avatar

Toorx TRENIRUOKLIAI

Rodyti po: 48 72 96 120

Garlando įmonė įkurta 1954 m. Italijoje siekia apjungti pramonės tradicijas su nuolatinėmis renovacijos ir naujovių tendencijomis. Didelėje „Pozzolo Formigaro“ gamykloje, Aleksandrijos provincijoje susiformavo įmonės istorija: čia buvo gaminami futbolo, biliardo stalai, stalo tenisas ir ledo ritulio inventorius, kurių gamyba yra ypatinga amatininkų darbo sinergija tarp pažangiausių technologijų, daugelio metų atleikamų tyrimų bei gebėjimas pažvelgti į ateitį neapsiriboja nuolatinėmis techninėmis ir organizacinėmis naujovėmis, bet taip pat stengiamasi suprasti rinkos poreikius, o kartais juos ir numatyti. Siekdamas geriausiai patenkinti klientų poilsio ir sporto poreikius bei reikalavimus, Garlando tapo vienais iš lyderių sporto įrangos ir kūno rengybos srityje, pristatydamas naujas produktų linijas ir sukūręs įvairius prekės ženklus. Europoje užregistruotas Garlando prekės ženklas „Toorx“į rodo, kad įmonė nori dar labiau išplėsti savo akiratį ne tik profesionalioje, tačiau ir namų fitneso srityje. „Toorx“ gaminiai pasižymi aukšto lygio dizainu ir konstrukcija, pagaminta Italijoje.

„Toorx“ gaminių asortimentas yra skirtas net ir reikliausiems vartotojams, taip pat siekiant užtikrinti gerą kainos ir kokybės santykį. „Toorx“ asortimentas neapsiriboja tik treniruokliais profesionalioms sporto salėms, namų naudojimui, jie užsiima ir smulkiojo inventroriaus gamyba.

„Toox „ gaminių linija suskirstyta į Professional, Light Commercial, Chrono Pro Line ir Chrono Line. 

 

 

„Toorx“ profesionali treniruoklių linija skirstoma į kardio, jėgos,funkcinius ir laisvų svorių treniruoklius. Treniruoklių linija išsiskiria savo kokybe, išvaizda ir patogumu vartotojui  taip par yra draugiška savo kainos ir kokybės santykiu.  Ši linija yra vis plečiama naujų treniruoklių asortimentu , taikant ir tobulinant biomechanikos ir techninius elementus ir derinant naujus spalvų derinius, norint treniruokliams suteikti visišką išskirtinumą. Jėgos treniruokliai pasižymi idealia ergonomika ir tvirtra kostrukcija. O laisvų svorių treniruokliai išsiskiria aukštos kokybės minkštomis dalimis, kurios  puikiai prisitaiko prie vartotojo kūno formų.

Toorx“ Light commercial profesionalių treniruoklių linija susidedanti iš kardio ir jėgos treniruoklių. Visi treniruokliai išbandyti ir sertifikuoti kaip S klasės (studija), tinkami kolektyviniam naudojimui: viešbučių sporto salėse, SPA, sporto asociacijose ir asmeninių trenerių studijose.

 

Chrono Pro Line“ yra „Toorx“ prekės ženklo linija, yra patikrinta ir sertifikuota S klasėje (studijose), ne tik tinkama vietinėms vietoms, bet, dėl savo aukštos kokybės lygio ir konstruktyvios priežiūros, viešbučių sporto salėse, SPA, sporto klubuose ir grupinėse arba asmeninėse treniruotėse.

Jų madinga ir elegantiška išvaizda, derinant juodą ir pilką, blizgančias ir nepermatomas detales puikiai dera su moderniu dizainu bei aukščiausio lygio ergonomika.  Ypatingas dėmesys skiriamas ir treniruoklių funkcionalumui. Visi dviračiai treniruokliai aprūpinti integruotais „Bluetooth“ moduliais, kuriuos pajungus su suderintomis aplikacijomis galima mėgautis įvairiais maršrutais ir prisijungti prie socialinės aplinkos bei dalintis savo treniruočių įspūdžiais. Be to, visi treniruokliai suderinami su „App Kinomap“ aplikacija, kurią atsisiųsti galima internetu.

 

Chrono linija sukurta dėka patirties ir „Toorx“ prekės ženklo žinomumo bei besiplečiančių vartotojų poreikių. Linijai būdingas visiškai stiprus, juodas, Italijoje pagamintas dizainas, pažangūs technologiniai sprendimai ir elegancija, apibūdina visus naujus linijos treniruoklius, kurie tiks net ir reikliausiems vartotojams.