau ir taip užtikrina individualią treniruočių patirtį ir bei namų treniruotes pakelia į visiškai naują lygį. Kuriant treniruoklį daug dėmesio buvo skirta ne tik technologijoms, bet ir dizainui. Minimalistinis, modernus ir galingas - taip geriausiai galima apibūdinti HOI Fitness seriją.

Tikslingos treniruotės

HOI CROSS+ pasižymi maksimalia 500 W galia MANU (rankiniame) režime (reguliuojasi 20 pakopų), o AUTO režime galia reguliuojama mažais 5 vatų žingsneliais nuo 25 iki 300 W. Ši technologija leidžia individualiai pritaikyti pasipriešinimą pagal jūsų fizinio pasirengimo lygį ir treniruočių tikslus, todėl treniruotės bus itin efektyvios, orientuotos į konkretų tikslą. Tai itin aktualu kai sportuojama dėl sveikatos ar pradedama sportuoti po traumos, tokiu atveju tiksli galios kontrolė padeda palengva atsistatyti organizmui ir nepatirti naujų traumų.

Nesvarbu, ar norite pagerinti savo ištvermę, deginti kalorijas, ar stiprinti kojų raumenis - HOI CROSS+ programų įvairovė leis pasirinkti pačią efektyviausią.

Ekranas

Treniruoklis HOI CROSS+ turi patogų didelės raiškos LCD ekraną, kuris leidžia maksimaliai kontroliuoti ir apžvelgti treniruotę. Rodomas treniruotės laikas, nueitas atstumas, greitis, širdies ritmas ir energijos sąnaudos. Šie duomenys leidžia tiksliai stebėti ir koreguoti treniruotes, kad pasiektumėte geriausių rezultatų.

Treniruoklis turi 10 skirtingų treniruočių programų - nuo pradedantiesiems pritaikytų nustatymų iki sudėtingų pažengusiųjų režimų - tinka kiekvienam fizinio pasirengimo lygiui ir treniruočių tikslui. Šios programos ne tik įvairios, bet ir sukurtos taip, kad treniruotės būtų įvairios ir motyvuojančios. Nepriklausomai nuo to, ar siekiate deginti riebalus, didinti ištvermę, ar rengti specifines širdies ir kraujagyslių treniruotes

Natūralūs ir „draugiški“ sąnariams judesiai

Elipsinis treniruoklis KETTLER HOI CROSS+ sukurtas taip, kad atitiktų kūno natūralius judesius ir neleistu apkrauti sąnarių. 39 cm žingsnio ilgis imituoja natūralų ėjimą ir bėgimą.

Dar vienas KETTLER HOI CROSS+ privalumas - 20 kg smagratis. Jis leidžia sklandžiai ir stabiliai judėti ir užtikrina, kad kiekvienas pedalų judesys būtų švelnus ir tolygus.

Elipsiniai treniruokliai išskirtiniai tuo, kad treniruotės metu dirba beveik visas kūnas. Minant treniruoklį, su pedalais sinchroniškai juda ir treniruoklio rankenos, kurios į treniruotę įtraukia viršutinę kūno dalį. Tai ne tik užtikrina intensyvesnę viso kūno treniruotę, bet ir gerokai padidina kalorijų suvartojimą.

Inovatyvios ir šiuolaikiškos treniruotės

Inovacijos ir treniruočių analizė yra neatsiejama nuo KETTLER HOI treniruoklio. Jis palaiko BLE (Bluetooth Low Energy) ir ANT+ jungtis prie krūtinės diržų ir dėvimų įrenginių, todėl galite stebėti ir analizuoti treniruočių duomenis realiuoju laiku. Be to, HOI gali būti siejamas su FTMS palaikančiomis fitneso programėlėmis, tokiomis kaip Kinomap arba Zwift, todėl treniruotės tampa interaktyvios ir įvairios. Duomenų dalijimosi parinktis ir HOI Cloud leidžia lengvai ir greitai keistis treniruočių duomenimis, kad visada galėtumėte stebėti savo pažangą!

Išskirtinis dizainas ir funkcionalumas

KETTLER HOI CROSS+ žavi ir savo minimalistiniu dizainu. Svarbiausias akcentas - prakaitui ir purvui atsparus audinio pamušalas, suteikiantis prietaisui unikalią, prabangią ir išskirtinę išvaizdą.

Kad treniruotė būtų dar patogesnė treniruoklyje įmontuoti gertuvės ir telefono/planšetinio kompiuterio laikikliai.

Nuo pat pradžių, 1949 m., "Kettler" prekės ženklas simbolizuoja kokybę ir naujoves, kurias "Kettler-Werke" įkūrėjas ir buvęs prekės ženklo savininkas Heinzas Kettleris aktyviai formavo ir visuomet įnešdavo naujų akcentų į treniruoklių rinką.

Kiekvienas turi savo asmeninę istoriją, su kuria jam asocijuojasi šis prekės ženklas, ir būtent šią istoriją plėtoja ir pasakoja "Trisport AG". Nuo 2019 m. gruodžio mėn. bendrovė "Trisport AG" turi išskirtines tradicinio prekės ženklo licencijavimo teises šioje srityje.

"Mes tikime pasauliu, kuriame visi mėgaujasi fiziniais pratimais ir sveikata! Mūsų misija - sukurti fitneso ekosistemą, kuri visiems suteiktų galimybę naudotis sveikata ir fizinio aktyvumo teikiamu džiaugsmu. Nesvarbu, ar jis aukštas, žemas, storas, plonas, senas, jaunas, vyras, moteris, įvairus...: "Mes esame čia dėl judančiųjų!"

Kartu su jumis pasirūpinsime, kad jūsų treniruotė taptų svarbiausiu dienos akcentu. Kad tai pasiektume, esame įsipareigoję siekti kokybės ir nustatyti naujus dizaino ir technologijų standartus. Kuriame treniruoklius, pritaikytus jūsų namams!" -Trisport AG

Sveiki atvykę į naują judėjimą. Sveiki atvykę į KETTLER.

Techninė informacija

Garantija 24 mėn.
Maksimalus naudotojo svoris 130 kg
Transportavimo ratukai Yra
Kompiuterio parodymai Greitis, atstumas, apkrovos lygis, vidutinės vertės, energijos sąnaudos, pulso dažnis, kadencija, numatytosios parinktys, laikas
Programų skaičius 10
Maitinimo šaltinis 220V
Pulso matavimas Taip (per krūtinės / rankos diržas parduodamas atskirai)
Smagračio svoris 20 kg
Stabdymo sistema Elektromagnetinė
Apkrovos reguliavimo lygiai 1 - 20
Ekranas LCD
Treniruoklio svoris 58,5 kg
Žingsnio ilgis 39 cm

Kiti taip pat domėjosi