avatar
-10%

Padel teniso raketė DUNLOP AERO-STAR LITE

  • 620DN10335747
  • Prekės ženklas: Dunlop
125,10 €
139 €
vnt
Prekių likutis: 6

Aprašymas

Dunlop AERO-STAR LITE padel teniso raketė yra lengviausia "Aero-Star" serijoje. Itin kokybiška 16K japoniškos anglies konstrukcija ir apsaugos, šiai raketei užtikrina ilgesnį nusidėvėjimo laiką, suteikia raketei stabilumo. Šia rakete žaidžia Teresa Navarro.

SONIC CORE -atlikite stipresnius, švaresnius smūgius ir jauskite didesnį komfortą! Ši itin elastinga medžiaga slopina smūgį ir sumažina rėmo vibraciją, todėl smūgiuojant jaučiamas didesnis komfortas ir sumažėja traumų tikimybė.

16K Carbon - super premium klasės anglies pluoštu padengta raketės konstrukcija, kurio dėka išgaunamas maksimalus raketės našumas ir lankstumas.

Tri-Clamp - specialus raketės "kaklelio" sutvirtinimas užtikrinantis papildomą stabilumą ir kontrolę, mažesnį pasipriešinimą orui, todėl padidėja raketės mosto greitis ir manevringumas.

Power Holes - revoliucinis naujas skylučių išdėstymo modelis su skirtingo skersmens skylutėmis, sutelktomis į pagrindines kamuoliuko atmušimo zonas, kad visi smūgiai būtų maksimaliai galingi.

Hyper Gryp

Hyper Grip -speciali tekstūrinė raketės danga padės pasiekti didesni sukinio efektą.

Soft EVA

Soft EVA - žemo tankio elastinga EVA užpildo medžiaga derinama su trisluoksne išorine medžiaga sumažina raketės vibraciją, taip suteikiant daugiau komforto žaidimo metu.

Techninė informacija

Svoris 355 g
Skirta Profesionalams
Forma Diamond
Profilis 38 mm
Užpildas Soft

Kiti taip pat domėjosi