avatar
-20%

Išmanusis taikinys UNICORN Smartboard 79500

  • 840UN79500
  • Prekės ženklas: Unicorn

Prekę pristatysime per: 1-3 d.d.

103,99 €
129,99 €
vnt
Prekių likutis: 3

Aprašymas

UNICORN Smartboard Soft Tip - tradicinis smiginio taikinys norintiems būti šiuolaikiškais. Šis Unicorn produktas - revoliuciją smiginio pasaulyje, tai pirmasis smiginio taikinys, kurį galima valdyti naudojant programėlę ir kuris leidžia tiesiogiai automatiškai skaičiuoti taškus. Jums tereikia atsisiųsti Scorebuddy Apps programėlę. Prie Smartboard taikinio pridedamos 6 strėlytės su plastikiniais antgaliais (Soft Tip). Tereikia įdėti 3 x AA baterijas (į "Smartboard" komplektą neįeina) ir galite pradėti žaidimą!

Scorebuddy Apps

Scorebuddy rezultatus perduoda tiesiai į telefoną arba planšetinį kompiuterį. Naudodamiesi programėle galėsite rinktis iš 6 įdomių žaidimo variantų, žaisti galės arba 12 žaidėjai poromis arba 6 pavieniai žaidėjai. Savo žaidimų rezultatus galėsite išsisaugoti ir sekti jų statistiką. Programėlė su taikiniu veikia naudojantis Bluetooth LE (Low Energy) ryšiu, kurios veikimo nuotolis iki 10 metrų.

Galėsite mėgautis šiais žaidimais: 01 Games, ShangHai, Cricket, Halve It, Around The World, Killer.

Unicorn - pasaulio pripažinimo pelnes smiginio gamintojas, rinkoje gyvuojantis daugiau nei 80 metų. Tai brendas kurį renkasi smiginio čempionai ir milijonai žaidėjų visame pasaulyje. Su Unicorn smiginio strėlytėmis buvo laimėta daugiau pasaulio čempionatų, nei su bet kurio kito prekinio ženklo, tai parodo prekinio ženklo kokybę ir patikimumą.

Techninė informacija

Maitinimo šaltinis 3AA elementai (į sudėtį neįeina)
Žaidėjų skaičius iki 12
Žaidimų skaičius 6

Kiti taip pat domėjosi